Skocz do zawartości

Sprzęt do odbioru serwisów streamingowych – dyskusja ogólna


szunaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.10.2021 o 21:01, Wodnik Szuwarek napisał:

Mi Box ma Android 9. Za parę dni Google udostępni Android 12. Już widzisz różnicę? :lol2:

Kilka dni temu Mi box dostał aktualizacje na razie kosmetyka nowe zabezpieczenia i zmianę ekranu początkowego, możliwe, że to przygotowanie pod nowego Androida. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju będę prawdopobnie rezygnował z Play.

Czy jest dostępna przystawka internetowa, która  zapewni dostęp do DVB- T2 ( po podłączeniu anteny) , ma automatyczny HDR i zapewnia komfortowy  dostęp do aplikacji jak Apple+ TV, Prime Video, Viaplay.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie ciężko?

Jedyny minus brak dostępu do telewizji naziemnej.

Ciekawa opcja też może będzie Chromecast 5, połowa ceny za Apple.

8 minut temu, _Artek_ napisał:

Z tym apple TV+ póki co może być ciężko.  

 

6 minut temu, tyrla napisał:

@lakiman można wiedzieć dlaczego będziesz rezygnować ? emoji6.png

Z Playa korzystałem głównie ze względu na Eleven 4K.

Dostęp tylko na tym urządzeniu do Apple+też jest miłym dodatkiem i Viaplay w sumie też lepiej wygląda.

W sumie kilkaset zł za dekoder to i tak mniej niż kilka tysięcy za telewizor a nie wiem czy zdecyduję się na jego zakup w przyszłym roku.

Są na razie  ważniejsze priorytety.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem nie wszystkie urządzenia oparte o android tv/google tv mają dostęp do aplikacji apple tv+ zakup telewizora wspominam jako największą traumę tego roku....... na rynku tv jest taki bałagan że masakra..... jak jakiś tv ma jedną funkcje to innej nie ma znaleźć wiarygodny test też nie jest łatwo..... kupiłem swój ubezpieczyłem na 5 lat i mam nadzieje że w ciągu tych 5 lar dostane nowy w ramach gwarancji. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Podłączyli mi dzisiaj światłowód, do tej pory nie interesowałem się tematem, stąd moje pytanie: jaką najlepiej przystawkę pod TV teraz kupić? Telewizor bez 4K, nie potrzebuję jakichś wielkich bajerów, byle aplikacje typu Netflix, HBO Go czy Player zadziałały. Taki sprzęt zadziałała z każdym telewizorem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale ułomności Android  TV widać w przypadku popularnych aplikacji jak Viaplay , Canal+ czy Polsat Box GO.

Najlepsza jest przystawka Apple TV, trzeba pamiętać o braku:  TVP VOD, Play Now czy CDA Premium,  poza tym jest to bardzo dobry sprzęt, godny polecenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tradycyjna przestawka, musisz castować z telefonu. Jeśli już to Chromecast 4, jednak to Android ze swoimi ułomnościami


Zgadza się. Jeden nie używany telefon robi u mnie za pilota. Jakość obrazu między oboma Chromecastami niczym się nie różni. Sprawdzałem wielokrotnie. Nie wiem czy różnica w cenie między Apple a Chromecast jest adekwatna do różnicy w jakości obrazu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie. 

Mam pytanie muszę w ramach pewnego projektu kupić kamery do streamingu. Myślę o kamerach PTZ. Na kamerę mam przeznaczone 14000 zł brutto. Czy możecie polecić konkretny model?. Przeznaczenie : koncerty, wydarzenia kulturalne w sali, przy oświetleniu scenicznym. 

Będę wdzięczny za odpowiedź 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...