Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra TVN 24 wg mnie jeszcze ok, ale jakieś inne kabały to nie, ten kanał to jakby podstawa a go nie ma, trudno, może będzie. No ludzie to jest Mini a więc sama nazwa wskazuje, że "minimanle" kanały. Praktycznie tylko te nadawane naziemnie. Nie można spodziewać się za dużo i po pakiecie i po CP.

 

james_b :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy i u Was w pakiecie MINI TVN Style jest odkodowany cały czas po ostatniej promocji? Dodali go do pakietu czy zapomnieli zakodować?

U mnie nadal ten kanał jest niekodowany-ale w ramach pakietu Mini. Pewnie poszły błędne uprawnienia na karty Polsatu. Jeszcze mogliby tak zrobić z Disney Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@james_b, przeczytałem Twoje wypowiedzi i odniosłem wrażenie że pakiet Mini składa się tylko z kilku kanałów. To prawda, ale abonent który podpisze umowę z CP na pakiet Mini otrzyma również dostęp do wszystkich kanałów FTA nadawanych z 13.0E. Tak więc wspomniany polski Tele5 też można oglądać w pakiecie Mini :wink:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szkoda że do tego pakietu nie można wykupić dodatkowych opcji np. Cinemax, Bajeczka itp. Wtedy na pewno nabiliby sobie jeszcze więcej klientów. Kolejną propozycją byłby w tym pakiecie choc 1 kanał z bajkami. W sumie to powinny być w nim:

 

1.Polsat

2.TV4

3.TVN

4.TVN7

5.TVN24

6.CN

7.TVP1

8.TVP2

9.TVP3

10.Discovery

oraz inne kanały, które nadają FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sorry za 10 zł 10 płatnych kanałow :?: bez przesady, przecież oni musieliby dopłacać no nich. Może TVN24 kiedyś dołączą, ale nie licz na CN i Discovery Channel, a "inne kanały, które nadają FTA" są przecież, dostępne i "wolne", nie płacisz za nie bo są FTA i masz je i nie mogą Ci ich odebrać, bo chyba, że zostaną zakodowane. a co do TVP3 bo to nie wiadomo czy wogóle będzie :roll: a mogli by dac jakieś dodatkowe pakiety, ale taki jest minus najtańszego podstawowego pakiety, nie stety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zgadzam, że nie należy liczyć na tego typu pakiety. Porównując oferty n i CP można zauważyć, że obie platformy za 35 zł proponują bardzo podobny zestaw - Kanały FTA + Polskie + ok. 20 tematycznych kanałów płatnych. Oczywiście w przypadku N związane jest to z konfiguracją pakietów (Najbardziej opłaca się wymieszać oczywiście Film+Dokument)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

a może HBO w mini?

to są podstawowe kanały za 9.9 ,nie ma tu tematycznych kanałów -sportowych ,filmowych ,bajkowych bo to pakiet MINI!!!

no ludzie ,litości.pakiet mini jest stworzony dla emerytów albo jako drugi dekoder w innym pokoju .

nie wymagajcie cudów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest stworzony także dla osób mieszkających na wsiach, którym wystarcza normalna telewizja, ale nadajniki nie mają tam zasięgu, albo po prostu chcą mieć lepszą jakość. Do tego mają więcej kanałów jak wezmą pakiet Mini, bo są jeszcze kanały niekodowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pakiet MINI jest bardzo dobry dla osób, które chcą mieć podstawowe kanały takie jak TVP1, TVP 2, Polsat, TV4, TVN, TVN7.

Uzupełnieniem są kanały FTA. Jeśli ktoś na dodatek ma założonego zeza na Astrę 19E może odbierać 27 różnych polskich kanałów. Czyli ogólnie mówiąc nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ochotę zamówić Pakiet Mini (wcześniej Relax Mix obecnie FTA), żeby pooglądać coś w drugim pokoju głównie TVN no i mieć wolne TV na "nieszporach" (czyt. M jak Miłość). Pisałem do CP e-mail w tej sprawie i minęło już dwa tygodnie i żadnego odzewu. Pewnie chcą, żebym wybrał Familijny lub RM 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzech tygodniach dostałem w końcu odpowiedź z CP, że nie mogę zamówić Pakietu Mini jedynie tylko Pakiet Familijny lub RM. A pakiet mini mogę sobie zamówić jedynie z nowym dekoderem :brawo:

 

 

Nie no rozwaliło mnie to... Przecie wiadomo było o tym że Mini można wziąć tylko z nowym dekoderem od kiedy wprowadzili ten pakiet... nawet jak się nie posiada już żadnego pakietu a samo FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem o tym bo teraz bardzo mało czasu poświęcam tematyce sat (praca), ale mi chodzi głownie o informację od CP na którą czekać musiałem trzy tygodnie.

Przez około tydzień powinieneś jeszcze kupić Echostara do pakietu Mini

No trzeci sprzęt do odbioru sat w domu to już zdecydowanie za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...