Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak pisalem - takie dekodery za 1 zeta sprzedaja tylko firmy d2d. Jezeli chcesz sie z nimi spotkac, to zadzwon na infolinie CP i popros, zeby podali ci namiary do firm d2d. Musisz sie jednak liczyc z tym, ze przedstawiciel d2d zazada jakichs dodatkowych oplat czy cos w tym stylu, oni baaardzo lubia robic takie rzeczy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja mam pakiet mini, tylko ze względu na jakość odbioru programów 1 i 2 z naziemnej, kiepsko odbiera u mnie, ale gdybym chciał oglądać kanały premium, to wybrałbym cyfre plus.

 

Mam pytanie. Bo teraz mam w full wypas wszystko co Oferuje CP, ale za tydzień już powinnienem mieć tylko pakiet mini, czy w pakiecie mini pozostanie mi kanał dla abonentów?????

 

Edycja Mr. Orbita: Posty połączone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem ten dekoder za 1zł thomsona.pierwsze 3 miesiace mam gratis i potem 35zł za pakiet familijny musze placic.chcialem sobie wziać pakiet minimini ale mowili ze najnizszy jaki moge to familijny.ale i tak sie oplaca wedlug mnie.troche tylko wolno kanaly przelacza ten thomson :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sugeruję jednak zawierać umowy w punktach sprzedaży, których lista jest na stronie polsatu, a nie w budkach z piwem czy na straganach na bazarze. dystrybutor ma swoj program w ktorym wpisuje się umowę i zatweirdzenie jej aktywuje dekoder. Podpisanie jakieś recznie sporządzonej umowy to niebezpieczna sprawa, bo moze byc tak ze ktos kiedys kupił dekoder z pakietem X, znudziło mu się i zdecydowal się sprzedać do neigo prawa komus innemu, ten ktos podpisuje cos a tak na prawdę wcale nie musi zawiazywac umowy z CP tylko z tymi posrednikami. W razie reklamacji czy czegoś takiego pojawi sie problem z tym do kogo sie zwrócic. lepiej kupic echostara albo samsunga za normalną stawkę i miec pewnosc, ze jest sie czystym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje??? Od wczoraj mam już tylko pakiet mini, wszystkie kanały te które są w familijnym lub relaxmix są kodowane, ale dwie stacje, których niepowinnienem miec w pakiecie mini mogę dalej oglądać, są to Erosport2 i Cinemax1( 2 mam zakodowaną), czy ktoś mi może wyjaśnić czym to jest spowodowane??, czy jakaś promocja??, czy coś??. Nie żebym miał cos przeciwko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@ krzychu.

 

zgadza sie. 14 marca przy mini placilem za echostara 199 zl.

 

nazywa sie, ze na wlasnosc, ale bez karty to tylko zlom, gdyz jest zablokowany przez CP. nawet FTA nie mozna odbierac.

 

mial ktos z was te same problemy? jak je rozwiazaliscie?

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...