Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z brakiem tej transmisji Chemik - Budowlani to paranoja. Ale już ostatnio Polsat odlatuje z twierdzeniami jaki to galaktyczny poziom ma nasza męska liga (przy meczach o 9 miejsce komentator mówił, że tak właściwie to tak naprawdę jakby walczono o 9 miejsce w Europie... ;)) więc co ich tam jakaś Tauron Liga interesuje.

 

Co do ligi włoskiej to się zastanawiałem czy i w ogóle gdzieś w tym "domu siatkówki" leci bo już wieki nie widziałem nic w ramówce zwykłych Polsatów Sport, a tu kontent premium ;).

Najlepsze jest to, że te kanały 3-6 to nie mają koncesji i działają jako serwisy pseudoPPV, a tak naprawdę to są regularne emisje - gdyby coś takiego odwalił TVN to juz byłoby gorąco w KRRiT.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze siatkarskiej ligi włoskiej można znaleźć w internecie jak się dobrze poszuka a nie ma się dostępu do polsatu sport premium np. na rai sport 

Pamiętam ,że w zeszłym roku żadna sportowa antena polsatu nie pokazała porażki Brazylii z Chinami 0:3 w siatkarskiej lidze narodów. Porażka ta zepchnęła Brazylie z 1-go miejsca w rankingu FIVB na rzecz Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2023 o 14:33, bgmnt napisał(a):

Z brakiem tej transmisji Chemik - Budowlani to paranoja. Ale już ostatnio Polsat odlatuje z twierdzeniami jaki to galaktyczny poziom ma nasza męska liga (przy meczach o 9 miejsce komentator mówił, że tak właściwie to tak naprawdę jakby walczono o 9 miejsce w Europie... ;)) więc co ich tam jakaś Tauron Liga interesuje.

 

Co do ligi włoskiej to się zastanawiałem czy i w ogóle gdzieś w tym "domu siatkówki" leci bo już wieki nie widziałem nic w ramówce zwykłych Polsatów Sport, a tu kontent premium ;).

Najlepsze jest to, że te kanały 3-6 to nie mają koncesji i działają jako serwisy pseudoPPV, a tak naprawdę to są regularne emisje - gdyby coś takiego odwalił TVN to juz byłoby gorąco w KRRiT.

 W wielkanocny poniedziałek mecz Perugii byl w PSE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawnie było przy okazji meczu Trefl - Projekt.

Krzysztof Wanio razem z Irkiem Mazurem przez dobre kilka minut dyskutowali o "świeżych" powołaniach do kadry siatkarzy, tyle że w rzeczywistości zeszłorocznych - po prostu pomyliły im się lata (tych na aktualny rok jeszcze nie ma).

Po dwóch kolejnych setach, kiedy już cały twitter się z tego śmiał, Wanio coś tam zaczął opowiadać, że to była taka prowokacja ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aboutreka napisał(a):


Kowalski z Niedzielanem aż tak bardzo byli stronniczy?

Nie wiem czy stronniczy, ale na pewno beznadziejny, a takie stwierdzenie rzeczywiście padło i było totalnie nieadekwatne do sytuacji na boisku, ale czego się spodziewać po "asach" z Polsatu. Dlatego chciałbym, że PP trafił do TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy komentarz był paskudny, komentatorzy dostosowali się do poziomu spotkania. Niedzielan był tak przeraźliwie stronniczy na rzecz Legii, że w pewnym momencie naprawdę zacząłem myśleć, że ogląda jakieś archiwalne spotkanie, bo nic z tego co mówił nie miało przełożenia na boisko.

Nie rozumiem działań Polsatu. Są jedną grupą z Eleven, mogliby wypożyczyć komentatorów na jedno, czy drugie spotkanie aby trochę podnieść poziom... a nawet jeżeli nie, to jest tam kilka lepszych osób niż Kowalski z Niedzielanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat przebija sam siebie.

Trwa studio przed meczem Jastrzębski - Zaksa, Krzysztof Wanio ględzi, nagle w połowie jego zdania czołowka ogłoszenie społeczne, jest ogłoszenie społeczne, tyłówka, wraca Wanio na 3 sekundy i czołówka reklama i idą reklamy... :).

edit: Potem studia już nie było, za to po reklamach sporo autopromocji i mecz.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do obsługi  finału Ligi Mistrzów CEV siatkarzy z udziałem Grupy Azoty Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębskiego Węgla Redakcja sportowa Polsatu wysyła do Turynu ....kilkudziesięcioosobowy zespół.
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2023-05-16/polsat-sport-i-polsat-w-sobote-pokaza-polski-final-ligi-mistrzow-cev/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...