Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja miałem wczoraj taką rozmowę ....

 

A mianowicie chodziło mi o zawarcie umowy na pakiet

Mini ... ale powiedziałem im, że mam tuner cyfrowego wraz

z nieaktywną kartą i że go sobie kupiłem od pewnego kolesia ...

który miał wcześniej Familyjny. Na to miła pani :lol: , że nie mogę

zawrzeć umowy na Mini ... a ja jej, że przecież będę ich nowym abonamentem i dopiero chcę zacząć z nimi swoją przygodę :wink::wink:

zawierając właśnie umowę na Mini ... a ona na to, że NIE WIE czy tak można ... TO KTO MA WIEDZIEĆ

 

Może Wy coś wiecie ... dekoder + nieaktywna karta + nowy użytkownik = właśnie co :?: .... bo narazie tylko pakiet Familijny :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisalem takiego emaila do polsatu

 

 

Witam ja z takim pytaniem!!

Właśnei skończyła mi sie umowa z cyfrowym polsatem chciałbym sie zapytac czy

Moge zamówic ten pakiet mini ale zeby dekodera nie kupowac bo am juz

echostara ile to bedize kosztowac?? dziękuje za odp

 

 

 

Odpowiedz

Szanowny Panie,

Uprzejmie informuję, iż z pakietu Mini mogą skorzystać Klienci, którzy

obecnie nabywają dekoder.

 

Wiec co to oznacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat wprowadził pakiet Mini za 9,90zł zaledwie tydzień temu, a jego efekty można nazwać strzałem w 10. Sukces polega na tym, że klienci pytają o Mini, a sprzedaje się pakiet Familijny lub Relax Mix. Sprzedaż Cyfrowego Polsatu w stosunku do Cyfry+ ma się jak 10 do 1.

 

Przypomnijmy, że umowy na pakiet Mini są zawierane na wiekszy okres czasu - 2 lata i 3 miesięcy (27 miesięcy).

 

Pakiet Mini umożliwia dostęp do następujących kanałów polskojęzycznych:

 

Polsat, TV 4, Polsat 2, Polsat Zdrowie i Uroda, TVP 1, TVP 2, TVP Polonia, TVP Kultura, Puls, Mango 24, TVN, TVN Siedem, TV Biznes, VIVA, 4fun TV, ITV, TELE 5, Polonia 1 oraz do setek zagranicznych kanałów niekodowanych (FTA).

 

Najciekawsze jest to, że klienci zachęceni reklamą 9,90 zł przychodzą do dystrybutorów Cyfrowego Polsatu i tam decydują się na pakiety wyższe. Cyfrowy Polsat zamierza też sprzedawać starsze Sagemy i Thomsony (już zamortyzowane) za...1 zł, a to dopiero przyciągnie klientów. W tym momencie oferta n platformy za 20zł nie będzie zbyt interesująca.

 

W tym samym czasie (początek października) Cyfra+ nie mając tak niskiej promocji też całkiem dobrze się sprzedaje, przy czym już nie tak rewelacyjnie. Dystrybutorzy platform oceniają to w stosunku 10:1 na korzyść Cyfrowego Polsatu. Cyfra+ chyba powinna wyciągnąć jakiegoś asa z rękawa.

 

Wpływ trzeciej platformy n na sprzedaż dwóch pozostałych platform nie jest aż, tak wielki jakby się wydawało, tym bardziej, że bałagan na poziomie dystrybucji n platformy jest tak duży, że potencjalni klienci są przejmowani przez dystrybutorów Cyfrowego Polsatu, rzadziej Cyfry+.

 

Nieoficjalnie wiadomo, że platforma n przyjęła 15 tys. zamówień na swoje nboxy, których na razie nikt nie widział (mieliśmy dostać do testów w redakcji jednego nboxa, ale do dnia dzisiejszego nie tylko nie dostaliśmy nboxa, ale nawet odpowiedzi kiedy będzie). Zakład ADB w Wołowie na płn-zach. od Wrocławia produkuje ponoć 1000 szt. nboxów dziennie, więc jest szansa, że zamówienia zostaną zrealizowane, ale jak szybko, to nikt nie wie.

