Skocz do zawartości

Radio Nowy Świat


śmiechu warte
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.05.2020 o 10:54, jaszek napisał:

Choć sam również mam sporo zastrzeżeń do niektórych osób związanych z nowym projektem, to jednak stanowczo mówię NIE takiej narracji, jakiej użył przedmówca. To politycy uważają Trójkę za swoją własność. Wszyscy, od lewa do prawa. Lata kolesiostwa, kupczenia, kłótni i złośliwości. Trójka i jej dziennikarze (mówię o tych prawdziwych) są tego ofiarami, nie sprawcami.

Ów przedmówca wie (żródła własne), że niektórzy dziennikarze (profesjonalizm ich wart szacunku) stworzyli udzielne księstewka w FIRMIE!!!!!!!! pt Polskie Radio. Zapomnieli, że są wyłącznie pracownikami tejże firmy i czasy inne......panta rhei! Szum, że niby polityka, itd... to zwykłe kocopały (cyt. A.Andruszkiewicz). Życzę RNŚ powodzenia i szerokiego nadawania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TomPL Ale co można ? Myślisz, że ludzie wiecznie będą wpłacać ? Biznes który na siebie nie zarabia szybko upada, weźmy choćby "Zapinamy pasy", ile oni działali? Skończyło się siano i padli, tu będzie, jak sądzę, tak samo bo oni nie mają żadnego biznesowego pomysłu poza zbiórkami jak przetrwać na rynku.

Mann i ci inni dziennikarze nie będą robić tego za darmo i będą sobie wypłacać pensje, co jest zrozumiałe ale skądś kasę na to muszą brać. To nie radio w domu, które praktycznie nie ma kosztów. Dziś balansują na wydarzeniach w polityce ale prędzej czy później to się ludziom znudzi i przestaną wpłacać i moim zdaniem momentalnie znikną z rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hype jaki wokół siebie robią poprzez liczne artykuły w zaprzyjaźnionych mediach pozwoli trwać tej inicjatywie jeszcze kilka lat. Praktycznie codziennie Onet czy Wyborcza daje wrzutkę o nowych wydarzeniach w RNŚ. A co zagrał syn Manna, a co powiedział Nogaś, a Niedźwiecki promuje swoją książkę o Trójce itd. 

W ostatnim czasie pojawili się w Tunein. Ponoć aplikacja nie przyjmuje już nowych rozgłośni. Po silnych apelacjach i prośbach w końcu znaleźli nie działający slot SIM Radia. Zamiast SIM Radia można teraz w Tunein posłuchać RNŚ. Ciekawostka, bo SIM Radio było eksperymentalnym projektem do ćwiczeń dla studentów Wyższej Szkoły  Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu należącej do LUX Veritatis, czyli do koncernu Ojca Rydzyka.

A więc można słuchać RNŚ z logiem radia Ojca Rydzyka ;-)

https://tunein.com/radio/Radio-Nowy-Swiat-s174766/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/piotr-jedlinski-zrezygnowal-z-funkcji-prezesa-radia-nowy-swiat

 

Szybko idzie. Swoją drogą moim zdaniem piękne rozumienie znaczeń takich, jak: "wolność mediów", "wolność słowa", itp. Mam tu na myśli zarówno słuchaczy, którzy jeszcze niedawno walczyli o szeroko rozumianą wolność w Trójce, a dzisiaj starają się szantażem (straszenie zaprzestaniem patronatu) ręcznie sterować programem (Warzecha jako gość w studio, czy własne prywatne zdanie Jedlińskiego na określoną rzecz) jak i towarzystwo wzajemnej adoracji Jethon&Sosnowski i spółki, które starało się najwidoczniej "naprostować" prezesa stacji, który w końcu szybko zmienił własne zdanie. Potem oświadczenie tego towarzystwa wzajemnej adoracji, które było niczym innym jak rękawicą rzuconą w twarz Piotra Jedlińskiego.

 

Piękne standardy. Tak trzymajcie!

 

Ot "elita", która rzekomo odeszła z Trójki w proteście przeciwko... cenzurze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

- Zostałem poproszony o zrezygnowanie z funkcji. Wpisy, których dokonałem, a które nikogo nie atakowały i mówiły wyłącznie o prawie do wypowiedzi, zostały zaatakowane. Oceniono, że wypowiadałem się w imieniu radia, choć wielokrotnie podkreślałem, że w swoim własnym. Stwierdzono, że szkodzę radiu, narażam jego wizerunek na szwank - mówi "Presserwisowi" Piotr Jedliński. - Reakcją moich wspólników jestem nieco zaskoczony - przyznaje.

https://www.press.pl/tresc/62814,piotr-jedlinski-rezygnuje-z-funkcji-prezesa-radia-nowy-Swiat

 

A najlepsze jest to, że oni teraz naprawdę sądzą, że kryzys wizerunkowy, który sami wywołali swoją niekompetencją i bezmyślnością, został tym zażegnany. 

