Skocz do zawartości

Internetowe Centrum Abo. - Cyfra


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zauważyłem jakiś czas temu że na Operze nie wyświetla się strona prawidłowo po wejściu w poszczególne opcje.Zbiegło się to akurat ze zmianą wersji przeglądarki ale widać to Cyfra maczała paluchy skoro na innych przeglądarkach również jest źle.

Ciekawe ze dotąd nie było problemów na Operze a teraz coś skopano wymuszając na użytkownikach używanie "domyślnej" przeglądarki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdzałem, u mnie w lisku wszystko działa. Może zmień przeglądarkę. Z tego co czytałem to występują problemy na niektórych przeglądarkach. Ogólnie używam Chrome i tu w ICA faktycznie wychodzą cyrki (od mniej więcej miesiąca). Proponuje IE lub liska. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat korzystałem ze swojego ICA /zmieniałem pakiety, dokupywałem kanały, podglądałem finanse- wpływ kasy, śledziłem Złoty Plus, itp/,przed 2 m-cami pozmieniali , pokombinowali , a stało sie to niestety wraz z przyjściem nowego Prezesa C+/ śmieszne ale tak jest/, teraz nie mam żadnego kontaktu z ICA , nie funkcjonuje , nic sie nie otwiera , itp .. Ciekawe co jest u innych , interesuje mnie to, poczekam na Wasze opinie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
A te modyfikacje przez ICA to pewna rzecz i działa to jak należy? Można być pewnym, że symulacje płatności są prawidłowe?

Za pomocą ICA bez problemu zmodyfikujesz swoją ofertę o dostępne tam pakiety lub opcje, ale jeśli chodzi o symulacje płatności to nie traktuj wyświetlanych tam kwot aż nadto poważnie ponieważ niekiedy zdarza się, że system po modyfikacji oferty pokazuje błędne kwoty comiesięcznego zobowiązania.

 

ps.Podczas symulacji płatności w ICA warto także samodzielnie wyliczyć (pomyśleć) czy kwota jaką będziemy płacić za nowy pakiet lub opcje jest prawidłowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli opcję ORANGE SPORT włączysz po 1 stycznia to zapłacisz za nią dopiero od lutego. Opcję możesz wyłączyć tylko telefonicznie lub mailowo.

 

ps.Nie mam wiedzy na temat wysokości opłaty za OS w przypadku równoczesnego korzystania z opcji CANAL+ SPORT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...