Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tematu to chyba przyszła już pora na wymianę listy kanałów w Cyfrowym Polsacie. Na stan obecny wygląda ona mniej więcej tak: http://tvpolsat.info/articles.php?article_id=14 co oznacza że już zaniedługo (gdy ruszą kanały BBC oraz TVN w HD) będzie ona już w całości wypełniona.

Obecnie wolne są na liście następujące pozycje:

102 - pewnie tu w marcu (jak nie dojdzie do zmiany listy) wskoczy The Wellbeling Network

od 168 do 170 - tutaj jednak pewnie 170 pozycja jest trzymana na wypadek powrotu kanału TVR HD

194 - tak jak w przypadku pozycji 170

od 197 do 199 - te pozycje są chyba na wypadek jakiś ogólnych stacji FTA

od 206 do 210 - na wypadek startu stacji erotycznych

Tym samym poprzez między dublowanie stacji Cyfrowy Polsat sam doprowadził swoją listę do jej blokady pod względem rozwojowym. Ciekawe czy w słonecznej platformie coś zrobią w tej kwestii i już niedługo zobaczymy nowy układ NIT gdyż ten obecny już jest nie funkcjonalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały SD (kopie z HD i stacje własne powinny być na końcu z VOD, VOD erotycznym, kanałami erotycznymi, abonenckimi, radiowymi i testowymi.

Tak przy okazji pod jaką nazwą w wykazach melduje się serwis od listy kanałów bo na Kingofsat pod 12.285 MHz znalazłem takie oto serwisy nie będące kanałami:

Strefa Abonenta

EDCPH

SAMSUNG370

CP_download_D4

Sagem_Software

Sagem_Evolution

Nie wiem czy dobrze myśle ale serwis listy kanałów to chyba EDCPH stąd bardzo proszę o wyjaśnienie mi tej kwestii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Nie, nie działa, Cyfrowy Polsat nie zmienił parametrów (obecne parametry: 11,334 H, FEC 3/4). Transponder, na którym był wcześniej nadawany (tp. 111, 10,723 H), jest obecnie nieaktywny, w związku z czym wyświetla się komunikat o braku sygnału ;)

 

Tymczasem przekaz kanału iTV został już podmieniony na liście CP na ten w MPEG-4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość nick_usuniety

Niektórzy szukają problemów tam, gdzie ich nie ma. :D:wink:

Osobiście nie wyobrażam sobie korzystania z listy kanałów ustalonej przez platformę satelitarną. Skoro oprogramowanie pozwala na tworzenie list ulubionych kanałów, to nie widzę większego sensu dyskutowania o kolejności kanałów znajdujących się na oficjalnej liście. Jeśli jakiś kanał mnie interesuje, to dodaję go do swojej listy kanałów, na pozycję, która mi odpowiada i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiada mi TVN Fabuła na pozycji 170 :(

 

Beznadziejnie to wygląda...

Pasuje tam jak świni kamizela :mrgreen:

Powinni P.News HD przenieść na poz.nr.60,SD wywalić tam gdzieś na koniec albo nawet skasować bo jest też na poz.5 i na 117 obok TVN7 wstawić to nowe cudo.

 

Niektórzy szukają problemów tam, gdzie ich nie ma. :D:wink:

Osobiście nie wyobrażam sobie korzystania z listy kanałów ustalonej przez platformę satelitarną.

No to masz skromną wyobraźnie bo ja już od kilku lat jadę na "głównej" bo znudziło mi się częste poprawienie,przestawianie itp.

Jak odświeżą listę to po paru dniach też się jej nauczę i też będzie ok. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety

Mnie natomiast zabawa z listą ulubionych kanałów nie znudziła się, a brak nudy śmiem twierdzić oznacza, że moja wyobraźnia ma się całkiem dobrze. :D:wink:

Mając Pakiet Familijny HD łatwiej mi się korzysta ze swojej Ulubionej Listy Kanałów niż z Listy Oficjalnej.

Po co mam chcąc włączyć jakiś kanał, omijać te kanały, na których i tak zobaczę jedynie komunikat: ,,Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie". :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie znudziła już ta zabawa-co wymiana oprogramowania to na nowo trzeba robić własną listę.

 

W Sagemcomie nie trzeba nowej listy układać, co nie znaczy, że jej sobie nie dopieszczam w wolnych chwilach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...