Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mi się wydaje, czy już 3 dzień nie ma żadnej belki z podpisem klipów? 

Poza tym playlista jest uboga. To nie ta sama Eska, co jeszcze parę tygodni temu. 

Eska miała taką oglądalność, a teraz...

Viva, jak może, pójdzie po rozum do głowy (w co wątpię) i polepszy chociaż trochę ramówkę to może znowu będzie na podium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już najnowsze wyniki oglądalności, czy można "spaść" z podium boleśnie...jak się okazuje można. Brawo ESKA to była bardzo dobra decyzja do "Sudden death". Jestem pod wrażeniem. AMR (średnia oglądalność minutowa), grupa 4+: Eska TV - 1.547 (13 miejsce - chyba pechowe) AMR (średnia oglądalność minutowa), grupa 16-49: Eska TV - 1.276 (również 13 pozycja). Jak to można spuentować: bez komentarza.

Edytowane przez piotrek-podlasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jedno jak można podjąć taką decyzję. Mając "najwyższą" oglądalność i przede wszystkim markę na jaką pracowali latami, jedną nie przemyślaną decyzją zniszczyć dosłownie wszystko. Ale jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo, że chodzi o kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie 8TV będzie dla nich czymś ważniejszym :D

 

Ale po tym widać, że równie dobrze taka ESKA TV mogłaby całkiem przejść do historii. Chyba że za np. rok odbudują co nieco z zasięgu, bo to niezbyt szybko im idzie.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami sobie podłożyli ogromną kłodę pod nogi - szczególnie tym, że zbyt późno poinformowano widzów o zmianie (mimo postów o tym że Eska TV jest dalej na oficjalnym Facebooku i fanpejdżach prezenterów oraz zachęcania do pobierania aplikacji mobilnej ze streamem ESKA TV, to jednak dalej można napotkać na narzekania grupy docelowej (wiek ok. 12-14 lat) w stylu "Gdzie eska???" lub "Dlaczego zamiast eski jest jakaś głupia 8tv? - pisownia oryginalna, ;)).

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh szkoda :(

Na początku kiedy weszli szeroko do kablówek stacja naprawdę była suuuuper!

DVB-T dało Esce w odsłonie telewizyjnej ogromny rozpęd i rozwój marki. Oprawa muzyczna stacji od Roberta M <3

Wydaję mi się, że wszystko posypało się od odejścia Igor Nurczynski i przeniesienie nadawane Eska TV do Warszawy.

 

PS W Vectrze istnieje jakiś paradoks mamy Hip Hop TV. Vox Music TV aaa Eska TV po przemianach brak. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, żadne "zlikwidować"! :evil:

Eska TV to jest akurat ten kanał muzyczny spośród wszystkich dostępnych polskojęzycznych na Hot Birdzie, który ja najczęściej oglądam. :)

No dla mnie była najchętniej ogladanym kanałem grajacym nowa muzykę. Teraz dla mnie jest jakaś pustka bo Eski nie mam. Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, żadne "zlikwidować"! :evil:

Eska TV to jest akurat ten kanał muzyczny spośród wszystkich dostępnych polskojęzycznych na Hot Birdzie, który ja najczęściej oglądam. :)

 

A ja nie ze względu na fatalną muzykę, którą tam promują, więc dla mnie tą stację (jak i Radio Eska) mogliby w każdej chwili zlikwidować. Nawet łzy bym nie uronił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz gdzie są wszyscy, którzy "rozumieją takie jakże przenikliwe działanie ZPR, po co w DVB-T Eska, dzięki 8TV się rozwiną"? Zarżnęli dobry kanał. Po co się było w to bawić?

Dopiero co nastąpiła zmiana. Skutki długofalowe poznamy za jakiś czas, gdy wszystko ostatecznie się ukształtuje. Więc, na razie nie ma co jednoznacznie wyrokować (Eska TV na początku też miała gorsze wyniki, nic nie dzieje się od razu). :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tej sprawie fascynuje jedna rzecz. Otóż nie jest tak, że Eska miała wynik w 100% z muxa, miała też wynik z nc+ czy z UPC. I w tych miejscach nadal tam jest a wynik spadł niemalże do zera. W nc+ przenieśli ich na inny numer, może ludzie mają problem z ustaleniem tego faktu... chociaż po takim czasie już się powinni ogarnąć. Ale w UPC zupełnie bez zmian a widownia zero. Nie ogarniam szczerze mówiąc tego co się stało i dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...