Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze się łudzę, że może kupią jakieś prawa od Viaplay, żeby trochę powetować straty. Najlepiej gdyby po stracie 1 ligi i PP, udostępnili kanały Canal plus 3 i 4, z Ekstraklasą za darmo.😁 Oby tylko nie stracili Ligi Mistrzów, bo wtedy już będzie kompletny dramat. Z drugiej strony to można ich trochę zrozumieć, bo TVP Sport jest dostępny w Polsacie, więc po co wywalać pieniądze na prawa, które i tak abonenci, mogą zobaczyć na ich platformie.😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Arkon napisał(a):

Dla mnie tam już od dawna nic ciekawego nie ma, tylko trzymały mnie mecze Legii w PP. Teraz mogę spokojnie z tych kanałów zrezygnować.

Jeżeli informacje się potwierdzą i Puchar Polski z I Ligą piłkarską przejdą do TVP to moja obecna umowa z Polsatem też będzie jednocześnie ostatnią, bo Polsaty Sport miałem tylko dla tych rozgrywek. TVP Sport jest też w Canal+, więc Polsat już nie będzie mi potrzebny. Umowę mam do 04.2025r. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeraził mnie wywiad z menadżerem Polsatu Sport, który stwierdził że jesienią widzowie na jego antenie, mogą się spodziewać niespodzianki, w postaci nowych dyscyplin sportowych.😁 Oby tylko nie było jak z C+, który po stracie praw zaczął puszczać jakiegoś padla. Obawiam się że po stracie pierwszej ligi i pucharu Polski, kupią jakiś bilard i rzutki od Viaplay, i to będzie ta wielka niespodzianka, która zapełni ramówkę. 🤔🤨😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BizzareX napisał(a):

Oby tylko nie było jak z C+, który po stracie praw zaczął puszczać jakiegoś padla. Obawiam się

Ale co tu jest do obawiania się? W tym wpisie to ja widzę jakieś chore przesłanie, że kibice takich dyscyplin jak padel mają nie mieć swoich dyscyplin w tv, bo panu BizzareX to nie pasuje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BizzareX napisał(a):

Przeraził mnie wywiad z menadżerem Polsatu Sport, który stwierdził że jesienią widzowie na jego antenie, mogą się spodziewać niespodzianki, w postaci nowych dyscyplin sportowych.😁 Oby tylko nie było jak z C+, który po stracie praw zaczął puszczać jakiegoś padla. Obawiam się że po stracie pierwszej ligi i pucharu Polski, kupią jakiś bilard i rzutki od Viaplay, i to będzie ta wielka niespodzianka, która zapełni ramówkę. 🤔🤨😐

Myślę, że chodzi o piłkę ręczną liga polska na antenach Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Vojthas napisał(a):

Ale co tu jest do obawiania się? W tym wpisie to ja widzę jakieś chore przesłanie, że kibice takich dyscyplin jak padel mają nie mieć swoich dyscyplin w tv, bo panu BizzareX to nie pasuje.

Stary o czym ty mówisz, wiesz przynajmniej jaki sport dominował przez lata na antenie Polsatu? To weź tu nie opowiadaj jakiś bajek, że przykładowo po stracie Ligi Mistrzów, kupią prawa do wyścigów ślimaków, i abonenci będą wniebowzięci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, BizzareX napisał(a):

Przeraził mnie wywiad z menadżerem Polsatu Sport, który stwierdził że jesienią widzowie na jego antenie, mogą się spodziewać niespodzianki, w postaci nowych dyscyplin sportowych.😁 Oby tylko nie było jak z C+, który po stracie praw zaczął puszczać jakiegoś padla. Obawiam się że po stracie pierwszej ligi i pucharu Polski, kupią jakiś bilard i rzutki od Viaplay, i to będzie ta wielka niespodzianka, która zapełni ramówkę. 🤔🤨😐

 

Mnie przeraża jak można nie wiedzieć jak się nazywa sport transmitowany w Polsce od dziesięcioleci. Po tym wpisie to mam nadzieję, że będą mieć na antenie sam Snooker i Dart. A tak swoją drogą to było by to dobre dla dyscypliny, bo Eurosport może im wypożyczyć dobrych komentatorów, którzy do tvp od kilku lat mieli zakaz bycia wypożyczanym i musieliśmy słuchać tam męczenie Snookera przez trio Laskowski, Cisowski, Dębowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kolis napisał(a):

 

 Po tym wpisie to mam nadzieję, że będą mieć na antenie sam Snooker i Dart.

To będziesz sobie to oglądał, a zapewne wielu abonentów, w tym ja im wtedy podziękuje. Odwieczne prawo wolnego rynku. 

14 godzin temu, czerstwy napisał(a):

A to wątkowe kanały mają LM że mają ją stracić?🤣

A co ta są wątkowe kanały? 🤣😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary o czym ty mówisz, wiesz przynajmniej jaki sport dominował przez lata na antenie Polsatu? To weź tu nie opowiadaj jakiś bajek, że przykładowo po stracie Ligi Mistrzów, kupią prawa do wyścigów ślimaków, i abonenci będą wniebowzięci. 
Przecież już na CANAL+ zamiast hitu Premier League jest padel i jakoś abonenci nie uciekli.

Akurat myślę, że coś lepszego przerzucą z Polsat Sport Premium na jakiś kanał sportowy Polsatu, który nie jest w CANAL+. Zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, BizzareX napisał(a):

 

A co ta są wątkowe kanały? 🤣😉

Tak jak sie spodziewałem przerasta chyba niektórych zrozumienie o których dokładnie tu kanałach piszemy.

 

8 godzin temu, kisiel95 napisał(a):

Przecież już na CANAL+ zamiast hitu Premier League jest padel i jakoś abonenci nie uciekli.

 

PL w praktycznie każdej kolejce jest kilka hitów i nie ma problemów by aktracyjny mecz zobaczyć w C+.

 

8 godzin temu, kisiel95 napisał(a):



Akurat myślę, że coś lepszego przerzucą z Polsat Sport Premium na jakiś kanał sportowy Polsatu, który nie jest w CANAL+. Zobaczymy.

A co tam jest lepszego i co to ma wspólnego z tematem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...