Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może i za czasów PSN w NTC E-Sport się oglądał bo target tych rozgrywek miał szeroki dostęp do kanału, a teraz jest to według mnie mocno wątpliwe. Choć z drugiej strony, czy coś się tam w ogóle przy tym zasięgu ogląda, skoro znacznie bardziej powtórkowy PSF (gale live raz na tydzień chyba muszą robić swoje) jest przed PSN w rankingu miesięcznym? :D Warto dodać że pokazują zawsze pierwszy mecz danego dnia, następny idzie na streamie, niezależnie czy jest wolne w ramówce czy nie.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wielki "Polsat Sport" już całkowicie zszedł na psy, że co weekend zamiast nóżki rosyjskiej czy ukraińskiej, a nawet chińskiej pokazuje e-sport, czy po prostu Solorzowi kończy się kasa?

Najlepiej byłoby gdyby to co się nie mieści dawali na Super Polsat (ku oburzeniu tutejszych ekspertów), ale nie zrobią tego bo z powtórki serialu mają więcej kasy, zresztą "telewizja to nie instytucja charytatywna, nie muszą nic, a Ty lepiej przesiądź się do pakietu za 100 zł żeby obejrzeć na żywo ekskluzywny mecz ligi rosyjskiej, ciesz się że w ogóle coś dają, nie masz prawa nic wymagać".

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja coś w tym poście wymagałem?! Ja tylko zwracam uwagę, że wiele kibiców (w tym oczywiście ja) woli oglądać nóżkę i tyle.

Nie, nic nie wymagałeś, ale różnie to może zostać odebrane. Smutny fakt jest taki, że ta opinia niestety jest niewiele warta, a szkoda, bo jest na pewno wartościowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy obecności Polsat Sport Fight skłania mnie do refleksji. Bardzo dobrze, że uruchomili kolejny kanał sportowy ale dlaczego tak wąsko sprofilowany. Mają trzy inne sportowe anteny gdzie nie zawsze da się wszystko pomieścić na żywo. Można by wtedy uruchomić czwarty kanał ale on jest tylko pod sporty walki. Co bardziej kuriozalne Polsat nie emituje tam sportów walki w pełnym wymiarze, na przykład wczoraj po gali w Dzierżoniowie nie było walki wieczoru z Londynu. Wiem, że byłby dubel z Polsat Sport ale logiki nie rozumiem, po co to w ogóle istnieje i to w tak drogim pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawość jednak wzięła górę i zdecydowałem się dziś na meczyk ligi chińskiej. Ostatni raz zerkałem na tę ligę 2-3 lata temu (na streamach of course) i powiem wam, że sporo się tam zmieniło. Pieniądze zrobiły swoje. Może to tylko jakieś złudzenie, ale poziom sportowy jakby o niebo wyższy, oprawa bardziej zadowalająca, bo ostatnim razem gdy obejrzałem kilka meczów Guangzhou na wyjazdach to człowiek czuł się jakby oglądał jakąś ligę na Białorusi czy Uzbekistanie, brakowało tam tylko wojska przy liniach autowych. No i widać tę magię gwiazd. Tevez, a zwłaszcza Moreno zaliczyli dziś bardzo udane spotkanie. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już coraz rzadziej z tego co widziałem. Po prostu dla mnie, jak się robi telewizję sportową to na poważnie, a nie na pół gwizdka.

Polsat transmitował 2 albo 3 mecze z Radomia w tym sezonie i komentatorzy byli - na jednym z tych spotkań nie było reportera (wywiady robił Romański). Oglądałem kilka innych spotkań i one też w komplecie były robione z hali, więc nie wiem o jakich spotkaniach mówisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Polsacie Sport:

Poniedziałek, 06.03:

18:00 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Orlen Liga - mecz: Polski Cukier Muszynianka - Grot Budowlani Łódź

Środa, 08.03:

14:00 PSE NARCIARSTWO DOWOLNE: Mistrzostwa Świata w Sierra Nevada - jazda po muldach
18:00 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel
20:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: MKS Będzin - Effector Kielce

Czwartek, 09.03:

17:00 PSN E-SPORT: League of Legends Championship Series (do 20:00)
20:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Indian Wells - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 08:30!)

