Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest straszne,że ciągle nic niewiadomo, a jak nie ma teraz informacji to pewnie nie będzie na antenach polsatu, tak jak nie ma wrc w tv 6 i tv 4.

 

 

A jak nie pokażą GP Australii to też będzie skanadal,jedno z najciekawszych GP, a pozatym tyle mieli czasu na negocjacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę czytać fora różnych serwisów o F1.

 

Greg Jedrzejewski ‏@Grzegorz_GP 5 godz.

 

Ciekawe co przyniesie nowy tydzień ...

 

Greg Jedrzejewski ‏@Grzegorz_GP 26 min.

@szostekgrzegorz twój hejt w niczym nie pomoże … hejtować możesz Berniego… bo uwierz, że w stacji wszyscy bardzo chcą…

 

lub

 

@TROJKAdaMalecki Adamie wiadomo coś kiedy zostaną ogłoszone dobre/złe wieści na temat F1 w Polsce?

adam malecki ‏@TROJKAdaMalecki 6 godz.

@Tomek1623 pewnie zrobia jak sponsorzy ktorzy wchodza w wielkie imprezy: w ostatniej chwili

 

albo

 

(kontaktował się m.in. z Borowczykiem i Polsatem Sport)

 

mateuszmisza [komentarzy] / 2014-03-09 19:40:41

Dodam jeszcze, że ja również jestem pozytywnej myśli. Po rozmowie z p. Andrzejem Borowczykiem i całą redakcją Polsatu Sport jestem wielkim optymistą w tej sprawie. Kwestia dwóch, trzech dni :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forach dot F1 sa rozne wiesci:

-- Pt mar 07, 2014 16:24 -

 

Ok.. mam potwierdzenie od dobrego źródła.. na bank nie w polsacie ale nie wiadomo jeszcze czy c+ na pewno.. Polsat odpuścił i nie będzie transmitować F1. Źródło z samego Polsatu, wiec jeśli będzie inaczej niż mowie to się zdziwię. . Niestety.

 

Info z wczoraj: http://f1zone.pl/news/19746/polsat_nie_ ... macji.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aboutreka,ten cytat mi się zdaje , że był fałszywy . Nawet sam Grzegorz Jędrzejewski pisał na twitterze , więc sprawa nie rozstrzygnięta ( a ten gość pisał już w styczniu o info , że G.J nie będzie komentatorem jak sam Grzesiek nic o tym nie wiedział )

Artek1008,skąd ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czyli jednak serio nic jeszcze nie jest pewne. Kurde ależ emocje normalnie chyba większe niż oglądając wyścigi. Do piątku musi być jasne, nie wierzę w scenariusz odpuszczenia jednego z najważniejszych GP od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aboutreka,ten cytat mi się zdaje , że był fałszywy . Nawet sam Grzegorz Jędrzejewski pisał na twitterze , więc sprawa nie rozstrzygnięta ( a ten gość pisał już w styczniu o info , że G.J nie będzie komentatorem jak sam Grzesiek nic o tym nie wiedział )

Artek1008,skąd ??

 

 

Mam parę znajomości w tym kręgu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aboutreka Tak jak blondynka (nie ubliżając nikomu) nie zrozumie kiedy jest spalony, tak ty (oczywiście bez urazy kolego) nie zrozumiesz co dla fana znaczy F1 ;)

O gustach się nie dyskutuje, inna sprawa ze ten gust najpierw trzeba miec. F1 jest latwo dostepna na RTL. Jak ktos jest fanem F1 to bez problemu i za niewielke cene zyska dostep do tego kanalu. Jestem maniakiem sportu i już nie takie przeciwnosci pokonywalem. Dla chcacego nic trudnego, a leniom mowimy nie.

 

jak aboutreka nie masz nic ciekawego do powiedzenia to zamilcz.

F1 jest bardzo ciekawa i widać po tej akcji i ciągłych pytaniach w każdych miejsach, że jednak fani chcą by ktoś ją pokazywał.

Troche kultury by sie przydalo....

 

Dla Ciebie jest ciekawa, dla wielu maniakow sportu jest to jeden z najnudniejszych sportow na swiecie i maja ku temu olbrzymie podstawy by tak sadzic. W F1 koloslane znaczenie ma sprzet, bolid. Vettel ktory zdominowal ostatnie sezony w tym sezonie moze nie zajac nawet miejsca na podium. W F1 forma jest drugorzedna, bardziej sie liczy sprzet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę,że nc+ nie ma ciśnienia,że musza kupić F1.Wiedzą,ze za rok kończą im się prawa do kilku lig i będą chcieli je przedłużyć.Co innego Polsat-ekstraklasa im się już kończy,F1 też stracili(przynajmniej na chwilę obecną) i będą musieli jakoś zapełnić tę ramówkę.Jednak jeśli F1 będzie chciała zbyt dużą kasę za prawa to myślę,że ani polsat ,ani nc+ tego nie kupią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to by była tragiczna informacja, bo znowu by się ligi rozeszły po wszystkich kanałach... Dla mnie osobiście F1 w Polsacie, reszta po staremu w C+ i każdy byłby zadowolony ;)

 

EDIT:

@Barti90

Mecz o 20:45 przy pustym stadionie? Nie, akurat przy obiedzie będzie się dało to jakoś obejrzeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Legia - Wisła o 13 w niedziele ma pewien fakt że mecz będzie również na TVP1... stąd ta durna godzina tego hitu... dlaczego nie o 20? albo 20:45 jak LM? toż to prime time i więcej widzów by się zebrało :D

 

TVP 1 nie pokazuje tego meczu, tylko Canal+Sport i Polsat Sport Ekstra a publiczna będzie pokazywać mecz Legii z Lechem o 15.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...