Skocz do zawartości

Sprzęt do odbioru serwisów streamingowych – dyskusja ogólna


szunaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czerstwy Nie no, 90,000 nie kosztuje ;). A tak serio, to dla niecierpliwych rzeczywiście 869-899 zł, ale praktycznie wszędzie i tak wyprzedane.

Na Allegro dla cierpliwych zdarzają się do kupienia najnowsze ATV po 700-750 zł.
 

@kisiel95 To co wymieniłem jest o tyle lepsze od Flix Boxa bo certyfikowane do Netflixa itd. Natomiast parametrami raczej podobne, cudów w tej cenie nie będzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bgmnt napisał:

@kisiel95 To co wymieniłem jest o tyle lepsze od Flix Boxa bo certyfikowane do Netflixa itd. Natomiast parametrami raczej podobne, cudów w tej cenie nie będzie :).

A za 350-400 zł, wstępnie się przymierzam, bo brakuje pamięci w Flixie. Akurat w TV mam Netflix, to z tym nie ma tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shield TV jest najpewniejszym wyborem. Mam i polecam. Natomiast Canal+ do Apple TV się nie nadaje. Mam i nie polecam.

 

Generalnie oba boxy są niesamowite ale aplikacje i interfejs ma swoje plusy i minusy. Jeśli priorytetem jest oglądanie „telewizji” to Shield, jeśli nie to Apple TV. Z apką Netflixa da się żyć, filmy odtwarza super a problemem jest tylko okrojona aplikacja. Canal+ na Apple TV lepiej od razu przemilczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 18.05.2022 o 23:45, michalx1974 napisał:

Czyli do Canal + chromecast 4 się nadaje, prośba o opinie.

Nadaje się, mam wprawdzie chromcasta 4 od niedawna, ale nie ma z nim żadnych problemów. Używam netflixa, amazon prime, hbo max, viaplay, canal+, polsat box go czy play now. Jedyne co to mogę znaleźć aplikacji playera? Jest wogole dostępna? Jak ją wyszukać bo nie znajduje nawet przez sklep play...

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Szukam jakiegoś małego urządzonka smart tv, który by działał bezproblemowo z HBO Max, Amazon Prime, oraz Disney Plus. Obecnie posiadam około 5 letniego Android box z nie za mocnym procesorem , który trochę już kuleje nieco. Poradzi ktoś coś do około 300 zł, co wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2022 o 22:25, aandin napisał:

Google Chromecast 3 Ci wystarczy.

Jak jestes bardziej wybredny to Chromecast 4.

Ok. Dziękuję za doradztwo. Chyba się pokuszę o to urządzonko jutro.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google Chromecast 3 Ci wystarczy.
Jak jestes bardziej wybredny to Chromecast 4.
W jakości oglądania nie ma żadnej różnicy.
Jak możesz polecać Chromcasta 3, skoro nie jest to pełnoprawne urządzenie z Androidem?
Ok. Dziękuję za doradztwo. Chyba się pokuszę o to urządzonko jutro.
Kup Chromecasta 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest rówież wiele innych sposobów.

Więc niech nie pisze że nie ma apek.

Wystarczy zmienić w swoim amazonowym koncie lokalizację na USA i od razu masz wszystkie HBO MAXY, Disneye itd itp w amazonowym appstore.

Są wszystkie apki tylko trzeba wiedzieć co i jak.

A osoby które nie chcą nic zmieniać też mogą zainstalować każdą apkę.

Edytowane przez Dadam
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Stanach popularne zrobiły się dostępne za bardzo małe pieniądze sticki i boxy firmy Onn produkowane dla Walmartu.

Za 19.88$ dostajemy boxa 4K z S905Y2, 2 GB RAM, Android TV 10 i 6 miesiącami serwisu Peacock Premium (sama subskrypcja jest warta 30$).

Stick FHD kosztuje z kolei 14.88$. A u nas dalej starutkie Mi Boxy i C+ Boxy po 200-300 zł... ;)

 

 

214213-fit-lim-size-400x400-v-1649617432

 

https://www.walmart.com/ip/onn-Android-TV-4K-UHD-Streaming-Device-with-Voice-Remote-Control-HDMI-Cable/636597403

https://www.walmart.com/ip/onn-Android-TV-2K-FHD-Streaming-Stick-with-Remote-Control-Power-Adapter/148740640?athbdg=L1200

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...