 

SatKurier.pl

 

Co otym myslicie???

Tez uwarzam że jest tostrzał w 10!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jako dyżurny malkontent powiem tak: No tanio, ale płacimy tak naprawdę za sześć kanałów: TVP 1, TVP 2, Polsat, TV 4, TVN i TVN Siedem - reszta jest niekodowana.

 

Za to dla mnie świetnym pomysłem byłyby Sagemy i Thomsony za 1 zł (zwłaszcza Sagemy ;) ). Nie wiem po co to jeszcze trzymają na magazynach - pozbyć się szybko i do tego tanio (tunera za złotówkę nigdzie się nie kupi) - dla mnie to byłby strzał w dziesiątkę, nawet bardziej niż pakiet Mini :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy Cyfrowy Polsat złoży mi (listem) propozycję zakupu, aktualnie posiadanego z CP sagema za 1 zł. (słownie: jeden zlotych)?, a może lepiej zaczekać jak będą wymieniać na "twardziele" :?: - cha, cha, cha, cha, cha :lol::lol:

 

-pozdrawiam zainteresowanych :wink:

 

PS.

...tylko zażartowałem z tą wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... no coz. w sumie to zaskoczyli nas i przy okazji samych siebie... beda mieli jeszcze wiekszy balaganik no ale to jest tylko na plus :D co do "n" to niezabardzo na razie mi wyglada ta ich oferta, moze poza dekoderkami... jak dla mnie to polsat ma teraaz najlepsza oferte, zarowno programowa jak i sprzetowa i bardzo sie ciesze ze jestem ich abonentem.

Co do cyfry to to jest uznana marka i swoje 5 minut juz miala... jezeli nie 10 :)

 

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jest dobra dla ludzi ktorzy maja problemy z odbiorem albo wogole nie odbieraja podstawowych stacji. W moim przypadku za te 10zl mialbym jedynie TVN Siedem. :cry:

Mogliby sie troche postarac i dolaczyc jeszcze kilka kanalow kodowanych, mam tu na mysli Discovery, Animal Planet, Polsat Sport, TVN24 i Kino Polska.

Wtedy nowy pakiecik PC za 10 zl bylby bardziej interesujacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy Cyfrowy Polsat złoży mi (listem) propozycję zakupu, aktualnie posiadanego z CP sagema za 1 zł. (słownie: jeden zlotych)?, a może lepiej zaczekać jak będą wymieniać na "twardziele" :?: - cha, cha, cha, cha, cha :lol::lol:

 

-pozdrawiam zainteresowanych :wink:

 

PS.

...tylko zażartowałem z tą wymianą.

Cóż mi proponowali za 50zł i nie wziąłem, ale za zeta :!: może bym dał się skusić :wink::wink::wink::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Za to dla mnie świetnym pomysłem byłyby Sagemy i Thomsony za 1 zł (zwłaszcza Sagemy ;) ). Nie wiem po co to jeszcze trzymają na magazynach - pozbyć się szybko i do tego tanio (tunera za złotówkę nigdzie się nie kupi) - dla mnie to byłby strzał w dziesiątkę, nawet bardziej niż pakiet Mini :D

 

W tej chwili te dekodery (tzw. "czarne skrzynki") można kupić za 1zł (jeden złoty) w ofercie firm door to door rozpowszechniających dekodery CP. Dodam, że z anteną taki zestaw kosztuje 50zł. Oczywiście są to dekodery używane.

 

P.S.

Dodam, że raczej ciężko będzie kupić taki dekoder za 1 zeta, ponieważ firmy d2d najczęściej naliczają sobie dodatkowe prowizje, opłaty itd. Ale do CP faktycznie za taki dekoder wpływa 1zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...