Skocz do zawartości

Sprzęt do odbioru serwisów streamingowych – dyskusja ogólna


szunaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

System wygląda jak android bo nim jest😄

Co do wsparcia to gorzej jak Apple nie będzie bo niby dlaczego?

Przed zakupem poczytałem to i owo bo i Apple gdzieś mi tam świtało razem z Shield, ale przesądziło ostatecznie brak możliwości instalki VPN  no i sam system Apple też mnie nie przekonał.

Ale co kto lubi, jak nie miałeś nic z Apple to na co ci przystawka od nich? 

Shield nie gorszy, nie kupuj tylko w wersji tuba.

 

Masz też dostęp do serwera Nvidia Games, ale według mnie to już przesada.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie porównanie przystawek  Chromecast 3 i 4.

https://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/google-chromecast-4-vs-3.html

 

Mam nadzieję, że Chromecast 4 dostanie wkrótce  aktualizację do Android 12 i będzie odpowiednią i tańszą  konkurencją wobec Apple TV.

 

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu kończy mi się umowa z Canal+ i w związku ze zmianami zachodzącymi w prawach sportowych i coraz większym znaczeniu streamingu poszukiwał będę najlepszej przystawki(dekodera) do streamu. Co polecicie z dostępnych urządzeń? 

Zależy mi na dobrej jakości płynnym obrazie jeśli chodzi o sport. Do tego dojdą jeszcze takie serwisy jak: Netflix, Amazon, Viaplay a w przyszłości HBO Max i Disney. 

 

Posiadam Tizena na samsungu ale jakość i płynność transmisji jest na słabym poziomie więc szukam czegoś co obsłuży mi te serwisy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2021 o 16:15, wojtmen napisał:

Posiadam Tizena na samsungu ale jakość i płynność transmisji jest na słabym poziomie więc szukam czegoś co obsłuży mi te serwisy. 

Nie podałeś najważniejszej informacji, czyli ile chcesz wydać. 300 zł czy 1000 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, tracer10 napisał:

Nie podałeś najważniejszej informacji, czyli ile chcesz wydać. 300 zł czy 1000 zł?

Wolałbym jednak nie wydawać fortuny choć zdaje sobie sprawę, że za jakość się płaci. Bardziej w stronę 300 zl: Coś do wyboru między tymi sprzetami:

1) canal+ box4k

2) play now tv box 2

3) chromecast 4

4) mi box 

Może coś jeszcze przyjdzie Wam na myśl. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym jednak nie wydawać fortuny choć zdaje sobie sprawę, że za jakość się płaci. Bardziej w stronę 300 zl: Coś do wyboru między tymi sprzetami:
1) canal+ box4k
2) play now tv box 2
3) chromecast 4
4) mi box 
Może coś jeszcze przyjdzie Wam na myśl. 
Używam Canal+ box 4K, polecam, jak za te pieniądze chyba nie znajdziesz lepszego! Teraz za 169 zł w którymś z elektromarketow jak się nie mylę można dostać! Do tego masz 2 miesiące Canal+ za free w cenie.

Wysłane z mojego Xiaomi Redmi Note 8 (2021) przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
5 godzin temu, wojtmen napisał:

Wolałbym jednak nie wydawać fortuny choć zdaje sobie sprawę, że za jakość się płaci. Bardziej w stronę 300 zl: Coś do wyboru między tymi sprzetami:

1) canal+ box4k

2) play now tv box 2

3) chromecast 4

4) mi box 

Może coś jeszcze przyjdzie Wam na myśl. 

Zdecydowanie Chromecast 4. Reszta to elektrośmieci bez aktualizacji systemu do nowszych wersji.

Może na dniach będzie Chromecast 5, bo i takie plotki krążą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2021 o 09:26, vizir napisał:

Używam Canal+ box 4K, polecam, jak za te pieniądze chyba nie znajdziesz lepszego! Teraz za 169 zł w którymś z elektromarketow jak się nie mylę można dostać! Do tego masz 2 miesiące Canal+ za free w cenie.

Wysłane z mojego emoji336.pngXiaomi Redmi Note 8 (2021) przy użyciu Tapatalk
 

Brak apki Prime Video.Nie wiem czy jest Apple+ tv,nie wiadomo czy będzie też  możliwość instalacji Disney +

Czy zaktualizują system do Android 12..?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak apki Prime Video.Nie wiem czy jest Apple+ tv,nie wiadomo czy będzie też  możliwość instalacji Disney +
Czy zaktualizują system do Android 12..?
 
Można je zainstalować z pena przez USB :)

Wysłane z mojego Xiaomi Redmi Note 8 (2021) przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...