Jump to content
szunaj

Sprzęt do odbioru serwisów streamingowych – dyskusja ogólna

Recommended Posts

Posted (edited)

Potrzebuję drugie urządzenie, ponieważ będzie w pokoju obok i piloty będą się "gryzły". Co byście polecili zamiast Mi Box-a?

Edited by Barti
Wydzielono post jako nowy, odrębny wątek.

Posted (edited)

Nie przesadzaj z tym gryzieniem się pilotów. Też rozważam zakup drugiego Mi Boxa, też do pokoju obok i nawet nie biorę takiego problemu pod uwagę.

Edited by tracer10

Tak się zastanawiam, skoro dekoder i pilot parują się ze sobą to chyba nie powinny się zakłócać, jeśli będą dwa takie same modele?

5 godzin temu, tracer10 napisał:

Nie przesadzaj z tym gryzieniem się pilotów. Też rozważam zakup drugiego Mi Boxa, też do pokoju obok i nawet nie biorę takiego problemu pod uwagę.

5 godzin temu, maks27 napisał:

Tak się zastanawiam, skoro dekoder i pilot parują się ze sobą to chyba nie powinny się zakłócać, jeśli będą dwa takie same modele?

A one są parowane? Bo jak tak to nie ma problemu. Sprawdzałem i pilot w jednym pokoju, a MiBox w drugim i wszystko działa, przecież one idą po Bluetooth.

Szukasz problem tam, gdzie go nie ma.

Twoja odpowiedź nic nie wnosi. Jesteś pewien, że pilot jest parowany z Miboxem? Bo jak nie to każda zmiana kanału w jednym pokoju zmieni też kanał w drugim.

Posted (edited)

Być może jak masz ściany z papieru. Ja jestem w takiej samej sytuacji i kupuję drugiego MiBoxa bez takich rozważań.

Ale jak to dla ciebie duży problem to podano ci inny model choć gdzie mu tam do Mi Box S.

Sposób na sparowanie, podobno działa.

Trzeba wcisnąć przycisk ze strzałką w lewo i okrąg jednocześnie.

Edited by tracer10

Piszę Ci wyraźnie że w jednym pokoju jest pilot a w drugim Mibox i zmienia kanały, ale jak nie możesz tego pojąć to trudno. Wiem że to nie jakieś wielkie pieniądze ale po co wyrzucać w błoto.A ten drugi box podano przed Twoim postem więc po co wchodzisz w dyskusję jak nic nie wnosisz?A nie przepraszam podałeś sposób  "podobno" parowania,nie można było od tego zacząć. Po to jest forum by się dowiedzieć przed zakupem.

• Confused 1

2 godziny temu, szunaj napisał:

Sprawdzałem i pilot w jednym pokoju, a MiBox w drugim i wszystko działa, przecież one idą po Bluetooth. 

Każdy pilot sparujesz z konkretnym boxem przy pierwszym uruchomieniu. BT to nie podczerwień, nie trzeba celować czy znajdować się w tym samym miejscu, póki jest zasięg to i z innego mieszkania będzie działać.

• Thanks 1

I to jest zwięzła i konkretna odpowiedź. Dzięki Bardzo.

• Haha 1

5 minut temu, szunaj napisał:

Piszę Ci wyraźnie że w jednym pokoju jest pilot a w drugim Mibox i zmienia kanały, ale jak nie możesz tego pojąć to trudno. Wiem że to nie jakieś wielkie pieniądze ale po co wyrzucać w błoto.A ten drugi box podano przed Twoim postem więc po co wchodzisz w dyskusję jak nic nie wnosisz?A nie przepraszam podałeś sposób  "podobno" parowania,nie można było od tego zacząć. Po to jest forum by się dowiedzieć przed zakupem.

Napisałem ci sposób z forum miuipolska i jak go nie pojmujesz to trudno.