Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Babci zależy na Polsacie i TVN, mieszkają w Brwinowie (koło Warszawy) i z anteny naziemnej po ostanich zmianach jest fatalny obraz.

 

Chcesz mieć polsat? - Pakiet Mini CP

Chcesz mieć TVN i Religie? - TV na kartę bez opłat.

Pakiet Mini - Polsat, TV4, TVP1, TVP2, (Polsat News, Play, Cafe, Sport - do końca sierpnia), (TVN7, TVN - prawdopodobnie do końca roku)

TNK za darmo - TVN, TVN7, TVP 1 i 2, Religia.tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co komu Religia TV? W pakiecie MINI bedą mieli to, na czym im zależy.

Jeszcze jedno pytanko. Znajomy przed chwilą mi powiedział, ze do pakietu MINI, nie można wziąć dekodera w dzierżawe :roll: Ze strony CP jasno wynika, ze dekoder Mini można wziąć w dzierżawe do pakietu MINI. Może ktos mi to potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić dla babci i dziadka pakiet MINI i mam w związku z tym kilka pytań.

[...]

Jak to w końcu jest z tymi tematycznymi kanałami Polsatu, będą przez jakiś czas za darmo, czy nie?

Ja jak brałem mini CP to przez pierwszy miesiąc masz full serwis, wszystko odkodowane. HBO i takie tam.

Prócz kanałów HD, z wiadomego powodu. Po miesiącu mam, do tej pory, odkodowany pakiet

familijny. Podobno 3 miesiące jest. Mam wykupiony pakiet Mini.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić dla babci i dziadka pakiet MINI i mam w związku z tym kilka pytań.

 

Jakie dokumenty są konieczne przy podpisywaniu umowy? Przypuszczam, ze wystarczy dowód (ew. jakiś drugi dokument) ale wole się upewnić.

Czy przy podpisywaniu umowy jest potrzebne zaświadczenie o zarobkach? Pytam dlatego, że jak ok 3 lat temu podpisywałem umowe na Mixplusa, to było to konieczne :roll:

Zamierzam wziąć Mini dekoder w dzierżawe bez anteny, rozumiem, że na dzień dobry zapłace ok 50 PLN, czy są też jakieś inne ukryte koszty?

Z tego co wyczytałem, to dzierżawa nic nie kosztuje, czy to prawda?

Jak to w końcu jest z tymi tematycznymi kanałami Polsatu, będą przez jakiś czas za darmo, czy nie?

 

To chyba wszystko, jak sobie coś przypomne to napisze.

 

Dowód - tylko. Żadne zaświadczenia nie są potrzebne.

Całość 49 zł z VAT :)

Dzierżawa 0zł przez cały okres trwania umowy. Innych kosztów nie ma.

Polsat Sport, Cafe, Play, News - do 31.08.2009r. za darmo. Potem out.

 

Kanały tematyczne Polsatu(Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Sport) są w Mini promocyjnie do końca sierpnia 2009 roku. O ile się nie mylę.

Nie mylisz się - mimo iż na ulotkach jest napisane do 02.01.2009r. i nie ma na nich kanału Polsat Sport.

 

Tyle teraz nowości, promocji we wszystkich pakietach, także w pakiecie Mini. Powstał nowy pakiet Mini Max, więc nawet pracownicy APS się w tym wszystkim pogubili, a co dopiero zwykły użytkownik.

 

Ja się nie mylę - Wy możecie :) - odsyłam do tematu w moim podpisie.

 

Ja jak brałem mini CP to przez pierwszy miesiąc masz full serwis, wszystko odkodowane. HBO i takie tam.

Prócz kanałów HD, z wiadomego powodu. Po miesiącu mam, do tej pory, odkodowany pakiet

familijny. Podobno 3 miesiące jest. Mam wykupiony pakiet Mini.

 

Pozdrawiam

 

Sporo się zmieniło - zajrzyj do tematu w moim podpisie zanim coś napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Jak wiecie w tym roku startuje DVB-T co prawda rozłożone na etapy i w czasie więc będą musieli coś zrobić z pakietem mini (dodać jakieś kanały) bo inaczej większość abonentów z pakietem mini od nich ucieknie ponieważ nie będą płacić za coś co jest za darmo w DVB-T w cyfrowej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Tak naprawdę to uważam, że nie wiadomo jak będzie wyglądała oferta programowa Pakietu Mini oraz Mini Max po 31 sierpnia. Wpływ na zawartość tych pakietów będzie miała powoli startująca telewizja naziemna, dalszy rozwój TNK, a także nie wiadomo gdzie docelowo dołączone zostaną kanały tematyczne Polsat News , Polsat Play i Polsat Cafe, które już wystartowały oraz nowe zapowiedziane, czyli kanał filmowy i dla dzieci. Według mnie dobrym rozwiązaniem byłoby stworzenie Pakietu za około 25 zł z kanałami obecnymi w Pakiecie Mini + nowe kanały tematyczne CP, do tego może Eurosport, Polsat Sport, Discovery, dla zachęty BBC Knowledge i podejrzewam, że chętnych osób na taką ofertę chyba by nie brakowało. Oczywiście Pakiet Mini i Mini Max przestałyby istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to uważam, że nie wiadomo jak będzie wyglądała oferta programowa Pakietu Mini oraz Mini Max po 31 sierpnia. Wpływ na zawartość tych pakietów będzie miała powoli startująca telewizja naziemna, dalszy rozwój TNK, a także nie wiadomo gdzie docelowo dołączone zostaną kanały tematyczne Polsat News , Polsat Play i Polsat Cafe, które już wystartowały oraz nowe zapowiedziane, czyli kanał filmowy i dla dzieci. Według mnie dobrym rozwiązaniem byłoby stworzenie Pakietu za około 25 zł z kanałami obecnymi w Pakiecie Mini + nowe kanały tematyczne CP, do tego może Eurosport, Polsat Sport, Discovery, dla zachęty BBC Knowledge i podejrzewam, że chętnych osób na taką ofertę chyba by nie brakowało. Oczywiście Pakiet Mini i Mini Max przestałyby istnieć.

 

 

Może i tak ale wtedy CP nie miał by się już czym chwalić że najtańszy abonament na rynku itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Mini i TnK to taka "łapanka" na wyższe pakiety bądź platformę. Dziś mają u jednych i drugich napędzać koniunkturę. A docelowo - zapewne prędzej, czy później i to i tamto sobie "umrze"
Akurat takiego rozwiązania bym sobie nie życzył, bo jeszcze w tym roku chce zmienić swoja opcje na TNK, MINI od CP i Multipakiet premium z C+ i będzie mi brakować tylko jednego kanału czyli Comedy Central ... wiec moim zyczeniem jest to aby MINI było jak najdłużej na rynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...