Skocz do zawartości

Konkurs MUX-1


Artur912
 Udostępnij

Który kanał powinien wygrać konkurs na mux1 ?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który kanał powinien wygrać konkurs na mux1 ?

    • ATM Rozrywka
      2
    • H!TV
      0
    • DMAX
      19
    • Tele Rozrywka
      2
    • Silver TV
      3
    • TVC Nostalgia
      1
    • Polsat Edu
      5
    • CD Action TV
      4
    • Red Carpet
      7

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobne, które się odbyło wykreślenie kanału TVP Dokument z tej ankiety - uważam być może wbrew pozorom za błąd z przyczyn formalnych i merytorycznych[https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp-dokument-mux-1-wirtualna-polska-kanal-h-tv-atm-rozrywka-konkurs-silver-tv-tvc-nostalgia-tele-rozrywka-michal-winnicki]. Nie ma to związku z moimi preferencjami...

 

O moim guście w temacie tej ankiety pisałem tutaj:

https://forum.satkurier.pl/topic/4550-mux-i-komercyjne/?do=findComment&comment=1610038.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Przecież tego konkursu nie wygra nic lepszego jak kanał powtórkowy, ale po kolei:

ATM Rozrywka - Wielkie plany zakończone zrobieniem ramówki na odczep się. Co prawda było kilka przebłysków lepszej przyszłości dla tego kanału, ale osobiście uważam, że nie obroni swojego miejsca w MUX I.

 

DMAX - Moim zdaniem to może być klon Metro. Nie będę nawet zaskoczony, jeżeli Metro w przypadku wygranej DMAX zostanie sprzedane.

 

H!TV - Ta sama sytuacja, co wyżej. Po prostu chodzi o lepsze miejsce w DVB-T.

 

Tele Rozrywka, Silver TV, TVC Nostalgia - Nie miałbym nic przeciwko kanałowi od MWE, ale ramówka TVC mnie zdecydowanie zniechęca do zagłosowania na którykolwiek z tych kanałów.

 

Polsat Edu - Polsat już i tak ma za dużo kanałów w DVB-T, więc kolejny jest niepotrzebny.

 

CD Action TV - Znam tą markę, więc wiem, czego można się spodziewać po tym kanale, ale wiem też, że choć dla mnie byłby to tematycznie najbardziej interesujący kanał, to nadawanie w DVB-T by go przerosło.

 

Red Carpet TV - Mój osobisty faworyt. Jest już jakiś czas na rynku, i w przeciwieństwie to wielu przecietniaków stara sie jakoś wyróżniać, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Dlatego liczę na jego zwycięstwo w konkursie i dalszy lepszy rozwój.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...