Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

jest trochę niespójności na stronie pierwszy miesiąc jest za 0 zł, kolejne trzy miesiące po 69,90 a 4-18 za 269,90 zł, czyli średniomiesięcznie wynosi 221,57

natomiast w cenniku jest 1-4 miesiąca za 69,90 5-18 269,90 czyli średniomiesięcznie 225,45 zł

Pierwszy miesiąc za 0 złotych jeśli zamówisz przez neta, jeśli zamówisz gdzie indziej to pierwszy miesiąc jest za 69,90. Dotyczy to nowych klientów i tych, co mieli sam net albo samą tv. W ogóle jak sobie policzysz to niższy pak po dodaniu HBO, Cinemaksa i Republiki jest tańszy niż Ekskluzywny, w którym Ekskluzywna jest tylko cena :D

Dochodzi +1000 minut na komórki, tylko pytanie czy co miesiąc, czy jednorazowo do wykorzystania przez cały okres lojalnościowy?

Jednorazowo aż do wykorzystania.

W regulaminie Wypróbuj C+ jest kuriozalny błąd, pisze że promocja jest od 2 stycznia :D
To nie błąd, po prostu wcześniej ta promocja była mniej oficjalna. To, że Twoja znajoma nie dostała to jej pech, może osoba, z którą załatwiała zmianę nie wiedziała nawet o tej promocji.

 

Nie wiem co znaczy zwrot " z tego co wiem" ale nie wiesz. W "czynszu" mieszkańcy Winograd płacą abonament za telewizję i tylko Ci którzy z niej korzystają. Opłaty za internet (stacjonarny, mobilny) i telefonię stacjonarną użytkownicy (i tylko oni) wnoszą na podstawie osobnych faktur. Oczekuję, że przeprosisz użytkowników forum za wprowadzanie ich w błąd.

Nie piszę o abonamencie tylko o opłacie za utrzymanie łącz kablowych.

 

Chyba faktycznie muszę się zatrudnić w Inei jako rzecznik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem co znaczy zwrot " z tego co wiem" ale nie wiesz. W "czynszu" mieszkańcy Winograd płacą abonament za telewizję i tylko Ci którzy z niej korzystają. Opłaty za internet (stacjonarny, mobilny) i telefonię stacjonarną użytkownicy (i tylko oni) wnoszą na podstawie osobnych faktur. Oczekuję, że przeprosisz użytkowników forum za wprowadzanie ich w błąd.

 

Nie piszę o abonamencie tylko o opłacie za utrzymanie łącz kablowych.

 

Chyba faktycznie muszę się zatrudnić w Inei jako rzecznik.

 

Obojętnie o czym napisałeś to napisałeś nieprawdę. Mieszańcy Winograd nie korzystający z usług WTvK nie płacą żadnych opłat ani za sieć, ani za łącze, ani też żadnych podobnych. Rzeczywiście z takimi kwalifikacjami to możesz zostać rzecznikiem Inea :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich "starych" wyjadaczy. Również interesuję się ofertą Inei ale chyba przegra ona z którąś z ofert Orange lub Netii. Czekałem do stycznia bo podobno miały się pojawić jakieś ciekawe promocje i nie pojawiły się (przynajmniej dla mnie). Jedyne co na plus to skrócenie umowy z 24 na 18 miesięcy. Dla Inei WiFi to chyba nadal nowość skoro za taką opcję przy zakupie internetu 10 Mb/s każą sobie płacić 10 zł/mc. Chyba ich .... Wiem, że można kupić i wstawić własny router ale w dzisiejszych czasach to już lekka przesada. Dobrze, że nie liczą za użytkowanie kabla od gniazdka do modemu ;)

 

@up

W pakiecie Oszczędnym multiroom kosztuje 14,90 i opcja WiFi 5 zł (sic!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja chciałem zmienić trochę temat i zapytać odnośnie programów BBC które zmieniają się od 1 lutego, BBC Knowledge, zostanie zastąpiony przez BBC Earth i BBC Entertainment, który zmieni się w BBC Brit - stąd moje pytanie czy w Inea będą dostępne te kanały, oraz czy może wreszcie będzie można się doczekać kanału BBC Brit w wersji HD (będzie na nim od 1 lutego nowa 22 seria Top Gear)?

 

Ps. odnośnie "nowej" oferty brakuje moim zdaniem czegoś po środku czyli np. pakiet bez C+ z netem 250/25 za 149,90

 

Pozdrawiam, Miki983

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...