Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba kolega wyżej zapomniał o tym, że o gustach (szczególnie muzycznych) się nie dyskutuje. I basta. Żeby nie było nie bronię "Grzeszczowyjców" lub innych komercyjnych Smykiewiczów. ;)

 

Natomiast mnie Eski jest naprawdę żal - chociaż swoje loty obniżyła już w 2014 r. to jednak dalej miała "to coś", co różniło ją od innych stacji muzycznych a mianowicie brand ESKA. Ale skoro im się zachciało robić kanał kobiecy, gdzie muzyka stanowi ogromny wypełniacz krzywdząc przy tym jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek wśród widzów i słuchaczy to ponoszą teraz za to spore konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manieq01, wszystkie Biebery, Taylor Swifty, Ariany Grande, Davidy Guetty, Calviny Harrisy i inni piosenkarze dance-pop, EDM, to mainstream. To tak dla ścisłości. Dla mnie Eska jest jak Mc Donald's. Niby się człowiek zapcha, ale to śmieciowe jedzenie bez żadnych wartości. I tak jest u nich z muzyką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David Guetta czy Calvin Harris nie śpiewają tak dla ścisłości. Robią tylko muzykę dla tych mainstreamowych wyjców. Jednak ten pierwszy jest moim zdaniem bardzo dobry. Część piosenek w sumie wyszła nieźle. Część średnio. A także robi samą muzykę, bez udziałów żadnych śpiewaków. A ten Harris to za każdym razem brzmi i tak samo albo podobnie. Nie kojarzę, aby zrobił w ostatnich latach z samą muzyką, bez zbędnego śpiewania, piszczenia czy innego wycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603, wiem, że nie śpiewają, bo zawsze mają kogoś na featuringu, aby był większy popyt na dany kawałek. Niemniej jednak w ostatnim czasie namnożyło się takich dj-ów podobnych do tych dwóch wyżej z featuringiem na wokalu, którzy każdy następny kawałek mają na jedno kopyto, np. Alesso, Kygo, Zedd, Avicii.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603, wiem, że nie śpiewają, bo zawsze mają kogoś na featuringu, aby był większy popyt na dany kawałek. Niemniej jednak w ostatnim czasie nałożyło takich dj-ów podobnych do tych dwóch wyżej z featuringiem na wokalu, którzy każdy następny kawałek mają na jedno kopyto, np. Alesso, Kygo, Zedd, Avicii.

Wiem, wiem. Niestety. Taki Hardwell czy Martin Gimburix. To samo. Jeszcze z 3-4 lata temu mieli niezłe kawałki. A teraz? Szkoda gadać...

 

Ja osobiście wolę Oliver Heldensa, który nawet jak weźmie kogoś na featuring, to nie jest aż taki komercyjny, muzyka wciąż jest w jego stylu, a całość wychodzi nieźle, a nawet bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603, wiem, że nie śpiewają, bo zawsze mają kogoś na featuringu, aby był większy popyt na dany kawałek. Niemniej jednak w ostatnim czasie namnożyło się takich dj-ów podobnych do tych dwóch wyżej z featuringiem na wokalu, którzy każdy następny kawałek mają na jedno kopyto, np. Alesso, Kygo, Zedd, Avicii.

Nie oceniając jakości, ale Harris czasem sam śpiewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś z loga Eska TV spadają płatki śniegu na parę sekund.

Szkoda, ze nie jest takie jak rok temu, wtedy było bardzo ładne.

 

Może oglądalność za grudzień trochę wzrośnie, bo Orange przywrócił Eskę TV.

Edytowane przez Barti
Poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...