Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakaś szansa na fox.comedy w inea???

 

Biorąc pod uwage fakt, że INEA najpierw usuneła FOX life wszystkim, a potem nawet starym abonentom, to oceniłbym te szanse jako nikłe. Chociaż może zaskoczą, jak z Superstacją( chociaż należy pamiętać, że dodali ją po 7 latach...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak mini mini w analogu?????ale jast nick jr.czy tak już zostanie?

 

w dniu dzisiejszym w emisji analogowej nastąpiły zmiany:

program MiniMini+ został zastąpiony przez Nick Jr. (703,25 MHz kanał K-50)

program Planete+ został zastąpiony przez Fokus TV (647,25 MHz kanał K-43)

program Mango 24 został wycofany z emisji analogowej (343,25 MHz kanał S-23)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakie macie doświadczenia z wypowiadaniem umów w INEA ? Chodzi mi o to, że podejrzewam, iż jest to jedyny sposób, aby ktoś z działu utrzymania klienta zgłosił się i zaoferował coś "lepszego" niż aktualna oferta. P.S. Złożyć wypowiedzenie umowy trzeba listownie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja złożyłem wypowiedzenie i nikt do mnie z żadną ofertą nie zadzwonił... byłem nawet sam w BOK dwa dni przed końcem wypowiedzenia pytać o jakąś ofertę ale kompletnie nic dla mnie nie mieli... (pytałem np. o sam internet to za 50 zł 10 Mbit w gratisie ruter wifi) a miałem 3-pak za 152 zł więc chyba najgorszym klientem nie byłem... a byłem u nich od 8 lat... teraz jestem w Polsacie i talerz za okno montuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakie macie doświadczenia z wypowiadaniem umów w INEA ?

 

Ja wypowiadałem umowę to nie było z ich strony żadnego kontaktu. Przy zdawaniu sprzętu, jedynie Pani za ladą spytała chyba wg jakiegoś formularza o powód rezygnacji. Powiedziałem ze za drogo i koniec. Z tym że mi akurat nie zależało żeby mnie zatrzymywali ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy moja matka składała rezygnację, to oferta dla "uciekających" pojawiła się natychmiast. Kto wie czy to nie ma związku z obecnymi warunkami, matka miała stary ekskluzywny i rachunku zawsze były powyżej 250 zł. Pic polegał na tym, że owa oferta na zatrzymanie klienta była gorsza niż promo dla nowych klientów, więc wypowiedziała a ja tego samego dnia zostałem "nowym" abonentem na tej samej lokalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda trochę inaczej. Ja zauważyłem że INEA może więcej zaoferować w nieco lepszych cenach wyłącznie w wielopakach. Tak jak ja składałem wypowiedzenie z SUPER HD miałem owszem telefon, lecz pracownik sam przyznał że nic nie ma do zaoferowania dla mnie.

 

Nowości pewnie tez długo nie zobaczmy bo podobno nie miejsca. Szkoda że w analogu wcześniej zwolniono podajże 4,czy 5 częstotliwości teraz doszła kolejna po MANGO 24. Wiadomo że część innych usług także wykorzystuje częstotliwości, ale miejsca na nowe i tak by się znalazły, tym bardziej że nie niektórych częstotliwościach jest po kilka kanałów, a na niektórych kilkanaście. Wiadomo im więcej kanałów na jednej częstotliwości tym gorsza jakość, ale gdyby zoptymalizowali można by dodać jakieś nowe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez ostatnie 2 lata nie miałem żadnych problemów z inea, podpisałem aneks na te same warunki tylko cenna obniżona o 30zł i od tego momentu zaczęły się same problemy. Stale mają bałagan w systemie i co chwilę coś przestaje działać. Dziś dokładnie miesiąc po podpisaniu aneksu znów cześć pakietów wyłączona. Jeszcze 17 miesięcy i wieszam talerz na balkonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda trochę inaczej. Ja zauważyłem że INEA może więcej zaoferować w nieco lepszych cenach wyłącznie w wielopakach. Tak jak ja składałem wypowiedzenie z SUPER HD miałem owszem telefon, lecz pracownik sam przyznał że nic nie ma do zaoferowania dla mnie.

 

Nowości pewnie tez długo nie zobaczmy bo podobno nie miejsca. Szkoda że w analogu wcześniej zwolniono podajże 4,czy 5 częstotliwości teraz doszła kolejna po MANGO 24. Wiadomo że część innych usług także wykorzystuje częstotliwości, ale miejsca na nowe i tak by się znalazły, tym bardziej że nie niektórych częstotliwościach jest po kilka kanałów, a na niektórych kilkanaście. Wiadomo im więcej kanałów na jednej częstotliwości tym gorsza jakość, ale gdyby zoptymalizowali można by dodać jakieś nowe kanały.

 

A na co zmieniłeś ?? I co dostałeś dodatkowo?? Jakieś kanały ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...