Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

I jest 150 :D Łuhu!

Masz sam internet od Inea czy w pakiecie ?

Bo w moim 3packu bez zmian :(

Biznes tylko internet

Speed Testy

4036130126.png serwer z Poznania

orvzKIe.jpg

WO8nfEh.jpg

8oOm7oE.jpg Dziawody serwer bo duże pingi

 

Steam tylko Download

j7UdTIV.jpg

 

Prawie 150, prawie robi wielką różnice :} Płacę za 150/6 mam śmiech, i to jeszcze dla biznesu taka wtopa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam właśnie oferty programowe konkurencyjnych sieci kablowych.

INEA nawet w programach erotycznych jest daleko z tylu za konkurencją, niestety oferta TV przez ostatni rok/3 lata nie nadąża za innymi, natomiast cenowo jesteśmy w zdecydowanej czołówce.

Chodzi Ci o ogólnopolskie sieci czy lokalne? Bo ogólnopolskie raczej idą śladem Inei z petardy. Od czasu zmiany oferty w związku z petardą chyba żadnego sensownego kanału nie wyrzucili. Multimedia niedawno wyrzuciły paczkę BBC, teraz wyrzucają National Geographic, przez jakiś czas było zagrożenie, że usuną Eurosporty i Discovery, na szczęście zażegnane. Vectra wyrzuciła niedawno paczkę MTV. UPC nic nie wyrzuciło, ale do dzisiaj nie ma nSportu. Duże firmy mają problemy z takimi kanałami jak paczka TVN-ów w HD. Jak na dużą firmę to oferta tv nie jest zła. Lepiej jest wbrew logice u mniejszych operatorów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem już kiedyś porównanie oferty TV INEA z innymi operatorami i wypadła ona najgorzej ze wszystkich. Nawet jakby inne stacje usuwały dalej swoje kanały, to i tak są daleko z przodu. Toya ma super ofertę po taniej cenie i jeszcze dodaje nowe kanały o różnej tematyce. Pamiętajcie, że żadna kablówka nawet jeśli usunię jak Multimedia parę kanałów to nie usuną ich tyle co podczas "petardy". Inea oczywiście przoduje w różnego rodzaju kanałach których nie da się oglądac. Jestem ciekawy co dostaniemy za Religia TV. Świetnym kanałem do zastąpienia o , powiedzmy zbliżonej tematyce byłoby Discovery Historia, ale w to wątpie. Tak samo Orange Sport - jesli miałoby kończyć nadawanie, to co w zamian? Sportklub? Raczej nie w INEA. Extreme Sports Channel? Nie, nie mogą bo starzy abonenci nic nie dostaną. takie przynajmniej są tłumaczenia. Pewnie będzie Golf Channel, który pewnie zniknie za jakiś czas i tak kanały będą zamieniane w koło Macieju. Jakby nie dodawali od razu family sport w hd to by dziś mieli ruch, a tak trzeba kombinować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jeżeli chodzi o ofertę telewizyjną to jest kiepsko. Zeszły rok nie przyniósł żadnych konkretnych kanałów miejmy nadzieje ze w tym roku się poprawia i zmienią ofertę.

 

Miejmy :jupi:

 

Robiłem już kiedyś porównanie oferty TV INEA z innymi operatorami i wypadła ona najgorzej ze wszystkich. Nawet jakby inne stacje usuwały dalej swoje kanały, to i tak są daleko z przodu. Toya ma super ofertę po taniej cenie i jeszcze dodaje nowe kanały o różnej tematyce. Pamiętajcie, że żadna kablówka nawet jeśli usunię jak Multimedia parę kanałów to nie usuną ich tyle co podczas "petardy". Inea oczywiście przoduje w różnego rodzaju kanałach których nie da się oglądac. Jestem ciekawy co dostaniemy za Religia TV. Świetnym kanałem do zastąpienia o , powiedzmy zbliżonej tematyce byłoby Discovery Historia, ale w to wątpie. Tak samo Orange Sport - jesli miałoby kończyć nadawanie, to co w zamian? Sportklub? Raczej nie w INEA. Extreme Sports Channel? Nie, nie mogą bo starzy abonenci nic nie dostaną. takie przynajmniej są tłumaczenia. Pewnie będzie Golf Channel, który pewnie zniknie za jakiś czas i tak kanały będą zamieniane w koło Macieju. Jakby nie dodawali od razu family sport w hd to by dziś mieli ruch, a tak trzeba kombinować ;)

