Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.07.2023 o 08:23, shevchenko1987 napisał(a):

A nie na Eurosporcie? 

 

 

Pamiętaj, nie każdy jest taki jak ty. 

a ja mam 32 lata i nie akceptuje telewizji przez internet i wiem ze sporo takich osob jest. Dlatego Wimbledon teraz w polsacie to dla mnie bylo mistrzostwo Swiata. Pamietam 2008 rok i szlemy w Eurosporcie gdzie ogladalo sie na jednym kanale, a teraz wszystkie najwazniejsze mecze. Jeszcze byli elastyczni jak mecze byly przekladane to puszczali wszystko, a ja pamietam rok 2010 i jak gral Nadal z Haase i Petzchnerem 5-setowki a oni mowili ze Kubocik gra i wylaczali. Zadnego istotnego meczu w tym roku na wimbledonie nie zabraklo na antenach polsatu. Podczas RG w tym roku wrocilem raz do domu wieczorem i patrze na livescore ze Kasatkina gra. Pomyslalem sobie ze odpale i obejrze i na zadnym kanale nie bylo. Szlemy od czasow internetowych w eurosporcie strasznie sie popsuly z mojej perspektywy. Komentatorzy komentuja w czasie przerw i wraca transmisja w trakcie ich mysli. Chetnie bym wykupil linearnie taki kanal eurosportowy jak psp1 ale sie nie da.

 

Nie mam w telewizorze tych uslug internetowych, nie chce kolejnego pudla pod TV na 2 tygodnie szlemow + nie chce tnacego sie obrazu, gdy na satelicie sie o to nie przejmuje. Nie mam jeszcze wifi wiec musialbym specjalnie wykupywac umowe u operatora o internet. Abonamentu na niebo na satelite kupowac nie musze, raz kupilem talerz i mam. Jestem staroswiecki pod tym katem i chce po prostu czasem sobie wlaczyc TV i cos obejrzec, a nie specjalnie montowac caly ekosystem zeby obejrzec jeden turniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kacperek14 napisał(a):

Dlatego Wimbledon teraz w polsacie to dla mnie bylo mistrzostwo Swiata

Dla mnie minusem były studia zamiast meczu, mogli szybciej zacząć dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kisiel95 napisał(a):

Dla mnie minusem były studia zamiast meczu, mogli szybciej zacząć dzień.


zgoda, jesli sie juz czegos czepiac to tak. Jeszcze to studio bylo zbyt propolskie i za malo mowiono o innych meczach, tylko Hurkacz i Światek, ale mozna zrozumiec. Chociaz w miedzyczasie inne kanaly puszczaly mecze. A uzytkownik aandin ktory pisze ze ma 60 lat chyba nie pamieta szlemow z 2004 roku np gdzie nie wszystkie nocne mecze lecialy, giro d’italia albo vuelta bylo wazniejsze. Nie mozna bylo zobaczyc na zywo wygranej Radwanskiej nad spampovej w USO 2007 czy wiekszosci meczu Nadal-Soderling z RG 2009. A teraz sie czepia ze nie zobaczy jak jakies pseudogwiazdy z 60 miejsca w rankingu wala po autach na korcie bez trybun.

Edytowane przez kacperek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kacperek14 napisał(a):

uzytkownik aandin ktory pisze ze ma 60 lat chyba nie pamieta szlemow

Jak ja oglądałem tenis i sam grałem to ciebie jeszcze na świecie nie było.

16 minut temu, kacperek14 napisał(a):

A teraz sie czepia ze nie zobaczy jak jakies pseudogwiazdy z 60 miejsca w rankingu wala po autach na korcie bez trybun

Ciebie może guzik obchodzić czyje mecze ja chcę oglądać. Dla mnie liczy się wolny wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, kacperek14 napisał(a):

Pamietam 2008 rok i szlemy w Eurosporcie gdzie ogladalo sie na jednym kanale, a teraz wszystkie najwazniejsze mecze.

Wydaje mi się, że wtedy niezależnie od stacji sytuacja wyglądałaby podobnie, choćby dlatego, że dawniej było mniej kanałów. Teraz Polsat mógł dać wszystkie mecze, bo miał gdzie je pomieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, aandin napisał(a):

Jak ja oglądałem tenis i sam grałem to ciebie jeszcze na świecie nie było.

Ciebie może guzik obchodzić czyje mecze ja chcę oglądać. Dla mnie liczy się wolny wybór.

