Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Cała sieć Inei to chyba na "poskręcane druty" jest porobiona i stąd takie efekty. Nie inwestują w sieć i upychają setki programów TV, telefon i internet - nawet te przereklamowane pojemne i cudowne światłowody mają swoją ograniczoną przepustowość.

 

My w Inotelu też psioczymy na Ineę - od 4 listopada, kiedy Inea wpuściła swój sygnał, to kilkuminutowe zwiechy to normalność i to nawet kilkanaście razy dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, z czego to wynika, bo technicznie jest to cały czas osobna sieć działająca na tym samym oprogramowaniu co wcześniej. Zawsze wydawało mi się, że w IPTV ilość kanałów w sieci nie ma wpływu na przepustowość, bo pobierany jest tylko sygnał aktualnie odbieranego kanału, więcej ewentualnie przy przełączaniu kanałów. Może jednak jest inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@inea

 

WLASNIE DOSTALEM SMS

 

ze usterka zostala zamknieta / predkosc dalej niepelna / propozycji brak

 

INEA - Życie nabiera tempa

INEA - Życie nabiera tempaDziękujemy, temat przekazany i zapewniamy, że obsługa będzie kompetentna.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:rofl::rofl::rofl::beer:

Przynajmniej poprawiłeś mi humor, bo od wczoraj na Górczynie ich net to masakra - upload mam szybszy niż download :jupi::evil: Jak tu żyć Panie Prezesie Inei? I jeszcze mam zapłacić 5 złociszy więcej? :censored:

 

Cały szeroko pojęty Grunwald (od Bukowskiej aż po Górczyn czy osiedle Kopernika) to największa makabra w kwestii niezawodności usług. Z resztą sądząc po facebooku dział PR Inea Grunwald zapamięta na długo po tegorocznych świętach Bożego Narodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, jednak. Jesteś podłączony światłowodem czy po koncentryku? Jeśli to pierwsze to wszystko się zgadza, pewnie dostałeś od nich router wifi na n150 i dając wyższą prędkość musieliby Ci zmienić sprzęt. O takim uploadzie zapomnij, choć podobno na światłowodzie ma się pojawić jakaś opcja premium z wyższym uploadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem jakiś list z informacją że mi zwiększą predkość z 100/4 na 150/6 ale muszę zapłacić dodatkowo 8.5 netto! Żenujące KPINA... zgodziłbym się gdyby za te 8,5 zwiększyli do 250/50 a tak to chyba będzie wypowiedzenie...

 

Jesteś klientem indywidualnym czy firmowym? pytam bo dlaczego 8,50 netto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biznesowym! Dzwoniłem dzisiaj do pomocy technicznej, i usłyszałem że wynik na speed testach może być przekłamany bo Ram może być zużyty :D, padłem ze śmiechu ostatnio mam problemy i zamiast 100 mam 70 co mnie troszeczkę denerwuje bo mam 100 w umowie! Niby światłowody nowa infrastruktura i [beep]a, może mój router pada WDR3600 to nic specjalnego teraz. A może wgram gargulca i będzie śmigać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...