Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Ad Religia TV - póki co jeszcze bez ostatecznej decyzji. Jak będzie wiadomo coś więcej, damy znać. Podobnie z FOX Comedy - z premierą nie dojdzie - co będzie później zobaczymy.

 

Dzięki za uwagi odnośnie strony - info o dekoderach można znaleźć w poradach technicznych, ale jak rozumiemy chodzi o taką stronę: http://www.inea.pl/dom/telewizja/dekodery/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tyle lat jesteśmy na tym forum a Wy ciągle marzycie? Naprawdę liczycie, że INEA coś doda? Najszybciej to doda kolejne złotówki do płacenia !!

Mam wrażenie, że jeśli chodzi o ofertę TV to nasz operator sobie całkowicie odpuśił, skupili się na FTTH i być może na naprawie całej infrastruktury internetowej, która jak widać kuleje na całego.

 

Ja się zastanawiam co tu zrobić, żeby "mój" dekoder ADB5810CDX zaczął działać tak aby można z niego normalnie korzystać? bo w tej chwili działa z prędkością żółwia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amdi

 

Z tym dekoderem nic się nie da zrobić, chyba że dopracowali by soft do niego. A to pewnie także nie wchodzi w grę.

 

Miałem wcześniej TECHNISATA i byłem co do szybkości i płynności działania o 100 % lepszy. Nie miał VOD ale teraz mam ADB i też prawie nie mam - bo działa to jak nie powiem co :/

 

Na lepszą ofertę TV nie mamy póki co liczyć. Ja już nie liczę.

 

@ ForzaMilan

 

Już dość dawno wyłączyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w szoku gdy srode po polnocy padl net tv ... ponoc zasilanie im klapnelo stad problemy w wiekszym centrum miasta ... zadzwonilem i po 2 minutach odebrano moja rozmowe !!!! Nie czekalem 23 ani 43 minut !!!

 

Zadzwonilem dzis i znow po wysluchaniu automatu wybraniu 1 ... 2 konsultant odebral rozmowe !! SZOK !!

 

 

Awaria rzekomo rozwiazana ale tv czkawki dostaje i swieci czasem komunikatem E0

 

Aby bylo weselej za kilka dni wchodzi swiatlowod wspomniany przeze mnie wczesiej !! Nowy modem do neta ktory ma ... WIFI , a wczesniej pisaliscie ze po swiatlowodach nie ma modemu z WIFI ... okaze sie jak przyjda technicy ... napisze co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygód z INEA ciąg dalszy. Zwyczajowo prędkość neta spada poniżej 1 mega, dzwonisz na infolinię, sympatyczny pan wciska ci kit, że parametry łącza są w porządku podczas gdy na ich własnym speedteście widzisz 0.13 Mb/s. W momencie w którym sympatyczny pan uprzedza, że może oczywiście przyjąć zgłoszenie, ale w razie niepotwierdzenia się problemów będzie naliczona kara widzisz na ekranie jak prędkość skacze do 95 Mb/s. W TRAKCIE ROZMOWY. Miałem przyjemność z TPSA w ich najgorszych czasach, ale takiej bezczelności jeszcze nie przerabiałem.

 

Edytka: 10 minut temu telefon z infolinii - problem na łączach został usunięty! Ten problem, którego rzekomo nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...