Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W jakim sensie przesadza? Siatkówka jest w Polsce nadal popularna, zwłaszcza podczas tak ważnych imprez jak MŚ, które dodatkowo będą organizowane w Polsce, więc argumenty Polsatu są prawidłowe. Poza tym promowanie polega przede wszystkim na zachwalaniu własnych inwestycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

PS i PSE są przecież dostępne w tym samym pakiecie CP. A jeśli jednak ktoś ma inaczej, to zawsze można wykupić jednorazowy dostęp na ipli. Najlepiej jest ciągle tylko narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są jakies informacje jaką oglądalnośc miały wyścigi o GP Monaco i Hiszpanii ?.

GP Hiszpanii 362384 http://www.sportowefakty.pl/zuzel/43924 ... a-pozycja-

GP Monaco 362543 http://www.sportowefakty.pl/zuzel/44300 ... -zuzlowych

 

 

Ciekawostka: mecz ligi ukranskiej Szachtar Donieck - Metalist Charków ogladalo na PSN wiecej widzow niz na Canal+ Sport Arsenal Londyn - Manchester United

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/35480 ... i-w-nsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS i PSE są przecież dostępne w tym samym pakiecie CP. A jeśli jednak ktoś ma inaczej, to zawsze można wykupić jednorazowy dostęp na ipli. Najlepiej jest ciągle tylko narzekać.

Zależy w którym . W najniższym pakiecie mamy jedynie Polsat Sport

Załatwili fanów F1 w tym mnie nieźle, zwłaszcza że siatkówka w PS dubluje się z Polsatem...

Pisałem na twitterze do Jędrzejewskiego i Polsatu Sport, żeby przenieść relacje do PS. Bez odzewu. To dopiero arogancja...

Przecież to nie on o tym decyduje co gdzie jest emitowane, jeśli takich głos ow jak Twój będzie więcej bardzo możliwa jest zmiana ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwili fanów F1 w tym mnie nieźle.

Pisałem na twitterze do Jędrzejewskiego i Polsatu Sport, żeby przenieść relacje do PS. Bez odzewu. To dopiero arogancja...

 

Powtórki GP Monako nie było wogóle w Polsacie Sport News, a poprzednie wyścigi zawsze były, a GP Kanady nawet żadnego treningu, ani kwalifikacji nie pokażą jako retransmisja w Polsacie Sport News,a co dopiero wyścig, też pisalem do Polsatu Sport i też mnie olali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FanTV Dlatego też mam nadzieję, że prawa w przyszłym roku przejmie nc+ albo ktoś inny, bo przez pierwsze 3 wyścigi było bardzo dobrze, a teraz tragedia...

 

Jezuu nie mogę słuchać i czytać takich ignorantów jak Ty !

Kup CP i będziesz oglądał, a nie ciągłe narzekania, że na Polsat Sport news nie puszczają nawet retransmisji. Skoro masz nadzieje, że przejmie NC+ to zapewne posiadasz tą platformę i żal Ci tyłek ściska, że nie możesz obejrzeć F1 sobie jak posiadacze CP.

 

Ja tam nie narzekam, bo co jak co, ale Polsat F1 pokazuje znakomicie! Super studio zawsze, komentarz Borowczyka owszem czasami irytujący gdy nie zwraca uwagi co się dzieje na torze, ale naprawdę mi się bardzo dobrze oglada F1 u nich i nie wyobrażam sobie gdzie indziej obecnie Formuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna kpina ze strony brak dzisiejszej transmisji ze Ligi Światowej Serbia - Rosja.

Pewnie o tym wiesz, że w tym samym czasie 3 wydarzenia na żywo na wszystkich sportowych kanałach Polsatu i wszystkie te wydarzenia z udziałem polaków. Nikt tego nie ukrywa, że wydarzenia krajowe są popularniejsze od zagranicznych. Drugim przykładem jest ciekawie zapowiadający się mecz Holandia - Ghana który dopiero z odtworzenia od 22:30.

 

@Krzysiek_ - dałeś popis. Nie wiesz dlaczego, to się nie wypowiadaj.

 

Serbia - Rosja - bezpłatnie od 19:50 w IPLA: http://www.ipla.tv/program-tv/sport-live

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem zgadzam się anteny zajęte i również zgadzam się krajowe wydarzenia są popularniejsze od zagranicznych ale czy walki polskich kelnerów są ważniejsze od siatkarskiego hitu weekendu ? Sosna walczy pewnie póżno i tylko ta walka jest atrakcyjna i ona może zgromadzić więcej fanów od takiego meczu choć też wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...