Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo ograniczenia programów muzycznych, cieszę się że w DVB-T zamieniono ESKĘ TV na 8TV. Powód? Prosty - nikt podczas emisji klipów nie wchodzi w playlistę i nie gada za ile to dolarów Kylie Jenner kupiła sobie futro. Wyjątkiem tego wszystkiego mógł być Igor Nurczyński ze swoim świetnym programem SIEDZĘ I PATRZĘ, który rzadko oglądałem.

 

https://www.youtube.com/watch?v=RlR2tIyKDhk

Edytowane przez Peterownys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tej sprawie fascynuje jedna rzecz. Otóż nie jest tak, że Eska miała wynik w 100% z muxa, miała też wynik z nc+ czy z UPC. I w tych miejscach nadal tam jest a wynik spadł niemalże do zera. W nc+ przenieśli ich na inny numer, może ludzie mają problem z ustaleniem tego faktu... chociaż po takim czasie już się powinni ogarnąć. Ale w UPC zupełnie bez zmian a widownia zero. Nie ogarniam szczerze mówiąc tego co się stało i dlaczego.

Ja tłumaczyłbym to na dwa sposoby. Po pierwsze, ramówka jednak trochę uległa zmianie. A po drugie, miał znaczenie negatywny hejt m.in. z mediów społecznościowych. Jestem zdania, że na oglądalność ma też wpływ tzw. "hype".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mimo wszystko dużą rolę odgrywa dostępność danego kanału. Do ESKA TV "byliśmy" przyzwyczajeni, że jest wszędzie, teraz dostęp do tej stacji jest ograniczony. Wiele kablówek w Polsce nie ma tego kanału bo jest TV 8, w Orange również nie ma ESKA TV. Obecna "nowa" ESKA musi budować zasięg od nowa. A wiadome jest, jak kablówki chętnie dodają do swojej oferty kanały muzyczne. U większości operatorów już jest "dużo" kanałów muzycznych co najmniej 5-7 więc różnorodność i wybór jest, to po co "kablówkom" kolejny "nowy" kanał muzyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska TV dzięki mocno wyrobionej marce miała szybko odzyskać pozycję w czołówce, którą zdobyła zanim weszła do DVB-T, ale niestety wszystko popsuł jej największy konkurent, czyli 8TV, do którego przekonała się większość jej widzów. Pozostali wybrali inne kanały muzyczne, lub rzeczywiście nie są świadomi tego, że Eska TV nadal nadaje, chociaż 8TV o tym informowało. Możliwe, że obecnie jedyną szansą na lepsze wyniki oglądalności Eski TV jest ograniczenie muzyki w 8TV do minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV

Wyobraźam to sobie, gdyby podawali absolutnie wszystkich (zakładając, że mają telemetry u wszystkich). :D Część operuje na obszarze tylko jednego miasta, lub nawet w konkretnych dzielnicach. Łatwo byłoby delikwentów z telemetrami wyczaić. I zaczęłaby się kombinatorka nadawców (bez urazy).

 

@Patjyk

No i zagadka wyjaśniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś mi powie, dlaczego na Wikipedii Eska TV pisze, że obecni prezenterzy to: Jan Pirowski "Impreska"; Rafał Adamczak "10 Hitów jeden po drugim". Ja mam Eskę i jakoś 10 hitów nikt nie prowadzi, są to po prostu 10 hitów lecących bez reklam po kolei.

Edytowane przez Barti
Poprawiono niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi powie, dlaczego na Wikipedii Eska TV pisze, że obecni prezenterzy to: Jan Pirowski "Impreska"; Rafał Adamczak "10 Hitów jeden po drugim". Ja mam Eskę i jakoś 10 hitów nikt nie prowadzi, są to po prostu 10 hitów lecących bez reklam po kolei.

 

Wikipedia nie jest żadnym oficjalnym źródłem informacji. Jest to tzw. "wolna" encyklopedia internetowa, którą każdy może edytować i różne bzdury wpisywać, niekoniecznie zgodne z prawdą.

Tyle na ten temat, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wikipedia nie jest żadnym oficjalnym źródłem informacji. Jest to tzw. "wolna" encyklopedia internetowa, którą każdy może edytować i różne bzdury wpisywać, niekoniecznie zgodne z prawdą.

Tyle na ten temat, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

To zależy. Jak jest kłódka, to tylko ich redakcje widocznie mogą edytować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...