Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny też nie warto porównywać, ponieważ opłata za pełny pakiet TNK jest podobna do opłaty za Pakiet Mini, pod warunkiem, że zostanie opłacona na dłuższy okres czasu.
Z tym się zgadzam, jednak, aby moc oglądać kanały z wybranego pakietu, wcześniej należy zaopatrzyć się w zestaw do ich odbioru, co w przypadku CP jest tańsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównajmy ceny dekoderów TNK I trzy miesiące gratis oferty programowej 199zł - Polsat dekoder 99zł + 29,70 za trzy miesiące pakietu mini.

Dekodery TNK TechniSat Digit S2-CD a dekoder CP Mini D1 to tak jak by porównać mercedesa do trabanta CP wypada tu blado i pod względem wyglądu jak i działania tunerka.

Oferta programowa według mnie wychodzi na korzyść TNK a to za sprawą przede wszystkim jakości odbioru TVP1 i TVP2 która bije na głowę CP, nie mówiąc już o tym że w TNK znajdziemy coś ze sportu n-sport i TVPSport, coś dla dzieci Disney Channel jak i kilka innych programów których jest brak w pakiecie mini CP.

A największą zaletą TNK jest przede wszystkim brak umowy - płacisz kiedy chcesz. Nie płacąc masz w dobrej jakości TVP1, TVP2, TVN, TVN7 i Religia TV jak i wiele FTA z obu satelit.

I na koniec jak to mówią wybór należy do ciebie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę OT.

 

Oferta programowa według mnie wychodzi na korzyść TNK a to za sprawą przede wszystkim jakości odbioru TVP1 i TVP2 która bije na głowę CP, nie mówiąc już o tym że w TNK znajdziemy coś ze sportu n-sport i TVPSport, coś dla dzieci Disney Channel jak i kilka innych programów których jest brak w pakiecie mini CP.

 

Tu pięknie kolega napisał czym przeważa TNK nad resztą. I z tego można wywnioskować, że właściwie to Pakiet Familijny, a nie Mini jest tak jakby konkurencją, z tym, że Familijny jest obszerniejszy. W Familijnym znajdziemy coś ze sportu, coś dla dzieci, coś z dokumentów i kilkanaście innych programów. Dlatego właśnie CP ma tylu abonentów, bo za przystępną cenę znajdzie się coś dla każdego. Za Familijny 4xtaka cena, ale tez 4xtyle kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

za http://www.cyfrowypolsat.pl : "...Więcej kanałów dla dotychczasowych abonentów pakietu Mini

 

Jednocześnie z uruchomieniem Wielkich Promocji Cyfrowy Polsat wprowadza atrakcyjną ofertę promocyjną dla wszystkich swoich abonentów korzystających z pakietu Mini. Do 31 sierpnia 2009 r. otrzymają dodatkowo promocyjny dostęp do czterech kanałów tematycznych Telewizji Polsat - Polsat Sport, Polsat News, Polsat Play i Polsat Cafe."

 

Zdaje sie ze od dzisiaj obowiązują nowe promocje jednak narazie dostepu do PS brak. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie potwierdzam. :cry: Polsat Sport w Pakiecie Mini (a właściwie przejściowo przez okres 10 miesięcy w Pakiecie Mini Max za 9,90zł na miesiąc :D ) mam nadal zakodowany. :cry: Jeśli do jutra nie włączą, to trzeba będzie zadzwonić na infolinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja juz mam odblokowany Polsat Sport:)) super :)! mily prezent - 3 miechy darmowego sportu:) a wiec narazie sie wstrzymam z robieniem zezow na astre by miec eurosport:)

Dostałem sms-a od CP a w nim piszą że ta promocja dla posiadaczy pakietu mini za 9,90 zł Polsat Sport, Polsat Play, Polsat News, Polsat Cafe ma być do 31.08.2009 więc dziesięć miesięcy nie trzy. A co póżniej zobaczymy, na pewno będą jakieś zmiany żeby byli konkurencją dla TNK. Bo pakiet mini max za 19,90 to żadna konkurencja bynajmniej cenowo i według mnie programowa też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakieś dziwne! Ja pakiet Mini Max odbieram jak zamach na pakiet Mini.

Czyżby CP sam sobie strzelał w stopę :roll:

 

Faktycznie, przecież Pakiet Mini przez te 10 miesięcy praktycznie nie będzie istniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już kilka lat abonentem Cyfrowego Polsatu i już sam nie wiem co mnie dziwi, a co nie. Można do wszystkiego przywyknąć. Podejrzewam, że zdziwi mnie dopiero rachunek za telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić dla babci i dziadka pakiet MINI i mam w związku z tym kilka pytań.

 

Jakie dokumenty są konieczne przy podpisywaniu umowy? Przypuszczam, ze wystarczy dowód (ew. jakiś drugi dokument) ale wole się upewnić.

Czy przy podpisywaniu umowy jest potrzebne zaświadczenie o zarobkach? Pytam dlatego, że jak ok 3 lat temu podpisywałem umowe na Mixplusa, to było to konieczne :roll:

Zamierzam wziąć Mini dekoder w dzierżawe bez anteny, rozumiem, że na dzień dobry zapłace ok 50 PLN, czy są też jakieś inne ukryte koszty?

Z tego co wyczytałem, to dzierżawa nic nie kosztuje, czy to prawda?

Jak to w końcu jest z tymi tematycznymi kanałami Polsatu, będą przez jakiś czas za darmo, czy nie?

 

To chyba wszystko, jak sobie coś przypomne to napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dowód osobisty, ale w razie co drugi dokument się też przyda przy sobie (przy jednej umowie dawałem dodatkowo prawo jazdy (2006 r.), przy drugiej nie (2008 r.)). Żadne zaświadczenie o zarobkach nie jest potrzebne. Dzierżawa nic nie kosztuje, ale jednak płacisz za udostępnienie dekodera za cały okres trwania umowy. Na szczęście kwota ta wynosi 1 zł. Po zakończeniu umowy dekoder zwracasz. Aktywacja kosztuje 48 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...