Jump to content

@_v

Users
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralna

About @_v

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @_v

  INEA

  Inea dawno zatrzymała się na etapie rozwoju proklienckim. Przed laty była ankieta i miał kto to przygotować, jednak wyniki ankiety nic nie dały bo wiedzą lepiej co powinniśmy oglądać. Dziś chyba nie ma tam śmiałka, co przekułby oczekiwania abonentów w słupki excela zachęcające do zmian.
 2. @_v

  INEA

  Zależy kogo pytałeś, bo u mnie też fachowcy ciągnący światłowód pod drzwiami mówili "światłowód Orange". Po zakończeniu prac Orange informowało o podłączeniu do światłowodu, ulotki w skrzynce, wywiesili informację i chyba ktoś chodził. Inea w tym czasie cisza, jedynie w międzyczasie nakleili swoje logo na nowych skrzynkach. Jeśli więc Inea miała plany w Twojej lokalizacji to bezpośrednio informację uzyskasz w Inea.
 3. @_v

  INEA

  patryszq nie przesadzaj w uzasadnieniach, za free to każdy byłby zadowolony. Jak przeczytałem wczorajszy Twój "rocznicowy" komentarz pomyślałem, że pamięć mnie zawodzi, a tu dalej widzę cytaty sprzed 4,5 roku bez wazeliny w stronę INEA. W egzekwowaniu od Inea "za co płaci się" jesteś jednoznaczny, ale jak Inea zamiecie pod dywan problem u Ciebie potrafisz ich wychwalać. Internet od nich nie jest wcale super, ale dla wielu " bardzo bardzo OK" bo co z tego, że nieprzewidywalny ... awarie lub prace serwisowe (bez zapowiedzi) to przecież tak oczywista rzecz.
 4. @_v

  INEA

  To lepiej aby postawili na fajerwerki... Mają doświadczenie z noworoczną petardą. 😎 Oby Gwiazdor tylko nie pootwierał okien, niech pakuje się przez komin z trwalszą ofertą.
×