Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też wole Polsat niż Eurosport Extra wszystkie najważniejsze mecze są pokazywane a tych co nie ma i tak bym nie oglądał . Eurosportu Extra nawet nie można samodzielnie wykupić tylko wciskają z Player mam nadzieję , że Wimbledon będzie jak najdłużej w Polsacie w Eurosporcie już były kiedyś cyrki , że nawet Świątek w nocy nie pokazywali albo w US Open albo w Australian Open bo się niby tłumaczyli że nie mogą oni tylko chcą by im dodatkowo płacić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty wiesz, że nie każdy może sobie pozwolić na oglądanie transmisji online? Jest spora część oglądających w wieku 50+ którzy nie potrafią się poruszać po internecie, czy dodatkowych aplikacjach. W wielu miejscach też nadal nie ma światłowodów, a na niestabilnym łączu sobie meczu nie obejrzysz. Dla wielu świat nadal opiera się na linearnej TV. Dla nich jeśli mają wybór nawet 8 meczów Wimbledonu w tym samym czasie i gwarancję, że zobaczą mecz Polaków w TV to wystarczająco dużo. Eurosport tego nie daje i w przyszłości nie da. 

 

Przyznaliśmy Ci rację, że jeśli chodzi o online to Eurosport wygrywa, lecz to co pokazuje Polsat też trzeba docenić. Tym bardziej, że mnie Polsat Sport Premium kosztuje 0zł. Na Eurosport Extra 3 dych nie wydam, żeby obejrzeć kilka meczów, których niezobaczyłbym w TV. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kamzi120 napisał(a):

Jest spora część oglądających w wieku 50+ którzy nie potrafią się poruszać po internecie, czy dodatkowych aplikacjach.

Ciekawe,sam mam 60 lat i nie mam z tym żadnego problemu tak jak wszyscy koledzy w podobnym wieku. 

20 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Eurosport Extra z Player bez reklam kosztuje 30 zł, więc zdecydowanie wygrywa Eurosport Extra.

  Nie bardzo na co dzień content tam jest słaby.

Ja mam nadzieje, że zawodowy tenis zagości w Polsce w streamie na takich zasadach jak w Viplay, że sobie każdy mecz obejrzysz do 2 dni wstecz. A choćby do 24 godziny wstecz. Nawet kosztem jakości obrazu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kategoria wiekowa, która się nie porusza po internecie, to już bardziej 70 albo 80+. 60+ to w tej chwili roczniki 1953-1963 - rewolucja komputerowa przypadała na ich okres pracy. Ich znajomość MS DOS-a może nie jest dziś w cenie, ale wprowadziła ich dość płynnie w świat informatyki. Niektórym wyszło to lepiej, niektórym gorzej, ale też mają dzieci/wnuki/siostrzeńców, którzy pomogą. Kategoria 80+ do tychże dzieci/wnuków dzwonić będzie po jakiekolwiek wiadomości z internetu ("sprawdź mi, o której i na czym leci dzisiaj Lech").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kamzi120 napisał(a):

Ale Ty wiesz, że nie każdy może sobie pozwolić na oglądanie transmisji online? Jest spora część oglądających w wieku 50+ którzy nie potrafią się poruszać po internecie, czy dodatkowych aplikacjach. W wielu miejscach też nadal nie ma światłowodów, a na niestabilnym łączu sobie meczu nie obejrzysz. Dla wielu świat nadal opiera się na linearnej TV. Dla nich jeśli mają wybór nawet 8 meczów Wimbledonu w tym samym czasie i gwarancję, że zobaczą mecz Polaków w TV to wystarczająco dużo. Eurosport tego nie daje i w przyszłości nie da. 

 

Przyznaliśmy Ci rację, że jeśli chodzi o online to Eurosport wygrywa, lecz to co pokazuje Polsat też trzeba docenić. Tym bardziej, że mnie Polsat Sport Premium kosztuje 0zł. Na Eurosport Extra 3 dych nie wydam, żeby obejrzeć kilka meczów, których niezobaczyłbym w TV. 

 

Popatrz jednak na problem z drugiej strony. Na dzień dzisiejszy nie ma sposobu żeby w Polsce legalnie obejrzeć te mecze Wimbledonu, których Polsat nie puści na żadnym z kanałów linearnych.

Prawdopodobnie jest to możliwe, kombinując z VPN-em (ktoś pisał że BBC Player transmituje Wimbledon dla brytyjskich IP, i to za free), można też skorzystać z pirackich portali.

