Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wypada się cieszyć, że do Pakietu Mini dołączono nowe kanały. Obecnie w skład tego pakietu wchodzą: TVP 1, TVP 2, Polsat, Polsat 2, TV 4, TVN, TVN 7, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play, MTV Polska, VH1 Polska (od wymiany karty u mnie chodzą) oraz można oglądać kanały FTA, czyli: Puls, Tele 5, TV Silesia, TVP Polonia, TVP Kultura, Patio TV, TV Biznes, VIVA Polska, Polonia 1, ITV, Podróże TV, 4fun.TV, Mango 24, Edusat i Dla Abonentów. Jeśli ponadto założymy zeza na Astrę 19,2E ( powoli zaczyna to być standardem) możemy poszerzyć ofertę kanałów o TVP Info, TVP Historia oraz TV Trwam.

Widać, że jest to pakiet całkiem niezły dla niezbyt wymagających widzów za 9,90 zł na miesiąc. Tak ma wyglądac Pakiet Mini do końca roku, a potem kto wie. Cyfrowy Polsat ma ponad dwa miesiące czasu, żeby odpowiedzieć na TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle zrozumiałeś chyba moje przedostatnie zdanie. Chodziło mi o to, że nie wiemy jak ewentualnie może wygladać Pakiet Mini po Nowym Roku. Reszta tematycznych kanałów CP też ma być do końca roku.

 

Może jednak coś się zmieni w najtańszym pakiecie CP jeszcze w Starym Roku, oczywiście z korzyścią dla abonentów. Bo nie wierzę, że nie będzie odpowiedzi na TNK, tylko czy nie za poźno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada się cieszyć, że do Pakietu Mini dołączono nowe kanały. Obecnie w skład tego pakietu wchodzą: TVP 1, TVP 2, Polsat, Polsat 2, TV 4, TVN, TVN 7, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play, MTV Polska, VH1 Polska (od wymiany karty u mnie chodzą) ...

 

Jakie nowe kanały masz na myśli ?Przmalowany Test oraz Zdrowie I Uroda ?One od dawna były obecne w Mini.Dwa ostatnie kanały u mnie np. nie chodzą wiec ja bym nie uogólniał;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada się cieszyć, że do Pakietu Mini dołączono nowe kanały. Obecnie w skład tego pakietu wchodzą: TVP 1, TVP 2, Polsat, Polsat 2, TV 4, TVN, TVN 7, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play, MTV Polska, VH1 Polska (od wymiany karty u mnie chodzą) oraz można oglądać kanały FTA, czyli: Puls, Tele 5, TV Silesia, TVP Polonia, TVP Kultura, Patio TV, TV Biznes, VIVA Polska, Polonia 1, ITV, Podróże TV, 4fun.TV, Mango 24, Edusat i Dla Abonentów. Jeśli ponadto założymy zeza na Astrę 19,2E ( powoli zaczyna to być standardem) możemy poszerzyć ofertę kanałów o TVP Info oraz TV Trwam.

Widać, że jest to pakiet całkiem niezły dla niezbyt wymagających widzów za 9,90 zł na miesiąc. Tak ma wyglądac Pakiet Mini do końca roku, a potem kto wie. Cyfrowy Polsat ma ponad dwa miesiące czasu, żeby odpowiedzieć na TNK.

 

Polsat News i Polsat Play masz tylko do końca roku a potem znika. Co do MTV Polska i VH1 Polska mają problem z systemem kodowania ale niedługo te programy znikną z pakietu bo i tak oficjalnie tam ich nie ma. Tak więc ten pakiet staje się coraz mniej konkurencyjny do TNK i wielu z niego zrezygnuje na rzecz TNK którego oferta za te same pieniądze jest bez porównania lepsza. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Cyfrowy Polsat zmodyfikuje Pakiet Mini, który będzie lepszy od oferty TNK. Zresztą co do atrakcyjności Pakietu Mini w porównaniu do TNK zdania są podzielone.

 

Przyznaję, TNK ma również atrakcyjną ofertę, tylko ile osób będzie płaciło za wszystkie kanały, a ile pozostanie z darmowymi? Czy któregoś dnia nie zakończy się okres oglądania darmowych kanałów?

 

Brak głównego kanału Polsatu też jest minusem dla TNK. Prawda jest taka, że pomimo różnych opinii, większość telewidzów ogląda podstawowe kanały, czyli TVP, Polsat,TVN.

 

Ceny też nie warto porównywać, ponieważ opłata za pełny pakiet TNK jest podobna do opłaty za Pakiet Mini, pod warunkiem, że zostanie opłacona na dłuższy okres czasu.

 

Jeśli chodzi o liczbę abonentów z Pakietem Mini, to padały już

wielokrotnie takie opinie, że TNK chyba nigdy nawet do takiej liczby się nie zbliży. :D:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwze - ogląda się, ale to, co się ma. Niewiele jest/będzie moim zdaniem osób, dla których ostatecznym i najważniejszym kryterium będzie obecność Polsatu (Na czym Polsat z każdym rokiem tracił, traci i teraz będzie tracił ).

 

Po drugie - każdy abonent w orbicie tnk, i taki, który dzięki temu odchodzi z polsatu to zysk dla TNK i N (a inaczej: przedsiewzięć ITI). Dla ITI nie tylko korzystna jest sytuacja otrzymywania 10zł za kanały płatne, ale też taka, że tych 10zł nie dostanie też CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...