Skocz do zawartości

Sprzęt do odbioru serwisów streamingowych – dyskusja ogólna


szunaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, tracer10 napisał:

Nie przesadzaj z tym gryzieniem się pilotów. Też rozważam zakup drugiego Mi Boxa, też do pokoju obok i nawet nie biorę takiego problemu pod uwagę.

 

5 godzin temu, maks27 napisał:

Tak się zastanawiam, skoro dekoder i pilot parują się ze sobą to chyba nie powinny się zakłócać, jeśli będą dwa takie same modele?

A one są parowane? Bo jak tak to nie ma problemu. Sprawdzałem i pilot w jednym pokoju, a MiBox w drugim i wszystko działa, przecież one idą po Bluetooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może jak masz ściany z papieru. Ja jestem w takiej samej sytuacji i kupuję drugiego MiBoxa bez takich rozważań.

Ale jak to dla ciebie duży problem to podano ci inny model choć gdzie mu tam do Mi Box S.

 

Sposób na sparowanie, podobno działa.

  Trzeba wcisnąć przycisk ze strzałką w lewo i okrąg jednocześnie.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Piszę Ci wyraźnie że w jednym pokoju jest pilot a w drugim Mibox i zmienia kanały, ale jak nie możesz tego pojąć to trudno. Wiem że to nie jakieś wielkie pieniądze ale po co wyrzucać w błoto.A ten drugi box podano przed Twoim postem więc po co wchodzisz w dyskusję jak nic nie wnosisz?A nie przepraszam podałeś sposób  "podobno" parowania,nie można było od tego zacząć. Po to jest forum by się dowiedzieć przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szunaj napisał:

 

Sprawdzałem i pilot w jednym pokoju, a MiBox w drugim i wszystko działa, przecież one idą po Bluetooth. 

 

Każdy pilot sparujesz z konkretnym boxem przy pierwszym uruchomieniu. BT to nie podczerwień, nie trzeba celować czy znajdować się w tym samym miejscu, póki jest zasięg to i z innego mieszkania będzie działać.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, szunaj napisał:

 Piszę Ci wyraźnie że w jednym pokoju jest pilot a w drugim Mibox i zmienia kanały, ale jak nie możesz tego pojąć to trudno. Wiem że to nie jakieś wielkie pieniądze ale po co wyrzucać w błoto.A ten drugi box podano przed Twoim postem więc po co wchodzisz w dyskusję jak nic nie wnosisz?A nie przepraszam podałeś sposób  "podobno" parowania,nie można było od tego zacząć. Po to jest forum by się dowiedzieć przed zakupem.

Napisałem ci sposób z forum miuipolska i jak go nie pojmujesz to trudno.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 18.05.2021 o 13:58, michuk napisał:

Moi drodzy mam pytanie co wybrać 

Mi Sticka  , Boxa Mi S 4 k czy Chromcast 4? 

Osobiście skłaniam się do Chromcast 4 

Mam i Mi Sticka i Mi boxa S i lepiej dopłać te parę zeta do boxa.

Stick chodzi wolniej, chyba że ci to powiewa.😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...