Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Arkon napisał(a):

Jedyne ich wartościowe prawa są w osobnych kanałach PSP. 

Wiele tych "bezwartościowych" pokazywanych na PS,PSE czy PSN chętnie by konkurencja przygarnęła, przykładowo Diamentową ligę, turnieje ATP, Plus Ligę czy gale UFC. Niektórym nienawiść czy niechęć do poszczególnych osób odbiera resztki obiektywizmu. Można lubić lub nie Kmity, ale trzeba przyznać, ze ofertowa sportowa kanałów Polsatu jest imponującą pod kątem liczby i różnorodności. Zaden nadawca nie ma tak dużo transmisji w miesiącach letnich, gdzie w  popularnych dyscyplinach  jest posucha ze względu na przerwy między sezonami itd.

 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aboutreka napisał(a):

Wiele tych "bezwartościowych" pokazywanych na PS,PSE czy PSN chętnie by konkurencja przygarnęła, przykładowo Diamentową ligę, turnieje ATP, Plus Ligę czy gale UFC. Niektórym nienawiść czy niechęć do poszczególnych osób odbiera resztki obiektywizmu. Można lubić lub nie Kmity, ale trzeba przyznać, ze ofertowa sportowa kanałów Polsatu jest imponującą pod kątem liczby i różnorodności. Zaden nadawca nie ma tak dużo transmisji w miesiącach letnich, gdzie w  popularnych dyscyplinach  jest posucha ze względu na przerwy między sezonami itd.

 

Podobna sytuacja jest w Viaplay gdzie jest duzo transmisji praktycznie dzień w dzień a kączą sie ligi i nie ma co oglądać😂 Gdyby nie KSW to nic bym tam nie oglądał od zakończenia PL. Podobnie jest w Polsacie transmisji na żywo sporo a do oglądania mało. Co wartościowe to maja w PSP i Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nudzą się tylko nudni ludzie". Jak jesteście ograniczeni do męskiej kopanej, to nie tylko w TV czy streamingu nic dla was nie ma, ale i w życiu, bo i na boiskach. Jakby chciało się wam poszerzać horyzonty, to byście sobie znaleźli masę fajnych rzeczy. A tak zostaje wam tylko utyskiwanie na innych. Zmiany należy rozpoczynać od samych siebie!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można oglądać siatkówkę od rana do wieczora na 2-3 kanałach. Ewentualnie gale bokserskie ze stodoły. Bo topowego boksu coraz mniej. Całe szczęście że jeszcze MMA jest na wysokim poziomie ale to ze dwie gale piątek-sobotę i tyle. Miłośnicy koszykówki to wybiorą NBA a nie jakieś śmieszne rozgrywki Euroligi. Podobnie z hokejem NHL a nie jakaś śmieszna LM. Reszta to raczej mało popularne sporty lub niższy poziom a nie ten z topu. Może poza jeszcze tenisem. Jak mam oglądać byle co to wolę wybrać film lub inaczej spędzić czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje tą dyskusje i pomyślałem, że napiszę swoją opinię. Dla mnie kanały sportowe Polsatu są bardzo atrakcyjne.  Lubię w nich tą różnorodność. Dla każdego atrakcyjne jest co innego. Dla mnie np. oferta kanałów Canal Plus nie jest atrakcyjna, jak patrzę na ich ramówkę to tam interesowały by mnie tylko turnieje WTA. Nie jestem fanem ligowego żużla, czy piłki nożnej, jeśli chodzi o futbol oglądam tylko mecze ligi angielskiej i LM.  W Polsacie za to prawie cały rok mam co oglądać, skończyły się rozgrywki ligowe w siatkę czy kosza to teraz mam rozgrywki reprezentacyjne w siatkówce, niedługo w końcu ME, jest też tenis, siatkówka plażowa czy mitingi DL. Straty PP czy 1 ligi nie żałuje. Oglądałem to tylko wtedy gdy był finał pucharu czy baraże w lidze. W sezonie nie obejrzałem nigdy całego spotkania 1 ligi, zawsze to były tylko jakieś fragmenty. Podobnie mam z Ekstraklasą na kanałach Canal Plus Sport 3 i 4.

