Skocz do zawartości

Music Box Polska


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Rzeczywiście tylko 12 komentarzy, a konkurs trwa do niedzieli... Dzięki za przypomnienie, mam na komputerze stream zapisany w VLC. Może mi się uda? Tymczasem co tydzień na Esce TV 1500 jak nie więcej walk o 1000 zł. Ale nie ma co porównywać. Chyba wiadomo w czym jest problem? PS. Sam zapomniałem o profilu na FB, śledzę ich tylko na Instagramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel HDMI i problem załatwiony. Zauważyłem też inny problem dotyczący konkursów. 16 lipca trzeba było zrobić zdjęcie teledysku Pink i była do wygrania Motorola. Problem w tym, że trzeba było zrobić zdjęcie tylko tego jednego dnia. Kto wygrał? Nikt. Dlaczego? Bo nikt nie wziął udziału ;) Co więcej przeczytałem komentarze pod tamtym konkursem. Jedna dziewczyna od razu napisała, że ogląda kanał online, bo w tym roku Music Box Polska zniknął z jej kablówki. No i jak tu wygrać? :) Żeby coś wygrać trzeba ten kanał nie dość, że oglądać, a oglądalność jak i dostępność stacji jest mierna to trzeba jeszcze upolować odpowiedni moment. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Music Box Polska ogłosiło konkurs wczoraj lub przedwczoraj, gdzie trzeba wysłać zdjęcie Warszawy i zaprosi pojedyncze wybrane osoby na koncert Music Box Acoustic do 90-letniego tramwaju. Potem trzeba wrzucić fotkę z przejażdżki i wysłać ją na Instagram oraz oznaczyć profil Motorola, żeby wygrać telefon Motorola Razr 40. Przed chwilą stacja zmieniła zdanie i napisała w którym miejscu odjeżdża tramwaj i o której godzinie z dopiskiem "wstęp wolny". Czy można wygrać jeszcze ten telefon? Gdzie jest w tym sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie teraz Music Box i nie widzę żadnych reklam, żadnego bloku reklamowego. Wczoraj to samo było podczas pasma Kapsuła Czasu...nie to, żebym narzekał z tego powodu, ale jest to dla mnie niepokojący sygnał, że kanał może zostać zamknięty....a może ja za mało oglądam i jakieś reklamy się jednak pojawiają?

Edytowane przez RETROJAM500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Anita Kaźmierska
Ten odpowiedź został doceniony przez Anita Kaźmierska!

"Obserwacja została wykorzystana w artykule na satkurier.pl."

pc107 otrzymał(a) odznakę 'Pomocny' i 1 punktów.

Kanał powrócił na satelitę Eutelsat Hot Bird 13E; emisja niekodowana. Parametry: 12,520 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6. Przekaz jest w jakości HD (rozdzielczość 1920x1080). Bitrate audio 192 kbps.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie wrócili na satelitę, to kanał w końcu  poszedłby na straty. Nie ma co się czarować, bo taka jest prawda. W końcu jakby nie patrzyć satelita dawała im oglądalność w Nielsenie i tym samym zarobek. Pytanie teraz tylko, czy Canal+ wciągnie ich ponownie na swoją listę kanałów w dekoderach? Polsat Box zapewne tego nie zrobi.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...