Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Niedzielny wyścig na antenie Polsat Sport śledziło ok 200 tys. widzów"

Bardzo dobry wynik, ale zobaczymy jak dalej będzie z oglądalnością, średnia powinna być 110-130 tys widzów z całego sezonu F1

Chciało by się powiedzieć"Darku, a nie mówiłem,że F1 będzie miało świetną oglądalność jak na kanal kodowany" Solorz zrobił dobry interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze należy brać pod uwagę poinformowanie ludzi o transmisji na kilkanaście godzin przed. Nie było tego w ramówkach itp a to ma duże znaczenie.

To prawda. Na wielu portalach informacyjnych tudzież o tematyce F1 jeszcze po wyścigu pojawiały się komentarze z pytaniami tego typu - "gdzie w tym roku będzie pokazywana F1 w TV?" Krótka kampania reklamowa spowodowana negocjacjami do ostatniej chwili spowodowała, że część zainteresowanych osób po prostu nie wiedziała o transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niedzielny wyścig na antenie Polsat Sport śledziło ok 200 tys. widzów"

Bardzo dobry wynik, ale zobaczymy jak dalej będzie z oglądalnością, średnia powinna być 110-130 tys widzów z całego sezonu F1

Chciało by się powiedzieć"Darku, a nie mówiłem,że F1 będzie miało świetną oglądalność jak na kanal kodowany" Solorz zrobił dobry interes.

To jest świetna oglądalność? Patrząc na dostępność tych kanałów i ceny za pakiety w jakich są to nie powiedział bym tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie F1 jest w całości transmitowana w PS, co z jednej strony wpływa niekorzystnie na oglądalność kwalifikacji, oraz wyścigu, a z drugiej strony korzystnie na oglądalność treningów, które wcześniej były transmitowane wyłącznie w PSE, który ma mniejszy zasięg, niż PS. Po uwzględnieniu wyników oglądalności powtórek w PSN może się okazać, że Polsat łącznie zarobi na reklamach więcej, niż się niektórym wydaje. Dodatkowo F1 może mieć wpływ na wzrost liczby abonentów CP, ponieważ za oglądanie F1 z polskim komentarzem trzeba płacić, a jeżeli ktoś chce oglądać F1 w HD, to musi jeszcze więcej zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że sobotnie kwalifikacje były w Polsacie otwartym.

 

@connor jacy złodzieje? bo zakodowali F1? tak samo można powiedzieć o nc+ że nie pokazują ligi angielskiej w tvn i są złodziejami. dla mnie słuszna decyzja. powtórki są w otwartym ps news więc nie wiem czemu płaczesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja mówię o poprzednich sezonach. Wtedy w otwartym Polsacie były i kwale i wyścig. A wracając do tematu głównego, biznesowo to bardzo dobry ruch. Za nadawanie F1 w kanale kodowanym zapłacili grosze w stosunku do poprzedniego kontraktu i mogę się założyć, że nie dołożą do interesu. Już ostatnia sobota i niedziela mocno podbiła amr PS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...