Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Po aktualizacji niestety nie działa mi prawidłowo tryb oszczędzenia energii w trybie stanby. Przy ustawieniach: "podwyższony" dekoder po dłuższym wyłączeniu (min. kilka minut) zawiesza się po uruchomieniu. Problem mam tylko z dekoderem z dyskiem, drugi bez dysku nie ma takich objawów. Pomaga tylko przestawienie na poziom standardowy oszczędzania energii.

Co do szybkości działania mam wrażenie, że minimalnie wolniej przerzuca kanały.

Poza tym przydatna byłaby opcja wyłączenia tego zegara w trybie czuwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji niestety nie działa mi prawidłowo tryb oszczędzenia energii w trybie stanby. Przy ustawieniach: "podwyższony" dekoder po dłuższym wyłączeniu (min. kilka minut) zawiesza się po uruchomieniu. Problem mam tylko z dekoderem z dyskiem, drugi bez dysku nie ma takich objawów. Pomaga tylko przestawienie na poziom standardowy oszczędzania energii.

 

Dzięki za sygnał, sprawdzimy jak to wygląda i co może być przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serią H nie powinieneś mieć żadnych problemów - wybierz Polska i postepuj zgodnie z tym co tv chce -- może źle włożyłeś samą karte do modułu ? i wykrywa ci tylko analog

Dzięki Wszystkim za pomoc - jest wszystko ok. Po pierwszym resecie nie zmieniłem ustawienia Antena - koblowa i pozostała naziemna :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie ostatnio wprowadzonej aktualizacji adb PVR 500 GB pomijam już zamulanie przy przełączaniu programów. Nie irytuje was ten wyświetlacz godziny?! . U mnie w nocy mimo że mam ustawione na najmniejsze świecenie daje taki blask który wygląda jak bym miał włączoną choinkę przez noc. Całkiem poważnie zastanawiam się nad zaklejeniem tego wyświetlacza jakąś naklejeką. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet Standard HD i otwarte okno do końca listopada na kanały z pakietu Super HD : Disney XD, Disney Junior, BCC CBEEBIES, Nickelodeon, Ale Kino+, Comedy Central, FOX, Fashion Box, Kuchnia+, Domo+, Travel Channel, Nat Geo Wild, English Club.

 

O promocji dowiedziałem się z otrzymanego listu (podana data nadania to 13.11.2014), w którym INEA reklamuje pakiet Super HD i zachęca do jego zamówienia. ,,Nowa, atrakcyjna cena pakietu to jedynie 79,90zł,, ale jak wyszukałem na tym forum taka sama cena była, gdy startowała petarda na początku 2013 viewtopic.php?f=10&t=299&start=6750#p702348 także nie wiem co to za nowa cena ;) Nic więcej istotnego w tym liście nie ma, także skanu nie załączam.

 

Podejrzewam, że inni posiadacze pakietu Standard HD również mogą mieć dostęp do tych kanałów w otwartym oknie, sprawdźcie. Oczywiście żadnego innego info o otwartym oknie nasza INEA nie zamieściła, ani na oficjalnej stronie, ani na fb. Ale to raczej nie dziwi doświadczonych użytkowników forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z adresem IP w Ineii? Jest stały, czy zmienny?

 

Generalnie kwestia ta mnie przez lata nie obchodziła, ale w ostatnim czasie (dosłownie w ostatnim tygodniu!) przeżyłem dwie, podobne "przygody" braku możliwości zarejestrowania konta, z uwagi na istnienie już konta na moim adresie IP.

 

Za pierwszym razem chodziło o legalnego, polskiego bukmachera, drugi raz o jedną z piłkarskich gier przeglądarkowych.

 

Więc jak to jest?

 

 

@DOWN Dobry temat, dobry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zadam inne pytanie. Jakie wymogi trzeba spełnić, żeby podłączyć multiroom ? W nc+ musi on być podpięty do tej samej sieci. Jak to jest w INEA?

Jeżeli dobrze rozumiem o co ci chodzi to nie ma żadnych wymogów.

Po prostu kolejny koncetryk idzie do drugiego dekodera lub telewizora (przy module CAM).

 

Jak to jest z adresem IP w Ineii? Jest stały, czy zmienny?

Ujmę to tak. Dawniej było tak, że był tak zmienny, że aż stały. Niestety od jakiegoś czasu inea zaczeła stosować CG NAT więc będziesz de facto współdzielić ip z innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...