Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro muxy lokalne nie generują oglądalności i zysków, to najwyższy czas, aby pomyśleć o powrocie na czeską koncesję. To tylko same plusy: nie trzeba grać przez 8 godzin dziennie polskiej muzyki (w większości wątpliwej jakości) i nie trzeba wyświetlać przez całą dobę idiotycznego oznaczenia wiekowego. Dzięki temu obie strony będą mega zadowolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wnioski? Lokalne to nie to samo, co ogólnopolskie.

Odkrycie roku :P Porównajmy ich zasięg - występują w ograniczonej liczbie lokalizacji o totalnie ograniczonym zasięgu powierzchniowym, gdzie największy chyba i tak ma MUX L3 z racji ilości miejsc nadawania i zastosowanej modulacji.

Niestety w Łodzi (i pewnie nie tylko) jest widoczny dodatkowy minus w postaci różnych obiektów, z których emitowany jest sygnał MUX-u lokalnego a ogólnopolskich co w wielu momentach oznacza konieczność zastosowania dodatkowej anteny, a dodajmy że mamy przecież jeszcze MUX8, który też wymaga osobnego sprzętu. Do tego chyba tylko dwa MUX-y będą wartościowe dla nadawcy ze względu na możliwość dotarcia do dużej grupy odbiorów - L4 bo Wrocław, L3 z Łodzi oraz L2 bo GOP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjąłeś z kontekstu te moje słowa. Chodziło o to, że to w żadnym wypadku nie jest to łagodzenie podjętej decyzji, jak ktoś wyżej sugerował. Multipleksy lokalne są bez znaczenia. Co najwyżej, sprawa prestiżowa. Ich koncepcja jest raczej nie do uratowania. Re-lokalizacji nadajników nie będzie, bo nie ma częstotliwości. Dlatego uważam, że Eska zrobiła tylko niewielki ukłon w stronę fanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopadła ESKĘ choroba dźwięku VOX MUSIC TV,

dźwięk chwilami jakby dostawał czkawki z nadajnika MUX-L3 Kamieńsk.

Żeby to zauważyć trzeba dłużej mieć włączony ten kanał.

Już wcześniej było kilka wpisów na innych lokalnych mux-ach o tym problemie między innymi we Wrocławiu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MUXach jest tak samo fatalny głos. ;)

A z tą czkawką to dziwna sprawa. Nagranie z problemami, na komputerze działa bez problemu. Myślę, że odbiorniki czegoś nie ogarniają- tylko czego? Dodam, że Eska TV to jedyny kanał, który ma tylko ścieżkę "nie zdefiniowany", pozostałe mają również "polski".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zmieniono nazwę programu "Dzieję się!" na znaną "Przeglądarkę". Może Jankes podbudowuje załogę prowadzących, gdzie właśnie została tylko Ola Kot ... :/ Trwa ona tym razem godzinę, czyli nowe odcinki. 

 

"Autorzy programu omawiają najważniejsze wydarzenia ostatnich dni w show-biznesie, m.in. decyzje zawodowe gwiazd świata filmu czy muzyki. Analizują też skomplikowane relacje gwiazd."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham STARS.TV i mam porównanie właśnie z tym kanałem. Na STARS.TV jest głośno (jak być powinno na kanale muzycznym), natomiast na Esce trzeba znacznie podgłośnić. No i niestety, ale ten poprawiony dźwięk na Esce jest nie do końca naprawiony. Co jakiś czas słychać trzaski, jak na starych płytach gramofonowych. Amatorka totalna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham STARS.TV i mam porównanie właśnie z tym kanałem. Na STARS.TV jest głośno (jak być powinno na kanale muzycznym), natomiast na Esce trzeba znacznie podgłośnić. No i niestety, ale ten poprawiony dźwięk na Esce jest nie do końca naprawiony. Co jakiś czas słychać trzaski, jak na starych płytach gramofonowych. Amatorka totalna!

Ale lepiej jest niż wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...