Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jak bys nie wiedział to własnie piłka jest najpopularniejszym sportem na świecie.A tą jak to określiłes kopaninę ogląda dwa razy więcej ludzi niż Twoją cudowną F1.Ostatni przykład Real-Barcelona.I to pomimo tego że f1 jest w pakietach po 10 zł a za C+Sport trzeba dać 60-100 zł .Na co wiele osób nie stać.

 

Jeśli chodzi o Polsat , ostatni wyścig oglądało ponad 200 tyś ludzi o godzinie 7:00 rano. A zobacz sobie dla przykładu e-klasę w godzinach popołudniowych w weekend: http://media2.pl/g/600/38493.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak bys nie wiedział to własnie piłka jest najpopularniejszym sportem na świecie.A tą jak to określiłes kopaninę ogląda dwa razy więcej ludzi niż Twoją cudowną F1.Ostatni przykład Real-Barcelona.I to pomimo tego że f1 jest w pakietach po 10 zł a za C+Sport trzeba dać 60-100 zł .Na co wiele osób nie stać.

 

Jeśli chodzi o Polsat , ostatni wyścig oglądało ponad 200 tyś ludzi o godzinie 7:00 rano. A zobacz sobie dla przykładu e-klasę w godzinach popołudniowych w weekend: http://media2.pl/g/600/38493.jpg

Sam jak mialem CP to oglądalem.Tylko dlatego że nic ciekawego ze sportu nie można tam znałeżć.Od kiedy mam innego operatora nie oglądałem żadnego wyścigu.Ciekawe ilu jest takich oglądających.Niech podadzą ranking oglądalności F1 na kanałe Polsat Sport HD który jest dostępny w pakiecie za 59.90 zł.Bo jestem ciekawy tego rankingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na kanałach sportowych Polsatu Koszykówka:

- NBA -

- WNBA -

 

Żużel:

- Cykl Grand Prix -

- Drużynowe Grand Prix -

- ENEA Ekstraliga (liga polska)

 

Piłka ręczna:

- Liga Mistrzów mężczyzn -

- Liga Mistrzyń kobiet

 

Sporty walki:

- Bellator MMA

 

Tenis:

- Puchar Davisa

- Fed Cup

 

Rugby:

- Puchar Sześciu Narod

 

Nie wiem czy zauważyłeś, ale wymieniłeś WSZYSTKIE prawa pozapiłkarskie nc+. A w Polsacie jest tego znacznie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie jest jeszcze boks i od czasu do czasu coś okazjonalnie.Jak np. ostatnio sublicencje od TVP.Do tego jak kupują jakieś prawa to prezentują one bardzo wysoki poziom.A nie są to zapchajdziury by zająć czas antenowy.Przykłady porównaj sobie prawa do koszykówki czy żużla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyłeś, ale wymieniłeś WSZYSTKIE prawa pozapiłkarskie nc+. A w Polsacie jest tego znacznie więcej.

 

Wszystkie? Chyba coś Ci się pomyliło z liczeniem. Nie zmienia to jednak faktu, że Canal+ to przede wszystkim piłka nożna na najwyższym światowym poziomie. Kibice piłkarscy mają tam ucztę 10 miesięcy w ciągu roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy czym teraz sportowe kanały Polsatu będą przyciągały potencjalnych klientów,po tym jak od nowego sezonu tracą naszą Extra ( sick ) klase.

