Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy Polsat Sport czy Polsdat Sport Extra, bo nie wiem gdzie ta walka są kanałami bezpłatnymi?? Żeby je oglądać trzeba mieć odpowiedni pakiet czy to CP, czy Ipla, czy TV Kablowej, za który się płaci. No chyba,że się skorzysta w oferty testowania Ipli przez 14 dni,ale w necie wiadomo,że znajdzie się darmowe transmisje wszystkiego, także tego KSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy Polsat Sport czy Polsdat Sport Extra, bo nie wiem gdzie ta walka są kanałami bezpłatnymi??

Od początku gadaniny o PPV. W/g Kostyry, duetu K&L, prezesa itp. Takie życie. Widocznie oni mają za darmo, a my musimy płacić za pakiet z kanałem Polsat Sport :cry: Coś muszą gadać, a że gadają głupoty to ich sprawa. W końcu liga angielska, czy jakakolwiek inna na Canal+ też jest za darmo... oh, wait :? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie już spokój z tą niechęcią do sportów walki.To że Ty ich nie lubisz to nie znaczy że i inni.Jak dla mnie to są jedne z najlepszych pozycji CP boks i Ksw.Można krytykować KSW za poziom czy inne rzeczy w porównaniu do UFC ale nie zmienia to faktu że jest bardzo duże zainteresowanie bo walczą Polacy.To jest tak jak z Ekstraklasą w NC+ poziom najgorszy z praw w NC+ a średnia oglądalność największa.Choć nie posiadam CP to KSW i od czasu do czasu boks to są jedyne pozycje które szukam w internecie by je zobaczyć na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa ludzi ogląda powtórki. Dla Ciebie może jest ważne kto wygrał, dla innych czyt. Fascynatow sportu, ważne jest jak wygrał, jak walczył, grał, strzelał (odnoszę sie już do sportu jako całości). Takich normalnych kibiców jest wielu. Dla Ciebie ważny wynik, dla mnie ważny sport sam w sobie i czuje sie normalny.

święte słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na powyższe oraz na puste hale jesteśmy jednym z nielicznych krajów, gdzie siatkówka jest tak popularna. Zresztą wystarczy popatrzeć na zarobki najlepszych siatkarzy i porównać ich z piłkarzami czy koszykarzami. Dlatego śmieszą mnie porównania mistrzostw w siatkówce do Euro 2012 w piłce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za porównanie. Po prostu może lepiej pogodzić się z faktami,a nie rżnąć głupa jak Polskat i wmawiać nam,że siatkarskie MŚ są imprezą równorzędną z EURO2012 lub ważniejszą, bo o zasięgu globalnym ,a nie jak tu europejskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Według mnie przyrównywanie nawet największej siatkarskiej imprezy jaką są Mistrzostwa Świata do choćby Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej jest absolutnie nie na miejscu. Po prostu u nas robi się z tego wszystkiego tak wielkie wydarzenie, ale w rzeczywistości tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, siatkówka może nie jest tak popularna, a to przez to, że gra się w hali, trzeba mieć siatkę, więc jest mniej dostępna, ale nie można umniejszać znaczenia imprezy. W końcu są to mistrzostwa świata. Idąc Waszym tokiem myślenia każdy inny sukces poza piłką nożną jest nieważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mistrzostwa świata to zawsze jest ważna impreza, ale żadne nie mogą się równać z tymi w piłce nożnej czy nawet mistrzostwami Europy w tej dyscyplinie. To nie jest tak, że tylko piłka się liczy i reszta jest nieważna, Piłka nożna jest po prostu najważniejszym sportem na świecie i tyle, żadne siatkówki, koszykówki i inne sporty nie cieszą się tak wielką popularnością. Już tak jest na tym świecie, choć ja np. nie jestem jakimś wielkim fanem futbolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem IO są ważniejsze od MŚ, czy ME w piłce nożnej. Poza tym w USA są popularniejsze dyscypliny sportu, niż piłka nożna, a w Holandii sportem narodowym jest łyżwiarstwo szybkie. Takich przykładów z pewnością byłoby więcej. Nie zmienia to jednak faktu, że w Polsce najpopularniejsza jest piłka nożna, ale dla fanów siatkówki (których jest wielu), czy koszykówki to nie jest ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja myślę, że ogólnie na świecie najpopularniejsza jest piłka nożna. IO nie brałem tutaj pod uwagę, gdyż to już jest uważam absolutnie wydarzenie nr 1 i bije wszystko. Chodzi mi o letnie igrzyska, nie wiem czy te zimowe również mogą się z nimi równać, ale chyba tak. Według mnie drabinka najważniejszych imprez wygląda tak: IO (letnie i zimowe), później MŚ w piłce nożnej, a następnie ME w piłce nożnej. Gdzie są MŚ w siatkówce? Nie mam pojęcia, lecz na pewno nie w tej pierwszej trójce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, siatkówka może nie jest tak popularna, a to przez to, że gra się w hali, trzeba mieć siatkę, więc jest mniej dostępna, ale nie można umniejszać znaczenia imprezy. W końcu są to mistrzostwa świata. Idąc Waszym tokiem myślenia każdy inny sukces poza piłką nożną jest nieważny.

Chodzi o to by tej imprezy sztucznie nie wywyższać, nie wiem czy na świecie nawet w tym czasie będzie to najważniejsza impreza bo są MŚ w koszykówce, która może nie w Polsce,ale na świecie jest bardziej popularna niż siatkówka. Panowie z Polsatu w swojej megalomanii są zakrzyczeć rzeczywistość globalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie zgodzę, wywyższają, bo MŚ, może rozwinę skrót MISTRZOSTWA ŚWIATA w danej dyscyplinie, jakaby ona nie była, są to MISTRZOSTWA ŚWIATA, które wyłaniają najlepszą drużynę na ŚWIECIE, nie w Polsce, nie w Europir, ale na ŚWIECIE i ta impreza jest organizowana w POLSCE, czyli w naszym kraju. Dlatego tak jest ten balon pompowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wiele wypowiedzi na tym czy MŚ w Siatkę są ważniejsze od ME w piłce nożnej to rozmowa bez sensu. Kibic Piłki nożnej czy siatkówki będzie się upierać że jego dyscyplina jest ta najlepsza. Według popularności piłka nożna jest najbardziej popularna. Ale patrząc jako kibic sportu każdy powie że Olimpiada jest 1 MŚ ( obojętnie jaka dyscyplina ) na 2 a ME na 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie zgodzę, wywyższają, bo MŚ, może rozwinę skrót MISTRZOSTWA ŚWIATA w danej dyscyplinie, jakaby ona nie była, są to MISTRZOSTWA ŚWIATA, które wyłaniają najlepszą drużynę na ŚWIECIE, nie w Polsce, nie w Europir, ale na ŚWIECIE i ta impreza jest organizowana w POLSCE, czyli w naszym kraju. Dlatego tak jest ten balon pompowany.

Możesz się zgadzać lub nie, za moim zdaniem stoją liczby- zarówno liczba widzów przed TV, liczba sponsorów, zainteresowanie globalne, bo nie jest tak,że ME interesują tylko Europejczyków. Najlepszym komentarzem jakim zainteresowaniem cieszy się siatka są te puste hale w Ljublanie.. Pan Kmikta jednak będzie wciskał nam kit,że cały świat będzie żył MŚ w siatkówce we wrześniu.. Niech sobie wciska, ważne by sprzedać kolejne umowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...