Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytaj człowieku ze zrozumieniem, bo po twoim poście widać że masz z tym kłopoty. Błędnie interpretujesz to co ktoś napisał. Wyraziłem swoją opinię na temat ich oferty z pakietu mini na mini - max i tyle. Skoro się udzielasz na tym forum sat kuriera to powinieneś wiedzieć jaki jest zasięg DVB-T i co miałem na myśli pisząc że z miesiąca na miesiąc będzie obejmował coraz większy obszar naszego kraju .A że CP jest to najbardziej [beep]a platforma to każdy myślący człowiek wie. Koniec , kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet teraz mieszkając w zasięgu nadajnika można mieszkać na niedoświetlonym sygnałem terenie. Docelowo po zakończeniu wprowadzania DVB-T (co ma nastąpić dopiero w 2015 roku) i tak będzie pokrycie wynosiło około 90%.

 

Chciałeś dać do zrozumienia, że ponad 500tyś abonentów pakietów Mini i Mini Max to naiwniaki, nabijani w butelkę?

 

Każdy może wg. własnego uznania wybrać dla siebie to, co mu w jego mniemaniu najbardziej odpowiada i mieć odmienne zdanie na temat [beep]ości.

Może to być dobrym tematem do dyskusji ale na pewno nie okazją do obrażania, szydzenia !!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dostalem od CP porozumienie na 18 miesiecy na pakiet mini max i plus darmowy pakiet familijny na 4 miesiace, ale i tak nie podpisze. :mrgreen:

 

Ja reż dostałem list z umową ale nie mam zamiaru płacić 10 zeta więcej za taką ofertę to jest prawie nic nie dodane te ich programy są średniej jakości :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebym ja miał podpisać na MINI MAX to powinno być te kanały:

 

TVN STYLE

TVN TURBO

TVN24

SUPER-STACJA

TVN METEO

POLSAT DLA DZIECI(jak pojawi się)

POLSAT FILM(jak pojawi się)

POLSAT DLA MŁODZIEŻY(jeśli pojawi się)

 

tak jak cyfra+ dodała do swojej ofert za 19,90 wszystkie swoje produkcje i nawet filmowy,to czy Polsat nie może podzielić się w tym pakiecie mini max?

Ale znając Polsat to tylko marzenia....ale byłoby zainteresowanie wtedy na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś te ulotki nakłaniające na pakiet Minimax - oferta jak dla mnie bez rewelacji generalnie nie powala

Zastanawiam sie co oznacza ta opłata Reaktywacyjna 49 zł /nie wiem czy dobrze kumam ale czy to oznacza,że w przypadku akceptacji muszę tę kwotę zapłacić :/

Zastanawiam się jeszcze nad kanałem blue Hustler ale nie za bardzo wiem co on reprezentuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanał blue Hustler jest masakryczne nudny,może gorszy od playboya,jak chcesz ten kanał kup chipsy i piwo,bo bardzoooo dłuuuuugo się panienki rozbierają... :lol2:

No i koniecznie nie wolno zapomnieć o paczce kondomów, gdy nadejdzie długo oczekiwany finał :] /RafiX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-jak dobrze pamiętam to 29miesięcy

2-na pakiecie mini zawsze był zakup dekoder za 149zł

3-odradzam echostary 717,a na dekoderach echostar,mini i rodzinny brak list ulubionych, polecam samsungi jak u mnie w punktach są jeszcze dostępne,nie wiem jak dalej.

 

przed zakupem przemyśl czy warto kupić mini pakiet,zapoznaj się z ofertą brak paczki tvn poza tvn,tvn7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mi to wygląda na przygotowania do likwidacji pakietu Mini. Porozumienia na MiniMax dla Mini. Promocyjne Play i Cafe. Przez miesiąc kanały dla dzieci. Z każdym miesiącem oficjalnego funkcjonowania DVB-T będzie coraz mniej chętnych na Mini. CP może dosyć szybko usunąć z ofert Mini by potencjalni chętni związali się abonamentem za 19,90 a nie za 9,90.

A może CP zrobi niespodziankę swoim abonentom? Cyfra+ oferuje dostęp do kanałów DVB-T, n będzie oferować. To może i CP to zrobi? Udostępni za darmo programy nadawane naziemnie wszystkim abonentom posiadającym dekoder CP. Jeśli dobrze wyliczyłem w innym wątku to dekoderów FTA CP jest prawie 500 000. Taki zabieg, udostępnienie tego co jest w DVB-T takiej ilości osób skutecznie zahamowałoby zainteresowanie cyfrową telewizją naziemną. A to byłoby na rękę wszystkim platformom satelitarnym. No i taki człowiek skakający pomiędzy TVP1, Polsatem i TVN-em trafiałby na kanały kodowane a to mogłoby zachęcić go do wzięcia abonamentu. Widzę same plusy z takiego rozwiązania a CP nic na tym nie traci. Tak se fantazjuje bo jeden dekoder CP leży w szafie i mógłbym go wykorzystać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś te ulotki nakłaniające na pakiet Minimax - oferta jak dla mnie bez rewelacji generalnie nie powala

