Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a odnosnie obslugi dvb-t w dekoderach CP, to raczej nie mozliwe. Po pierwsze gdzie chcecie podlaczyc antene?? a po drugie to sygnal w naziemniej telewizji cyfrowej bedzie kodowany w mpeg-4 a tunerki CP obsluguja tylko mpeg-2. Oczywiscie chodzi mi dekodery SD.
Z punktu widzenia technicznego, to masz rację, ale CP może zaoferować coś podobnego, czyli darmowy pakiet Mini. Taka oferta byłaby dobra dla tych, co nadal nie są w zasięgu DVB-T, a dodatkowo zyskaliby dostęp do setek kanałów FTA. Natomiast CP mógłby zarobić na sprzedaży dekoderów i tunerów. Z drugiej strony taka oferta byłaby niekompletna, ze względu na brak TVP HD. Taka oferta mogłaby być całkiem dobra, ale wątpię, aby CP wprowadził coś takiego w ciągu najbliższych kilku miesięcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro oni nie wiedza to my tym bardziej, ale raczej nie powinno byc problemow i ja na Twoim miejscu podpisywalbym na czas nieokreslony, bo wtedy w kazdej chwili mozesz zrezygnować.

 

A czy jak podpisze umowę na czas nieokreślony to podczas jej trwania nie mogą mi np zmienić ceny tego abonamentu, czy też usunąć go z oferty???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAKIET MINI:

Polsat

Polsat 2

Polsat Café

TV 4

TVP 1 - FTA Astra

TVP 2 - FTA Astra

TVP Info - FTA Astra

TVN - w TNK za darmo

TVN 7 - w TNK za darmo

 

Za 9,90zł mamy 3 Polsaty i TV4, w tym miesiącu wszystkie TVP (oprócz TVP Sport) FTA na Astrze, a TVN i TVN7 za darmo w TNK, powinni zlikwidować pakiet Mini-Max i przenieś te 3 Polsaty do Mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kilka zamoznych osob ktore maja ten pakiet bo nie maja w zwyczaju placic za nic wiecej niz za to co ogladaja. Po [beep]e im parenascie programow wiecej skoro i tak na nie nie patrza?

Co do Astry-wiekszosc ludzi tak ma te programy w swoich domach.Badz dzieki platformom cyfrowym albo w kablowkach.Nie wiem czy ja chcialbym pakowac sie w zakup kolejnego pudelka plus dodatkowo zez i konwenter na Astre tylko po to zeby sobie popatrzec na te kanaly w troche lepszej jakosci.Dodatkowo zeby odebrac TVP HD bedzie potrzebny tuner obsugujacy wysoka rozdzielczosc.I to beda znaczace koszty a nie takie o ktorych wspomnial prezes TVP.Chyba ze TVP zabierze swoje kanaly z platform...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończył mi się 4 miesięczny okres oglądania CP na kartę z modułem za 199zł .przysłali mi umowę do podpisania na pakiet MINI.moim zdaniem taki pakiet ja i większość opłaciłaby z góry za cały rok korzystając dalej z tego modułu bez zbędnej umowy (biurokracji).podsuwam tą myśl Polsatowi, na co te papiery? a może opłata za rok byłaby warunkiem na pakiet MINI z modułu CP bez podpisywania umowy .jakie jest WASZE zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały promocyjne w pakiecie Mini są kodowane w zależności od wysyłanych pism przez Cyfrowy Polsat, które zachęcają abonenta do poszerzenia swej oferty. W wyniku braku reakcji abonenta, to jest nieodesłania podpisanej nowej Umowy w określonym terminie, kanały te zostają wyłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...