Piątek, 10.03:

12:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Liga chińska - mecz: Shanghai SIPG FC - Yanbian Funde FC
14:20 PSE BIATHLON: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti - bieg sprinterski mężczyzn
17:00 PSN E-SPORT: League of Legends Championship Series (do 20:00)
17:35 PSE BIATHLON: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti - bieg sprinterski kobiet
18:00 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Orlen Liga - mecz: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Enea PTPS Piła
19:30 PSE NARCIARSTWO DOWOLNE: Mistrzostwa Świata w Sierra Nevada - skoki
20:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Nice 1. liga - mecz: GKS Katowice - Stomil Olsztyn
21:00 PSN KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Real Madryt - Crvena Zvezda MTS Belgrad

Sobota, 11.03:

01:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Indian Wells - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 08:30!)
11:50 PS   BIATHLON: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti - bieg na dochodzenie mężczyzn
12:00 PSE SNOWBOARD: Mistrzostwa Świata w Sierra Nevada - slopestyle - finał
14:45 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów
15:05 PSE BIATHLON: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti - bieg na dochodzenie kobiet
16:00 PSN E-SPORT: League of Legends Championship Series (do 19:00)
17:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Nice 1. liga - mecz: Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec
19:00 PSF SPORTY WALKI: FEN 16: Warsaw Reloaded - walka: Gabriel Silva - Kamil Łebkowski (od 20:00 również w Polsacie Sport, 21:55 w Super Polsacie!) (do 00:00)
20:00 PSE SNOWBOARD: Mistrzostwa Świata w Sierra Nevada - halfpipe finał
20:00 PSN TENIS: Turniej ATP w Indian Wells - mecz 2. rundy gry pojedynczej
22:00 PSE TENIS: Turniej ATP w Indian Wells - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 06:00!)

Niedziela, 12.03:

03:00 PS   BOKS: Gala w Veronie - waga średnia: David Lemieux - Curtis Stevens (do 06:00)
09:30 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga rosyjska - mecz: Amkar Perm - Zenit Sankt Petersburg
11:00 PS   CAFE FUTBOL
12:00 PSE SNOWBOARD: Mistrzostwa Świata w Sierra Nevada - cross - finał
12:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Polska Liga Koszykówki - mecz: Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza
13:20 PSE BIATHLON: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti - pojedyncza sztafeta mieszana
14:45 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Orlen Liga - mecz: Grot Budowlani Łódź - Chemik Police (również w Super Polsacie!)
15:00 PSN E-SPORT: League of Legends Championship Series (do 18:00)
16:05 PSE BIATHLON: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti - sztafeta mieszana
18:00 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: Walter Tigers Tübingen - FC Bayern Monachium
19:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Indian Wells - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 05:00!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł kupić nawet Barack Obama. Nie ma to nic wspólnego ze sportem. Powinni sobie to puszczać na jakichś kanałach tv4 czy cos.. Polsat sport to jak nazwa mówi SPORT. A granie na komputerze to sie z tym nie wiąże w żaden sposób... Jakby w fife grali to może jeszcze jeszcze ale pni w jakieś strzelanie? Haha nie no super dosłownie... Brak słów i żenada konkret!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą powyżej. Rozumiem jeszcze grać, ale jak można to COŚ oglądać??? Polsat schodzi na psy kompletnie, w weekendy liga chińska, e-sport itd. Żenada. Jedyne, co tam jest ciekawe z mojego punktu widzenia to turnieje tenisowe z serii ATP500 i ATP1000. Gdyby nie to, Polsaty sportowe mogłyby dla mnie nie istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...