 

Mnie te rozgrywki akurat średnio przyciągały. Oglądałem pojedyncze mecze wyjazdowe mojej ukochanej drużyny i tyle. Rozrywka raz na miesiąc. Marna rozrywka warto dodać, bo gdyby nie jakieś tam więzy sentymentalne, społeczne, lokalnopatriotyczne to miałbym te mecze w głębokim poważaniu. Poziom zerowy, żałosny wręcz. Irytujący kopacze (szczególnie ten szrot z krajów rozwijających się), na dodatek mocno przepłaceni, korupcja, słabi sędziowie. Stadiony piękne, ale pustawe lub zamknięte. Naprawdę atrakcja, że hoho... mimo to, dobrze, że Polsat wykupił tą sublicencję i pokazał wszystkim niedowiarkom ze słonecznej platformy jak marny jest to produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z polsatem sport jest jak z kanałem TVP Seriale. Nadaje on same powtórki i gnioty, a i tak jest prawie najchętniej oglądaną stacją z serialami. Dlaczego? Bo jest dostępny od najmniejszych pakietów. Sportowy kanał polsatu również nadaje gnioty i powtórki i również jest prawie najchętniej oglądany z kanałów sportowych. Dlaczego? Bo jest dostępny od najmniejszych pakietów. Proste jak drut. Ale pewnie zaraz znowu jakiś "znaffca" napisze, że najchetniej ogladane pozycje na polsacie sport maja ponad 700 tys ludzi, a w Canal+ to tylko 400 tys. i to fakt, że polsat sport jest lepszy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TimeSquare - NC+ jest przede wszystkim dla fanów piłki nożnej. Ja takim nie jestem i bardzo uwierałaby mi nieobecność Polsatu Sport. Chociażby dziś chętnie zobaczę kolarstwo i piłkę ręczną. A w Canal plusach nic. I nie oznacza to, że C+ jest gorszy. Oba kanały są po prostu inne a zastanawianie się co jest lepsze to jak rozt[beep]nie czy pierwsze było jajko czy kura. Bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dokładnie, nie ma co porównywać nc+ do CP, bo te platformy i sportowe kanały tych platform są przeznaczone dla zupełnie różnych targetów. Jesteś fanem piłki na najwyższym poziomie? - bierzez nc+. Wolisz różnorodność? - bierzesz CP. Ja to sobie tak tłumaczę.

 

Dziś Cafe Futbol wyjątkowo jako premiera i w Polsacie Sport Extra. Powtórka o 12:40 w Polsacie Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TimeSquare - NC+ jest przede wszystkim dla fanów piłki nożnej. Ja takim nie jestem i bardzo uwierałaby mi nieobecność Polsatu Sport. Chociażby dziś chętnie zobaczę kolarstwo i piłkę ręczną. A w Canal plusach nic. I nie oznacza to, że C+ jest gorszy. Oba kanały są po prostu inne a zastanawianie się co jest lepsze to jak rozt[beep]nie czy pierwsze było jajko czy kura. Bez sensu.

Ale dziś jest piłka ręczna w NC+ a nie w CP.Dodam że wczoraj też byla na C+Family2 i Sportklubie.I muszę Cię zmartwić bo w poniedziałek też jest bo wtedy gra Vive w LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisanie,że NC+ to tylko piłka nożna jest po prostu nieprawdą. Mają topowe ligi, które cieszą się sporym zainteresowaniem w Polsce: Angielska,Hiszpańska, Włoska,Francuzka,non i polska Ekstraklasa do tego LM i LE,że jest co oglądać przez cały tydzień. Do tego dochodzą topowe rozgrywki w innych dyscyplinach jak NBA-Koszykówka czy SGP- Żużel, do tego chyba najlepsza liga żużlowa - Polska. Wyrwanie Polsatowi LM produktu, w którym polskie drużyny odnoszą sukcesy- czyli LM piłkarzy ręcznych jest sporym sukcesem. Polsat ma ofertę nie biedną,ale brakuje tam takich praw poza F1 i siatką i ewentualnie ATP topowych. Co kto lubi. NC+ też ma różnorodne prawa sportowe.

Problemem Polsatu jest też często bardzo uboga ramówka w ciągu tygodnia, także w weekend ta oferta jest uboższa jeśli chodzi o ilość transmisji jeśli porównamy kanały platformy NC+ i sportowe kanały CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...