Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, jestem od nastu lat użytkownikiem sieci INEA

Czy macie na uwadze, że czas monopolu się skończył i są świetne oferty innych operatorów?

Jaki widzę że jest coś takiego to ...nóż w kieszeni się otwiera!

http://prntscr.com/5h1159

http://wtvk.pl/wtvk/internet

:brawo: 300UP/300DOWN za 42 zł :brawo:

Planujecie coś wreszcie zrobić dla NAS wieloletnich użytkowników sieci???

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

Uprzejmie dziękujemy za wybór usług INEA.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Abonentów związanych z potrzebą zwiększenia komfortu korzystania z Internetu, od stycznia 2015 roku przyspieszamy Państwa usługę dostępu do Internetu. Dzięki temu, bez zbędnych formalności, będą Państwo surfować z dwukrotnie większą przepływnością - do 50 Mb/s. Mamy nadzieję, że to rozwiązanie pozytywnie wpłynie na codzienne użytkowanie tej usługi.

 

Chcielibyśmy Państwa zapewnić, iż mimo wzrostu nakładów inwestycyjnych, których wymaga wprowadzana zmiana, zrobiliśmy wszystko, aby zachować ceny naszych usług na tym samym poziomie. Jednakże dodatkowy wzrost kosztów utrzymania sieci oraz nieuwzględniane w minionym czasie w cenach naszych opłat abonamentowych: inflacja i różnice w wysokości podatku VAT spowodowały, iż jesteśmy zmuszeni do zwiększenia od 1 lutego 2015 roku Państwa opłaty abonamentowej za usługę dostępu do Internetu o 5 złotych miesięcznie. Mamy nadzieję, iż dużo szybszy Internet zrekompensuje wzrost dotychczasowej opłaty abonamentowej. Zwracamy uwagę, iż zwiększenie przepływności nie wpłynie na wydłużenie okresu obowiązywania umów.

...

 

Dobrodzieje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem od nastu lat użytkownikiem sieci INEA

Czy macie na uwadze, że czas monopolu się skończył i są świetne oferty innych operatorów?

Jaki widzę że jest coś takiego to ...nóż w kieszeni się otwiera!

http://prntscr.com/5h1159

http://wtvk.pl/wtvk/internet

:brawo: 300UP/300DOWN za 42 zł :brawo:

Planujecie coś wreszcie zrobić dla NAS wieloletnich użytkowników sieci???

Pozdrawiam!

Czy jest na forum ktoś kto może potwierdzić RZECZYWISTY transfer w WTvK? Tam bardzo ładnie podali "DO" 300 Mb/s, ciekawe jak to w praktyce wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szafujmy też hasłem końca monopolu, w sporej części miasta wciąż nie ma realnej alternatywy wobec INEA. Jest "jakiś" internet ale np. firma niegdyś znana jako TPSA proponuje maks 10 czy 20 Mb/s, koleżanka NETIA podobnie i to tyle. W kategorii 100+ INEA wciąż jest podmiotem baaaardzo dominującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

Uprzejmie dziękujemy za wybór usług INEA.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Abonentów związanych z potrzebą zwiększenia komfortu korzystania z Internetu, od stycznia 2015 roku przyspieszamy Państwa usługę dostępu do Internetu. Dzięki temu, bez zbędnych formalności, będą Państwo surfować z dwukrotnie większą przepływnością - do 50 Mb/s. Mamy nadzieję, że to rozwiązanie pozytywnie wpłynie na codzienne użytkowanie tej usługi.

 

Chcielibyśmy Państwa zapewnić, iż mimo wzrostu nakładów inwestycyjnych, których wymaga wprowadzana zmiana, zrobiliśmy wszystko, aby zachować ceny naszych usług na tym samym poziomie. Jednakże dodatkowy wzrost kosztów utrzymania sieci oraz nieuwzględniane w minionym czasie w cenach naszych opłat abonamentowych: inflacja i różnice w wysokości podatku VAT spowodowały, iż jesteśmy zmuszeni do zwiększenia od 1 lutego 2015 roku Państwa opłaty abonamentowej za usługę dostępu do Internetu o 5 złotych miesięcznie. Mamy nadzieję, iż dużo szybszy Internet zrekompensuje wzrost dotychczasowej opłaty abonamentowej. Zwracamy uwagę, iż zwiększenie przepływności nie wpłynie na wydłużenie okresu obowiązywania umów.

...

 

Dobrodzieje :-)

 

Róźnice w podatku VAT? A co ma do tego podatek VAT skoro i tak go płacą abonenci!

Inflacja? Jaka inflacja?? W tym roku w kilku misiącach była deflacja !!!! A w większości miesiący inflacja wynosiła 0,1-0,3% tak więc podwyżka o 5 zł w przypadku opłaty np 50 zł to 10% !!!, chciałbym dostać w mojej pracy podwyżkę o 10%.

 

Jednym słowem kolejny SKANDAL !!!!! Podwyżka nieproporcjonalnie wysoka do jakości usług, szczególnie internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za link.

Znam zatem wykaz miejscowości objętych projektem.

Nie wiem tylko kiedy spodziewać się fizycznie (+/-) dostępu do usług Inea. Chciałbym chociaż dowiedzieć się kiedy ruszą fizycznie prace w Rogalinku, Rogalinie.

Realnie to myślę, że okolice września 2015 są terminem początku świadczenia usług w oparciu o sieć WSS. Mam tu na myśli położenie infrastruktury od węzłów dystrybucyjnych do abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem :) Żadnej informacji podobnej do zamieszczanych tutaj maili też nie było.

 

Dzwoniłem przed chwilą do biura obsługi - Pani powiedziała, że podwojenie prędkości dotyczy byłych klientów firmy Tesat.

 

Nieprawda, nigdy nie byłem w Tesacie, a dostałem dzisiaj info o podniesieniu z 50 do 100Mbit (umowę w obecnej lokalizacji mam dopiero od lipca, światłowód).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...