Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc wolałbym ten serwis posiadać jako osobną aplikację, platformę VOD, bo znając C+ będą pewnie jakieś jaja 🙂, ale dobrze że chociaż dodają usługę zarówno dla subskrybentów, jak i abonentów, a dobrych treści BBC nigdy za mało.

 

Z drugiej strony, patrząc na daty i zmiany na rynku w czerwcu …może to mieć związek z premierą D+…czyli „podmiana” (?) katalogu Foxa na BBC (?)

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+online dołączyło 4k? Po stracie Premier League. To wiele pokazuje podejście firm do klientów. Musztarda po obiedzie. Zrezygnowałem na koniec sezonu teraz i nie zamierzam wracać. Bardzo słabe podejście do klientów. Obiecali 2 lata temu, że będzie 4k i nagle wprowadzają kanały jak stracili prawa. Dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
10 minut temu, creativeopinion napisał:

Canal+online dołączyło 4k? Po stracie Premier League. To wiele pokazuje podejście firm do klientów. Musztarda po obiedzie. Zrezygnowałem na koniec sezonu teraz i nie zamierzam wracać. Bardzo słabe podejście do klientów. Obiecali 2 lata temu, że będzie 4k i nagle wprowadzają kanały jak stracili prawa. Dramat.

Obiecywali, ale dokładnej daty nie podali.

Nie było też mowy co dokładnie będą w 4K pokazywać w przyszłości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wszystkich odbierających C+ online na stickach i sprzętach Mi Box czy Xiaomi.

Jak u Was wygląda sytuacja z treściami 4K?

Zerknąłem teraz na ustawienia urządzenia (Xiaomi Stick) w tej aplikacji i przy statusie HDCP jest już disconnected. HDCP max - HDCP-2.3

Android 11 z wersja aplikacji 5.11.0.

 

Wyboru jakości na 4K nie ma, a jak treści UHD wchodziły to przez dzień czy dwa pojawiał się wybór jakości 4K 17 Mbps, teraz już max 1080 z 10 Mbps.

 

Canal+ w ten sposób zniechęca subskrybentów, abonentów do siebie. 

 

Może aktualizacja sticka coś pomoże za jakiś czas, chyba że C+ już nie będzie certyfikować swojej aplikacji na urządzeniach Xiaomi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lakiman napisał:

Obiecywali, ale dokładnej daty nie podali.

Nie było też mowy co dokładnie będą w 4K pokazywać w przyszłości..

 Bardziej chodzi mi o to, że wprowadzają 4k dopiero, żeby ratować twarz po stracie Premier League. Jak nie obniżą cen to ja na pewno tam nie wracam a interesuje mnie tylko LaLiga. Niestety przez absurdalny podział praw na rynku pomiędzy C+ i Eleven trzeba kombinować jak i gdzie oglądać. Polska 2022.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes Canal+ Polska Edyta Sadowska przyznała, że liczba korzystających z Canal+ online nie jest tak  wysoka, jak się spodziewali.

Cytat

Spółka od pewnego czasu nie podaje liczby klientów, dlatego trudno oszacować, ile osób korzysta wyłącznie z dostępu do Canal+ przez aplikację. Pytana przez nas o nakreślenie tej skali prezes Canal+ Polska Edyta Sadowska, oznajmiła, że jest to liczba "ładnie ułożona, ale nie tak wysoka, jak się spodziewaliśmy".

https://www.sport.pl/pilka/7,65039,28500805,canal-zbadal-widownie-ekstraklasy-przed-przetargiem-telewizyjnym.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż, jak zwykle forum się nie myliło ;).

Patrząc na te gorączkowe akcje promocyjne, rozdawanie dostępów za kod w chipsach niczego innego nie można było się spodziewać.

Zresztą dopiero teraz, 2 lata po starcie ten serwis jest mniej więcej taki jak wszyscy oczekiwali na początku (nadal brakuje apki na LG, ale w końcu jest cokolwiek w 4K).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało użytkowników.... a czego się spodziewali. Non stop problemy z działaniem. Ograniczenia FHD tylko na urządzenia z L1. Zakodowane treści z kluczykiem. Niestabilne działanie aplikacji. Marnej jakości box na Android tv od C+. Brak aplikacji na LG, a nikt przecież nie kupi dodatkowego urządzenia z powodu braku C+ Online, no może kilka osób na to pójdzie.. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć zabawny jest ten fragment: dla 89 proc. ankietowanych ważny jest ... brak opóźnień przy transmisji (niby OK, ale przecież oglądając mecz w TV również mamy opóźnienia; może mniejsze niż w przypadku streamingu, ale jednak opóźnienie następuje).

 

A wracając do tematu samego C+ Online. Cieszy mnie to, że nie ukrywają, że ich usługa online to niewypał (przynajmniej jeśli chodzi o zadowolenie z niej przez fanów piłki nożnej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...