Edytowane przez przemek 94
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ogląda to, co lubi. Najwyższa klasa rozgrywkowa piłki ręcznej jakoś uzupełni lukę po utracie 1. Ligi. Ale trzeba przyznać, że utrata praw do 1. Ligi i Pucharu Polski to jednak bardzo duża strata dla Polsatu. Te rozgrywki miały bardzo dobrą oglądalność. Poza tym z piłki nożnej niewiele im pozostanie. Zostaną im się jakieś niszowe ligi - holenderska, szkocka, czeska, brazylijska. Coś dla koneserów. Liga Mistrzów i tak jest na dodatkowych kanałach. Stąd też takie, a nie inne wypowiedzi Pana Kmity. 

 

Mnie ta zmiana nadawcy cieszy, bo Polsat realizował te rozgrywki okropnie. Hity kolejek pokazują w niedzielę w południe. Studia praktycznie żadne. Tylko trzy mecze, pomimo dobrych wyników oglądalności. Słaba jakość w Polsat Box Go. Pokazywanie tylko niektórych meczów Pucharu Polski. No ogólnie - naprawdę nie ma po czym płakać. Cieszy mnie, że będzie to moja ostatnia umowa z Polsatem, a w CANAL+ będę miał wszystko w jednym abonamencie - Ekstraklasa, 1. Liga, 2. Liga, Puchar Polski. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k05 Zgadzam się, dla każdego inne prawa mogą być atrakcyjne, dla jednych jest to Ekstraklasa, a dla drugich np. rozgrywki siatkarskie. Prawda jest też taka, że strata przez Polsat praw do 1 Ligi i PP dla abonentów Polsat Box nic nie zmienia, bo dalej może oglądać wszystko w jednym abonamencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem takim klientem Polsat Box. Tylko w sumie 1. liga i Puchar Polski. Czasami spoglądam też na siatkarską Ligę Mistrzów, ale po utracie praw do piłki nożnej - będzie to za mało by mnie zatrzymać. Jednak umowę mam do kwietnia 2025. Więc jeszcze sporo czasu do końca. Może jeszcze coś się w kwestii praw sportowych zmienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale było w dziale o zagranicznych, że w jakimś kraju zapłacili mniej niż przy poprzednim kontrakcie za całość i u nas może być podobnie skoro już nie liczy się Viaplay a C+ woli się uwiesić i mieć prawa od PSP niż samemu wydawać pieniądze żeby mieć na wyłączność. Więc jak nikt nie da więcej to Polsat kupi całość za mniej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paul234 myślę, że i Polsatowi i C+ zależy na tym, aby prawa do LM trafiły właśnie do kanałów Polsat Sport Premium. Polsat zachowa cenne prawa, a C+ pomoże je spłacać - wydając mniej niż sam by je kupił. No i z czystą premedytacją może oferować to jako opcje dodatkowo płatną. Wszyscy będą zadowoleni. No może poza widzami. 

Chociaż jest nadzieja, że Pana Hajty w Polsacie już nie zobaczymy przez te jego angaże w "freak-fighty". Ciekawe na ile te plotki okażą się prawdą. Oby. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale było w dziale o zagranicznych, że w jakimś kraju zapłacili mniej niż przy poprzednim kontrakcie za całość i u nas może być podobnie skoro już nie liczy się Viaplay a C+ woli się uwiesić i mieć prawa od PSP niż samemu wydawać pieniądze żeby mieć na wyłączność. Więc jak nikt nie da więcej to Polsat kupi całość za mniej
 
gdyby to było normą, to w każdym kraju nadawcy by się dogadywali żeby startować do przetargów w pojedynke, tylko po to by kupować coraz taniej. Więc ten numer raczej nie przejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...