Zastanawiam sie co oznacza ta opłata Reaktywacyjna 49 zł /nie wiem czy dobrze kumam ale czy to oznacza,że w przypadku akceptacji muszę tę kwotę zapłacić :/

Zastanawiam się jeszcze nad kanałem blue Hustler ale nie za bardzo wiem co on reprezentuje :wink:

 

 

Tyle kosztuje wyrobienie nowej karty i sprarowanie z Twoim dekoderem (w przypadku uszkodzenia obecnej lub zgubienia).

http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/blue-hustler/ - zerknij i sprawdź

 

 

Mam kilka pytań dot. tego pakietu:

1.Ile miesięcy trwa umowa?

2.Czy jeśli biore dekoder na udostępnienie to musze zapłacić za aktywacje(148 zł)?

3.Jaki dekoder z dostępnych z CP najlepiej wybrać? Zależy mi na dobrym obrazie(mam tv LCD) i niezawodności.

 

Pozdrawiam!!!

 

 

1) w tej chwili tylko 29mc - za dekoder w opcji na własność lub dzierżawy - 149zł

Dużo bardziej opłaca się pakiet Mini Max - przez 6mc oglądasz za free i możesz przejść w ciągu tych 6 mc na pakiet za 9,90zł

2) Tak. W tej chwili tylko 2 dekodery do wyboru: Mini D1 lub Familijny D2.

3) Wybierz wyższy pakiet (37,90zł) i dekoder HD... - a wracając do pytania - oba modele (Mini D1 i Familijny D2) to tak naprawdę to samo - sam oceń co lepsze. Ja byłbym skłonny bardziej do D2. Echostary 717 są niedostępne dla tego pakietu od 3.09.2009r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mini by znikał to tylko czy Polsat do mini max dołączy swoje nowe produkcje???:

 

POLSAT DLA Dzieci

POLSAT FILM

POLSAT Dla Młodzieży

 

w tedy było by sporo zainteresowanych z mini na mini max.

A te promocje co oni teraz robią mini to mnie nie rusza,promocja promocja i po promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad pakietem MINI, potrzebny mi dostep tylko do kanałów typu TVN, POLSAT, TVN7, TV4

 

Mam dwie opcje do wyboru:

 

1) Podpisać umowę na 29 miesięcy, w tym 6 miesiecy gratis MINI MAX, potem po 6 miesiacach zejść do pakietu MINI za 9,90zł, oraz DEKODER MINI D1 na wypożyczenie (dzierżawę) za 99zł.

 

2) zakupić nowy dekoder SAMSUNG DSB-H370G w cenie 215zł z gwarancja 24 miesiace, 1 miesiąc pakietu Familijnego jest gratis, a potem podpisze umowę na 29 miesięcy na pakiet MINI za 9,90zł.

 

Doradzcie mi która opcja jest lepsza????

 

Którą wybralibyście???

 

A moze polecicie mi inne rozwiazanie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie.

 

1) nie 99zł a 149zł i umowa zawierana jest na pakiet Mini Max, a nie mini. Masz 6mc na zmniejszenie pakietu.

2) gratis jest 1mc Familiny + Relax Mix. Potem masz umowę TYLKO na 24mc z dwoma miesiącami za darmo. Dostępny każdy pakiet (od Mini do Super Film). Każda umowa na 24mc. Napisałem 24mc - bo kupujesz prepaida, a tam są już całkiem inne zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do BIURA OBSŁUGI i mam takie moiżliwośći przy dekoderze SAMSUNGA:

 

ABONAMENT MINI za 9,90zł

1) umowa na 18 miesięcy: 2 miesiące FAmilijnego gratis

2) umowa na 12 miesięcy: 1 miesiać familijnego za 9,90zł

3) umowa na czas nieokreślowny 9,90zł miesięcznie

 

Co wybrać?

 

Ponadto nie wiedzą czy na ten dekoder HD będzie można podpisać umowę na abonament MINI...

Dopiero będzą wiedzieli jak im podam numery jakieś dekodera.

 

Wie ktoś może czy na 100% będzie dało się wziąść ten abonament MINI za 9,90zł z tym dekoderem SAMSUNG HDDSB-H370G???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro oni nie wiedza to my tym bardziej, ale raczej nie powinno byc problemow i ja na Twoim miejscu podpisywalbym na czas nieokreslony, bo wtedy w kazdej chwili mozesz zrezygnować.

 

a odnosnie obslugi dvb-t w dekoderach CP, to raczej nie mozliwe. Po pierwsze gdzie chcecie podlaczyc antene?? a po drugie to sygnal w naziemniej telewizji cyfrowej bedzie kodowany w mpeg-4 a tunerki CP obsluguja tylko mpeg-2. Oczywiscie chodzi mi dekodery SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...