Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TimesSquare - fanboy NC+. Ciekawe jak twojej ukochanej platformie pod koniec maja skończy się LM, Ekstraklasa, Liga Angielska to co będzie pokazywała, bo chyba w okresie wakacji żadnych ciekawych praw nie ma? Będą same powtórkowe gnioty.

 

Po 1-wsze nie jestem żadnym fanboyem. Po 2-gie: bardzo dobrze, że będzie przerwa. Nareszcie będziemy mogli trochę odsapnąć od meczów i emocji na najwyższym poziomie na Canal+. Abonenci CP mają taką przerwę 12 miesięcy w ciągu roku. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak Solorz jest zadowolony, kasa jest, klienci CP też są zadowoleni, abonentów przybywa, różnych praw przybywa, więc nikt nie płacze, że w CP nie ma dobrej piłki. Kompletnie dyskusja najazdów NC+ na CP jest daremna, bo NC+ to platforma premium, z rozbudowaną marką, która zawsze była nastawiona na piłkę, a CP jest dla ludzi mniej wymagających, którzy cenią sobie niską cenę w stosunku do mnogości dróg wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klienci są zadowoleni? Chyba mało czytasz fora dotyczące CP.Abonentów przybywa? Czytałeś ostatnie dane co ogłaszali?Prawa przybywają tylko takie których nikt nie chce.Czyli są pewnie za pół darmo kupione by zapchać ramówkę.I by Borek się chwalił że mają najlepszy sport i najlepsze kanały sportowe.Bo dla nich wyznacznikiem najlepsze jest oglądalność.Piszesz o niskiej cenie za kanały sportowe trzeba zapłacić w CP 59.90 zł.Za 59 zł mam w NC+ Univers+6C+HBO więc porównując zawartość do ceny to nie wiem gdzie tu jest tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy Polakami, a Polak nawet jakby dostał C+ i HBO w pakiecie za 10zł to i tak będzie na coś narzekać, więc samo narzekanie dla narzekania jest normalne, po drugie wielu jest hejterów czy to wynajętych z nc+ czy nawet nie mających co robić z wolnym czasme, że piszą głupoty. po trzecie danych z ostatniego kwartału nie widziałem, ale na początku roku stracili chyba jedynie 40 tys gdzie zwiększył się APR czy jak to tam się nazywa, więc i tak jest lepiej. Śmieciowe prawa? Już to nakreśliłem, NC+ to głównie piłka, więc CP kupuje prawa inne, F1, siatkówka, koszykówka, tenis i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co niby mają takiego interesującego co mogą puszczać w godzinach transmisji ekstraklasy?

Mam nadzieję, że jeśli nawet żadnych nowych praw nie zakupią, to zrobią wreszcie porządek z tym co jest obecnie. Przede wszystkim skończy się pokazywanie meczów ATP jedynie w PSN, w karygodnej jakości. To samo powinno stać się też z MotoGP. Na PSN w HD nie ma co liczyć. Zwiększenie transmisji z polskich rozgrywek ligowych w atrakcyjnej porze dnia, też ucieszyłoby wiele fanów sportu.

Nie żartujmy z tymi meczami ligi rosyjskiej czy ukraińskiej. Z deszczu pod rynnę. :D

Oczywiście, jeśli dla kogoś dobry sport to tylko piłka to w CP nie ma czego szukać, ale to chyba dobrze, że można mieć wszystko w jednej platformie.

 

Najlepsze jest jednak coś innego. Dlaczego ktoś, kto pisze że piłka jest dla niego najlepszym sportem, a cała reszta to [beep], nie potrafi zaakceptować, że dla kogoś innego takim ideałem sportu może być tenis, siatkówka, koszykówka, żużel, moto, a piłka nożna w ligowym wydaniu to [beep]?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najlepszej koszykówki czy żużla też nie ma na kanałach sportowych Polsatu tylko u konkurencji.Siatkówka też jest na Orange Sport i Sportklubie.A gdyby mieli tyle praw to już dawno by wystartował Polsat Sport Weekend.Miałem bardzo długo CP oferta sportowa był kiedyś jak i sprzęt jaki oferowali.A teraz to lepiej przemilczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nie będzie biednie, tylko wreszcie zrobi się miejsce w ramówce na znacznie bardziej interesujące rzeczy ;).

Otóż to! ;) Ekstraklasa niech sobie będzie w nc+. Tak w ogóle dajmy już sobie spokój z porównywaniem tych dwóch platform, bo jest to bez sensu. Po prostu zwolennicy CP i zwolennicy nc+ niech sobie nie wchodzą w drogę i już. Każdy wybiera to co mu pasuje i na co go stać. Na szczęście mamy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baedzo dobrze,że jest MOTO w PSN, jest też ostatno dużo ligi holenderskiej, brakuje meczów lig rosyjskiej i ukrainskiej na żywo lub premiera w PSN. Ten kanał jest w DVB-T i należy o niego dbać.

Jak stracą ekstraklsę to powinni nabyć prawa do innych wolnych lig piłkarskich, np.portuglaskiej,tureckiej,amerykańskiej czy brazylijskiej.

Przede wszystkim skończy się pokazywanie meczów ATP jedynie w PSN, w karygodnej jakości.

Turnieje tenisowe ATP są głownie w Polsacie Sport, uzupełnienie w Polsacie Sport Extra, w Polsacie Sport News nie za często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turnieje tenisowe ATP są głownie w Polsacie Sport, uzupełnienie w Polsacie Sport Extra, w Polsacie Sport News nie za często.

Raczej na odwrót, to PSE jest główną anteną gdzie pokazywane są rozgrywki ATP. Obawiam się,że jednak ubytek Ekstraklasy spowoduje,że po prostu transmisje, które nie mieściły się w ramówce i były wrzucane do PSN zostaną przeniesione do kanałów kodowanych. Oczywiście nie wszystkie , bo kolizje będą jeszcze się zdarzać. PSN jest raczej kanałem uzupełniającym ,a nie główną anteną. Jedyne rozgrywki gdzie to właśnie PSN to główna antena to Tauron Basket Liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...