Przeciez na stronach bukmacherskich masz za darmo streamy z kazdego kortu i to juz bylo moze nie w 2008 ale w takim 2015 na pewno, wiec jak chcesz tak dowolny kort ogladac i nie przeszkadza Ci tak ja mi ze jest to przez internet a nie normalnie w TV to bardzo prosze.

 

Kirk, no i puszczali i brawo teraz dla polsatu :)

 

aandin, zawsze intrygowal mnie sposob ogladania tenisa w latach gdy bylem jeszcze nieswiadomy ze cos takiego jest. Ja ogladam od wimbledonu 2006, ostatnio na yt znalazlem stare mecze z eurosportu ale to rok 2004 https://youtu.be/uqoBd_tGx1s

 

Jeszcze czytalem ze Wimbledon byl kiedys na Wizja sport. Tez pamietam jak polsat w moich poczatkowych latach ogladania wolal puszczac powtorki siatkowki zamiast meczow na zywo np mojej idolki spampovej, a gdy grala Radwanska czy Kubot to wylaczali niewazne co sie dzialo mecze najwiekszych gwiazd.

 

Jak ogladales szlemy w latach 90? Miales chyba tylko wybor niemieckich stacji prawda? I jak moge zaczerpnac wiedzy u Ciebie to jak to bylo jeszcze wczesniej w latach 70 i 80. Tylko final szlema w TVP z odtworzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kacperek14 napisał(a):

aandin, zawsze intrygowal mnie sposob ogladania tenisa w latach gdy bylem jeszcze nieswiadomy ze cos takiego jest. Ja ogladam od wimbledonu 2006, ostatnio na yt znalazlem stare mecze z eurosportu ale to rok 2004

To ja ci mogę powiedzieć, jak to wyglądało w czasach, gdy był jeden kanał Eurosportu - pokazywali jeden mecz, a jak się chciało śledzić coś innego, to się włączało stronę danego turnieju i wyniki na żywo. I nie dotyczyło to tylko tenisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze pamietam :) dlatego doceniam i jestem w szoku ile polsat pokazal Wimbledonu. Nie bylo sportowej imprezy od igrzysk olimpijskich na ktora poswiecona tyle kanalow i mozna bylo tyle obejrzec :)

 

i podkreslam normalnie w TV, a nie internetowe wynalazki do ktorych trzeba miec odpowiednie warunki. Do tych czasow co piszesz wrocilem sentymentalnie z liga angielska bo dla mnie to teraz liga widmo i 2 mecze sa tylko w TV 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co się dzieje z tym Polsatem? Właśnie się dowiedziałem, że stracili pierwszą ligę i puchar Polski, boksu już jak na lekarstwo. Wcześniej pokazywali gale Top Rank, teraz już prawie żadnych. Czy Solorz już zdecydowanie poszedł w Energetykę, i zaczyna olewać telewizję. Jeśli tak dalej pójdzie, to niestety trzeba po sześciu latach, im zacząć dziękować. 🤨.                       https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/puchar-polski-i-liga-sport-telewizja-polska 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, tyrla napisał(a):

Co jak co ale turnieje ATP to Polsat pokazuje tyle ile może.

Nieprawda. Wielu meczów nie pokazują a mogliby w streamingu. Do tego te częste przerzucanie transmisji z kanału na kanał. Jak nagrywasz to jesteś ugotowany.

28 minut temu, michael112 napisał(a):

Nie mają praw na wszystko?

Na większość turniejów 250 nie mają.

28 minut temu, michael112 napisał(a):

To znaczy tyle ile mają praw?

Nie,wielu ciekawych meczów nie pokazują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BizzareX napisał(a):

Co się dzieje z tym Polsatem? Właśnie się dowiedziałem, że stracili pierwszą ligę i puchar Polski, boksu już jak na lekarstwo. Wcześniej pokazywali gale Top Rank, teraz już prawie żadnych. Czy Solorz już zdecydowanie poszedł w Energetykę, i zaczyna olewać telewizję. Jeśli tak dalej pójdzie, to niestety trzeba po sześciu latach, im zacząć dziękować. 🤨.                       https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/puchar-polski-i-liga-sport-telewizja-polska 

Dla mnie tam już od dawna nic ciekawego nie ma, tylko trzymały mnie mecze Legii w PP. Teraz mogę spokojnie z tych kanałów zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...