 

Warto też dodać, że - przynajmniej z mojej strony - nie byłoby problemu, gdyby Polsat nadal pokazywał Wimbledon tak jak pokazuje. a jedynie dodał w Polsacie Box GO 18 streamów z każdego kortu po kolei (bez komentarza).
Nawet nie trzeba robić streamu na każdy mecz osobno. Wystarczałoby żeby podpisali streamy: "Wimbledon - kort centralny"; "Wimbledon - kort nr 1, nr 2, itd...". Najlepiej w opisie każdej transmisji dać kolejno listę meczów zaplanowanych na ten kort. Ale nawet tego nie trzeba koniecznie.

 

8 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

I dlatego wykupuje się subskrypcję 3 razy w roku na 30 dni jak jest Australian Open, French Open i US Open. Nie trzeba subskrybować przez cały rok.

 

Ja wykupuję na cały sezon zimowy, dlatego że chcę oglądać całość sezonu skoków narciarskich, łącznie ze wszystkimi kwalifikacjami.

A do wymienionych wydarzeń warto moim zdaniem dodać jeszcze Igrzyska Olimpijskie. Też są transmitowane przez Eurosport Extra w całości, bez względu na liczbę równoległych feedów.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, michael112 napisał(a):

Na dzień dzisiejszy nie ma sposobu żeby w Polsce legalnie obejrzeć te mecze Wimbledonu, których Polsat nie puści na żadnym z kanałów linearnych.

Prawdopodobnie jest to możliwe, kombinując z VPN-em (ktoś pisał że BBC Player transmituje Wimbledon dla brytyjskich IP, i to za free), można też skorzystać z pirackich portali.

To prawda,  że BBC Player transmituje Wimbledon, pójdzie nawet na darmowych VPN. Ale to chyba tylko dla fanatyków tenisa, bo:

4 godziny temu, k05 napisał(a):

Myślę, że 99% oglądających Wimbledon - to co na kanałach Polsatu jest dostępne - i tak wystarczy. Z czego spora większość i tak odpali tylko mecze z polskimi zawodnikami. 

Więc brakiem pozostałych meczów się nie przejmują. 

Z ciekawości włączyłam sobie by zobaczyć właśnie jak idzie Polakom na korcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, aandin napisał(a):

Po co AO skoro "leci" na Polsacie?

Lecieć to sobie możesz na Księżyc. Nie ma AO na Polsacie. Jeśli już to na 2 kanałach Eurosportu na platformie Polsat. 16 kortów i 2 kanały 😂 To już wolę zapłacić za Eurosport Extra.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że gdyby ES pokazywał szlemy porządnie to ES Extra nie byłby dla wielu potrzebny, ale oni nawet często głównej areny nie pokazują jak na jedynce jest kolarstwo lub mecze Polaków a na dwójce kort nr 2. Polsat jednak pokazuje mecze Polaków plus kilka najważniejszych kortów. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 10 minut powinno być studio przed siatkówką kobiet, nawet była zapowiedź na Instagramie że startuje o 22 ale nie ma. W zamian reklamy, autopromocje i zwiastuny (w jednym zjadło się komuś "r' z nazwy Motor Lublin) i zapchajdziury filmiki z Wimbledonu... ;)

edit: jeszcze przerwa reklamowa i od 22:13 jest, oczywiście bez żadnego wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekujcie cudów od stacji, która ramówkę układa pod czas trwania retransmisji, a nie tego, co na żywo. Jeśli jeden mecz tych samych rozgrywek jest zaplanowany (oficjalnie) na 3,5 godziny (od 22:50 do 2:20), a drugi 2:10 (od 2:20 do 4:30), tylko dlatego, że o 4:30 mają jakąś bardzo ważną powtórkę [beep]icia, to nie oczekujcie od tych ludzi niczego związanego z logicznym myśleniem - mam wrażenie, że w tej firmie na tych stanowiskach to akurat jest element niepożądany.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. Po prostu nie rozumiesz sposobów układania ramówki kanałów transmitujących coś na żywo. Pierwsza transmisja ma dlatego 3,5 h bo taki jest odstąp między początkami meczów. Mecze siatkówki nie są na czas tylko na punkty, więc nie wiadomo ile będzie trwać. Nic nie wpisywali pomiędzy nimi, natomiast w zależności od tego kiedy skończy się pierwszy, taki materiał powtórkowy pojawi się przed rozpoczęciem drugiego. Na drugi wpisali 2h, bo taką można przyjąć średnią na mecz. Jest 3, 4 lub 5 setów co daje średnio 4 sety czyli ok. 2h. Jak się przedłuży to przesuną powtórkę. Jak się skończy szybciej to coś tak wrzucą z odtworzenia. Każda stacja robi w podobny sposób w przypadku sportów bez zegara. Eurospotrt też przyjmuje jakieś szacowane możliwe długości transmisji np. w snookerze lub kolarstwie, a sprawdza się to w co dziesiątej, bo każda transmisja trwa inaczej i nie da się z góry określić kiedy się skończy.

Edytowane przez kolis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...