Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

może coś się zmieni i pozostawią któryś z tych kanałów,cóż dużo czasu jeszcze.

Co najwyżej pozostawią Play i Cafe.

akurat te dwa moga sobie zabrac z MINI, bo sa najslabsze, wrecz tragiczne :]

 

Polsat News to taki odpowiednik TVN 24 i powinien byc w kazdym pakiecie CP,

tak jak robi to N-ka, ktora ma swoj kanal informacyjny w TNK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pakiet MINI zyskał sporo na wartości po dołączeniu TVP Info. 7 kanałów za 10 zł (w tym informacyjny) brzmi zawsze lepiej niż 6. :D TVP Info rozszerza też możliwości oglądania sportu w najtańszym pakiecie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

No ja cię, co za kraj :] Że też są ludzie którym przeszkadza to, że ktoś im coś daje za darmo :woot: Ja, gdybym nie miał pakietu Super Film, ani także Relax Mix, to cieszyłbym się z tego, że udostępnialiby mi jakiś kanał za darmo dłużej niż planowali, a nie jeszcze pytał kiedy zakodują :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie dziwię tym, których dziwi nieustająca promocja TVP Sport w CP. A nie wynika to wcale z tego, że jest im z tym źle, ale to jest po prostu dziwne. Cyfrowy Polsat - największa żyła wśród polskich platform cyfrowych przedłuża promocję :?::!::shock: Coś się za tym musi kryć :!::woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Czy coś wiadomo czy wyłączą po 31 sierpnia te kanały z pakietu mini? Polsat News,Polsat Cafe,Polsat Sport,Polsat Play.

 

Poza tym Polsat powinien te kanały pozostawić oraz dodać te nowe które ma zamiar wprowadzić i powinien polepszyć ofertę w mini i zyskał by duże zainteresowanie w mini i ze sprzedaży cam,lub w nowych umowach którzy mają fta dekodery Polsatu.Nie było by też źle jak by też dołączyli Polsat HD bo i tak ze względu iż większość ma moduły w odbiornikach HD i samsungi Hd polsatu też w fta,zawsze zyskali by większość abonentów,cóż koniec marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VIGO z tego co słyszałem mają wyłączyć, zastanów się sam jaki sens był w utworzeniu pakietu mini max :?: właśnie taki aby w nim znalazły się kanały tematyczne Polsatu więc pozostawienie ich w pakiecie mini to samobójstwo dla pakietu minimax chociaż z drugiej strony mogli by pozostawić kanał Polsat News ponieważ staje się on coraz ciekawszy i tak jak tvp info powinien być dostępny dla wszystkich abonentów CP od pakietu mini po Super Film z resztą wyłączenie go z pakietu mini ścieśni grono widzów kanału a abonenci pakietu mini zapewne aby oglądać informacje przerzucą się na kanał TVP info (tak osobiście wolę Polsat News )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to promocja na kanały: Polsat News, Polsat Sport, Polsat Play i Polsat Cafe w pakiecie Mini powinna się nie kończyć. Pakiet Mini jest pakietem płatnym, a gdy TVP wprowadzi swoją platformę to wszystkie kanały, które są dostępne w pakiecie Mini, będą za darmo (po wykupieniu karty). Tak więc nie widzę innego losu w pakiecie Mini, jak nie dodać do tego pakietu na zawsze kanałów dostępnych od pakietu MiniMax. W innym przypadku nie zdziwiłbym się, gdyby abonenci pakietu Mini zaczęliby składać wymówienia, bo przecież już niedługo będą prawdopodobnie mieli to za darmo na platformie TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy na module Polsatu można podpisać na pakiet mnimax? chociaż nawet w tym minimax mogli by wcisnąć te nowe kanały Polsatu i ulepszyć nimi ofertę jak nie mini to minimax.

 

Na mini max nie ma możliwości podpisania umowy (nowy kontrakt) z modułem CAM.

Od 1 lipca nie można też zakupić tego modułu z pakietem mini.

 

A co do wcześniejszego postu - moduły CAM to odsetek - nie więcej niż 0,5% wszystkich abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie moduł na pakiet mini został wycofany ze sprzedaży i nie można go już kupić od 01 lipca.

 

Faktem jest to że na pakiet mini,mini max,familijnym i superfilm możemy przejść z modułu za 199zł nad płaconą i po 4 miesiącach można podpisać porozumienie na wybrany pakiet.

Takie info dostałem z BOK telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...