Skocz do zawartości

Music Box Polska


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, djrafik napisał:

Mi chodzi o klasyki w stylu dance, tylko takie nagrywam do kolekcji, w 2015r w ogóle była lepsza jakość w przekazie z HB 13e, ciekawe dlaczego? 🤔

Wielkość przekątnej nowych TV rośnie z każdym rokiem, jakość kanałów Fta i nie tylko maleje, ciekawe zjawisko 😀 zadowoleni powinni być tylko posiadacze TV kineskopowych 21'' itp. 😉

Dlaczego? Bo to zależy od kosztów nadawania - na satelicie przepływność kosztuje; większy transfer - większa kasa.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mati06 napisał:

Bo mnie drażni ciągle marudzenie niektórych userow załóżcie swoją telewizję to wtedy pogadany. 😂😊

Na tym polega forum aby wyrażać swoje zdanie. Nikt nie będzie się dostosowywać do Ciebie i Twoich widzimisię, bo Tobie coś się nie podoba.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2021 o 17:27, matjot napisał:

Poza tym brakuje mi jakichś ruchomych elementów, albo czegoś w stylu, że logo ekranowe co jakiś czas staje się kolorowe na chwilę.
Wydaje mi się, że domena ich strony pod logo jest też niepotrzebna. Byłoby też fajnie gdyby na czas reklam logo znikało i na belkach zamiast wytwórni z której utwór pochodzi (skąd w ogóle ten pomysł) był po prostu album z którego pochodzi.


 

A jak dla mnie idealnie, ponieważ wkurzają mnie (rozpraszając) te wszytkie animacje w logotypach. Jest logo, jest i niech będzie, a nie cuduje: kolor, kształt, zwierzątko, samochodzik, skacze, miga itd.

 

Natomiast co do informacji na belkach, to może nie tak "drastycznie". Wystarczyła by zmiana na format:

 

wykonawca

tytuł

album/wytwórnia       rok

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie jak dodać ręcznie jakieś kanały FTA do dekodera WHD 80 w satelitarnym Orange TV?

Aktualnie oglądam Music Boxa na telewizorze z DVB-S2, ale niewygodnie mi przepinać antenę ciągle z dekodera do telewizora, a dekoder muszę mieć do odbioru kodowanych... Wolałbym mieć wszystko w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał na chwilę obecną będzie tylko od 1 września na liście Platformy Canal+ (no bo są nadawani z tp tego operatora!) i być może w Orange TV (ale to nie potwierdzone?). Co do dostępności w CP vel Polsat Box to mało prawdopodobne raczej. Wszyscy wiedzą jaka jest polityka CP co do kanałów FTA. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo21W końcu się doczekałeś. 😂😃

A co ma piernik do wiatraka? Czy Stars tv dopiero 3 lata trafił na listę CP, a mimo że nadawał na tp CP. Więc nie zawsze jest to wyznacznikiem.? 😁 🙂 

@Mimicwedług nadawcy jest przesyt kanałów muzycznych, podobnie jak z TOP Kids przesyt kanałów dla dzieci. 🤣

@BW134Dopiero jak Stars tv wszedł do PM kanał zawitał na listę CP. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem nie powinny być. 

Bo nie widzę powodu, że gdybym ja rozwijał swój biznes latami i miał nagle dzielić się z innymi którzy mają na tym ZARABIAĆ, moim kosztem .

Śpiewka, że to dla dobra widza w wykonaniu MWE mnie nie przekonuje. 

Bo przypomnę.  Ile to już razy słyszałem, że podniesienie danego kanału do HD nie ma "uzasadnienia biznesowego"🙂.

Czemu? Przecież to by było z korzyścią dla widza. Aaaa to by były Wasze pieniądze a obowiązkowe miejsce na liście to już cudze. Rozumiem.🙂

  • Popieram 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Sebek00 napisał:
 
 

A moim zdaniem nie powinny być. 

Bo nie widzę powodu, że gdybym ja rozwijał swój biznes latami i miał nagle dzielić się z innymi którzy mają na tym ZARABIAĆ, moim kosztem .

Śpiewka, że to dla dobra widza w wykonaniu MWE mnie nie przekonuje. 

Bo przypomnę.  Ile to już razy słyszałem, że podniesienie danego kanału do HD nie ma "uzasadnienia biznesowego"🙂.

Czemu? Przecież to by było z korzyścią dla widza. Aaaa to by były Wasze pieniądze a obowiązkowe miejsce na liście to już cudze. Rozumiem.🙂

Absurdalne podejście. Jeżeli dany kanał nadaje na danym satelicie, którego widz odbiera i jest w ofercie tej platformy albo FTA to powinna być możliwość jego odbioru (a więc powinien być na liście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, pavl6 napisał:

Absurdalne podejście. Jeżeli dany kanał nadaje na danym satelicie, którego widz odbiera i jest w ofercie tej platformy albo FTA to powinna być możliwość jego odbioru (a więc powinien być na liście).

Możesz go sobie wyszukać samodzielnie (CP) albo jak tak bardzo Ci zależy na danym kanale FTA kupić sobie własny odbiornik i oglądać 24H 🙂

Wolny wybór... a nie zaśmiecanie listy "wszystkim" czyimś kosztem  

Edytowane przez Sebek00
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...