 

Discovery Historia byłby doskonałym kanałem, a co do zastąpienia Orange Sport? Niekoniecznie musi być to kanał sportowy, może 13 ulica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej dostaniemy podwyżke abonamentu o kolejne 3 zł ... bo przeziez średnia krajowa wzrosla od nowego roku , to i wydatki wzrosly i utrzymanie prezesa i gniazdka prezesa i infrastruktury , i ktos musi zaplacic za paliwo gdy technik dojechac musi gdy INEI prąd wylączaja ... no prawde wam mowie ...!! !! !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Od kilku dni mam problem z dekoderem Intek (mały czarny), w trakcie oglądania tv ni stąd ni z owąd pojawia się czarny ektan na tv z info o braku sygnału. Dekoder nadal działa, ale nie reaguje wogóle na pilota (jakaś zawieszka ? ). Czy może była jakaś dziwna aktualizacja pudełka ? Czy ktoś ma też może podobne przygody?

Co do oferty TV to ja ze swej strony mgę napisać iż baaardzo mocno zastanawiam się nad przejściem do NC+- jak dla mnie oferta programowa wystarczająca i opłata wraz z MR niższa niż w Inei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Pojawiam się tutaj po ponad roku, caly czas kontynuuje umowę z Ineą, zmniejszyłem pakiet na Oszczedny Hd tylko po to aby utrzymac w dzierżawie dekoder technisat (czarny). Dzisiaj mogę sobie pozwolić juz na wiele więcej i potrzebuje waszych opinii. Czy nadal inwestowac w Inee? Zauwazylem ze paczka C+ mega drozsza niz kiedys:) czy moze nc+??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 letnią, nową instalację FTTH, wraz z rozprowadzeniem instalacji w mieszkaniu, którą wykonywała INEA (a właściwie ich podwykonawcy), więc nie ma możliwości zrzucenia winy na rozdzielacze itp. Po prostu kiepski i niedopracowany software'owo INTEK. Co do software'u to mogę się podzielić pewną obserwacją w pakiecie Oszczędny HD - od początku mam problemy z wyświetlaniem "błędu 5" na kanale EuroNews (czerwony box na blisko pół ekranu). W tym pakiecie zredukowane są ścieżki językowe tylko do wersji ang. Przyślemy technika. Mówię, że nie ma sensu bo to problem w oprogramowaniu. Tak, tak, ale przyślemy. Technik przyjechał popatrzył, pomyślał, stwierdził, że nie wie, no i skończyło się aktywacją wszystkich ścieżek językowych; problem znikł. Nie potrafili w żaden sposób tego rozwiązać to dla spokoju włączyli wszystkie ścieżki językowe. Niestety ostatnio problem powrócił, sprawdzam, aha, aktywna tylko ścieżka angielska zatem minął rok, a ten problem w sofcie nie usunięty. Powtórka z "rozrywki"... :censored:

No to wg inei nie istniejemy, bo oni twierdzą, że to się dzieje przez kiepskiej jakości rozdzielacze sygnału.

Usiłowali mi nawet wcisnąć opłatę za nieuzasadnione wezwanie serwisanta.

Dobrze, że mam dużego psa w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea wymieniała karty sim na pracujące w sieci Play, do Internetu mobilnego jakoś w kwietniu ubiegłego roku, do komórek w okolicach listopada. Nowe karty miały możliwość wyłamania do wersji micro. Jeżeli Ci nie wymienili to się do nich zgłoś, jeżeli chodzi Ci o nową kartę to wszystkie nowe mają możliwość wyłamania do micro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zdecydowałem się jednak na jakiś czas jeszcze pozostać w Inei, podpisałem aneks na pakiet Super HD, udało się też małą promocję uzyskać, zobaczymy jak będzie dalej. Co do paczki Canal+ poczekam jeszcze, może coś po 15-tym się zmieni, ale nie liczę na jakieś szaleństwo zmian cen w pakietach. To co posiadam obecnie w pakiecie Super HD zadawala mnie w zupełności. Jakich kanałów w wersji HD brakuje w naszej kablówce względem nc+ czy cyfrowego Polsatu pomijając premium C+/HBO/Cinemax ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...