Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Arkon, no w tym jesteś gorszy, że nie jesteś abonentem CP. To, że masz dostęp do PS i PSE to nic. Ty płacisz za dostęp do tych kanałów jednie pośrednio, bezpośrednio płaci je Twoja kablówka w systemie "od gniazdka". Więc czy w PS i PSE będzie siatkówka czy nie to kasa wpłynie dokładnie ta sama. A tu ma być oddzielny biznes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeszcze jedno pytanie, czy to aby nie na tym forum trwała dyskusja przez 20 stron w momencie kiedy nie było wiadomo, że siatkówka jest be, że nigdy nie będzie lepsza, że kto ten sport ogląda, że hale świecą pustkami, a teraz raptem i tutaj i na FB CP wypowiadają się ludzie, że chcą oglądać odkodowane MŚ? Czy Wy jesteście hipokrytami czy poprostu krzyczycie tylko po to, żeby krzyczeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym abonenci Cp są gorsi, że nie mogą obejrzeć polskiej Borussi czy Bayernu w LM jak abonenci nc+? Chcesz oglądać siatkę to kup abonament za 14.90

Coraz głupsze argumenty podajesz, rzecznikiem Solorza jesteś!? Przecież napisałem, że kanały "sportowe" Polsatu mam w kablówce, jak miałem tam Canal+ to oglądałem mecze w LM. Widzisz różnicę!?

@Arkon, no w tym jesteś gorszy, że nie jesteś abonentem CP. To, że masz dostęp do PS i PSE to nic. Ty płacisz za dostęp do tych kanałów jednie pośrednio, bezpośrednio płaci je Twoja kablówka w systemie "od gniazdka". Więc czy w PS i PSE będzie siatkówka czy nie to kasa wpłynie dokładnie ta sama. A tu ma być oddzielny biznes :)

Coś czuję, że niedługo, przynajmniej ode mnie, ta pośrednia kasa nie będzie płynąć :). To ja już wolę francuski kapitał niż ten pseudo polski(tak naprawdę do tej pory nikt nie wyjaśnił skąd właściciel CP miał na to pieniądze, takie rzeczy tylko w Polsce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zwrócił ktoś uwagę na ten fragment oświadczenia Polsatu:

 

Telewizja Polsat sprzedała prawa telewizyjne do imprezy do ponad 160 krajów na całym świecie, co jest ogromną szansą dla kompleksowej promocji Polski i polskich firm w świecie. Mimo to MŚ 2014 zostały uznane niesłusznie za komercyjne przedsięwzięcie Telewizji Polsat. W Polsce zabrakło centralnej koordynacji i nadania imprezie narodowej rangi, taką jaką miało Euro 2012.

 

Wygląda na to, że Polsat chce zrzucić winę na inne podmioty za to, że MŚ nie będą w kanałach otwartych. A już fragment o komercji mnie rozśmiesza. Przecież zakodowanie wszystkich spotkań (oprócz meczu otwarcia), szczególnie spotkań reprezentacji Polski, to widoczny gołym okiem dowód na komercję, na chęć zwykłego zarobienia kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkarski mundial w Polsce zakodowany! Tylko mecz Polaków na Narodowym w otwartym Polsacie

Zakodowany? Nie byłbym taki pewien. Cyfrowy Polsat mówi to, co powinni usłyszeć teraz fani tego sportu. I jest to głos jednej strony. Rzutem na taśmę chcą jeszcze coś ugrać (zarobić). Ja zatem czekam na głos tej drugiej strony. Ważniejszej! Ale to może być na dwa dni przed otwarciem Mistrzostw. Zrobi się ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne zagranie CP, imho. :brawo: Za jednym zamachem dowalą konkurencji NC+ (nic nie zobaczycie drodzy abonenci, boście u rywala), zarobią na kablówkach (klienci będą mieli pretensje do swojego operatora za brak dostępności, bo przecież Polsat ofertę wszystkim wysłał), przyciągną nowych klientów swoich pakietów sat, jednocześnie nie zniechęcając starych. :D Jedyny poważny mankament, to tylko jeden kanał HD... Wszystkie cztery powinny być w wysokiej rozdzielczości. :/

 

Ale ja nadal nie wiem, czy będę mógł obejrzeć te siatkarskie mistrzostwa. Wszystko zależy od mojej kablówki Multimedia Polska, czy i za ile udostępni te 4 kanały Polsatu. W ostateczności, na kilka dni przed startem polecę do lokalnego przedstawiciela CP, po najniższy pakiet i moduł CAM z talerzem (bp nie mam anteny sat.). Martwi mnie tylko ten okres 24 miesięcy, naprawdę nie da się podpisać umowy na 12 miesięcy z CP? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości, CP też wysłało ofertę nc+.
Faktycznie, oferta została przedstawiona też innym platformom satelitarnym - mój błąd, nie doczytałem. Ale to jeszcze lepiej, bo abonenci NC+ nie będą mieć pretensji do Polsatu, jak nie zobaczą meczy. :)

 

Są umowy, ale na 15 miesięcy ;) Ja mam takową, by mieć w wypadku przejścia F1 do innej stacji.
A w jaki sposób można takową zawrzeć? Na stronie www nie widzę. Tylko na telefon lub u przedstawiciela? Da się od najniższego pakietu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Taka decyzja mnie zadowala, jak dla mnie świetnie to rozegrali biznesowo. Lada chwila biorę CP i wszystko obejrzę sobie bez dodatkowych opłat. Jednak szkoda, że tylko 1 mecz Polaków w otwartym Polsacie. A może w rzeczywistości pokażą więcej spotkań albo nawet wszystkie i teraz jedynie znowu blefują. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...