 

Ja tam lubię takie sytuacje. Przynajmniej wiadomo, jak część "męczenników" z Trójki rozumie wolność słowa i wolność mediów. Aczkolwiek ja sądzę, że wiedziałem już dawno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z ekipy RNŚ stanął w obronie Jedlińskiego i z nim się solidaryzuje? Czy były prezes pozostał sam? 

 

Niby radio chce być apolityczne, a mocno angażuje się po jednej stronie. Przypomnę jeszcze akcję grania w dniu wyborów prezydenckich muzykę jazzową wykonywaną przez trio  Andrzeja Trzaskowskiego z podkreśleniem, że to najlepszy wybór (muzyczny) na dzień dzisiejszy.  Taka akcja miała miejsce w audycji Jana Młynarskiego w dniu I tury i w "Sjeście" Marcina Kydryńskiego podczas II tury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa jak ekipa, ale gdzie jest pan Bodnar?

 

Sam zainteresowany popełnił dzisiaj wpis na FB ustosunkowujący się do publikacji Gazety Wyborczej, w której wypowiada się Magda Jethon sugerując, że Jedliński miał być namawiany do pozostania.

Cytat

 

W dzisiejszym wydaniu Gazety Wyborczej ukazał się tekst pana Wojciecha Czuchnowskiego, mówiący o sytuacji w Radiu Nowy Świat, po "zrezygnowaniu" przeze mnie z pełnienia funkcji prezesa.

Znalazłem w nim wypowiedź pani Magdy Jethon, którą pozwalam sobie zacytować:

"Jak dodaje, "Jedliński nie był zmuszany do dymisji. Przeciwnie, gdy podjął taką decyzję, prosiliśmy, żeby tego nie robił, ale on nie chciał ustąpić". - Prosiłam go o to osobiście, wiem, że robili to jeszcze inni - dodaje naczelna rozgłośni. I podkreśla: - Sprawa nadal jest otwarta."

Dosyć. Ta wypowiedź, to bezczelne kłamstwo, mające najwyraźniej zdjąć jakąkolwiek odpowiedzialność z osób, które wymusiły na mnie dymisję. Pozwalam sobie także zacytować fragment maila, jaki otrzymałem od pana Jerzego Sosnowskiego:

"Ale dla wizerunku RNŚ, dla ucięcia wątpliwości patronów i dla zamknięcia ust nieżyczliwym krytykom byłoby wg mnie optymalne, żebyś, Piotrze, nie obrażając się na nas, tylko rozumiejąc delikatną sytuację całego przedsięwzięcia, podał się do dymisji...".

Sytuacja w Radio Nowy Świat jest taka, że z medium jakie wam obiecywałem, prosząc o sfinansowanie tego pomysłu, mającym być niezależnym, obiektywnym, prezentującym różnorodny obraz świata i otaczającej nas rzeczywistości, zapraszających komentatorów o różnych poglądach, staliśmy się skrzywionym ideologicznie medium, którego udziałowcy, zamiast sikać pod wiatr, robią pod siebie.

Wydawało mi się, że w ciągu dwóch dni, po wichurze emocji, udało się porozumieć. Ustąpiłem z funkcji prezesa, usunąłem się w cień, w imię dobra radia. Zgodziłem się, mimo ogromnych wątpliwości, na dalszą współpracę, pomoc, działanie, byle to nasze dziecko, radio wszystkich słuchaczy, istniało, rozwijało się.

Jak widać, pani Magda Jethon, która przeniosła do nas wszystkie NAJGORSZE wzorce Trójki, ufna w swoją umiejętność mataczenia, które do tej pory było tolerowane, wiedząc, jak bardzo mi zależy na Radiu Nowy Świat, była pewna, że nawet widząc tak bezczelne kłamstwo, obciążające mnie w pełni za sytuację, "zamknę pysk".

Bardzo przepraszam wspaniałych ludzi - Patrycję Macjon, Krzysztofa Łuszczewskiego, Annę Krakowską oraz wszystkich pracowników oraz współpracowników za mój wpis. Może być brzemienny w skutkach. Jesteście profesjonalistami w każdym calu, tworzycie wspaniały zespół, naprawę kocham was, jednak są granice upadlania człowieka.

Mam nadzieję, że po moim wpisie, pan Wojciech Czuchnowski oraz Gazeta.pl nie odważy się usunąć artykułu lub dokonać w nim zmian, bo to oznaczałoby cenzurę.

 

 

Ja wierzę Jedlińskiemu. Dlaczego? Tą wersję (że był "namawiany" do rezygnacji) zdradził na FB sam Jerzy Sosnowski. Wygląda więc na to, że Magda Jethon zwyczajnie (zresztą nie po raz pierwszy, bo zdarzało się jej to wielokrotnie w stosunku do sytuacji w Trójce) bezczelnie kłamie. Mało tego, wie, że kłamie i wie, że wiadomo, że kłamie. Ale ona te słowa adresuje nie do opinii publicznej, a do czytelników Wyborczej tylko, którzy w dużej mierze jej zwyczajnie uwierzą. 

 

W dodatku pan Piotr zdradza fragment maila od Sosnowskiego właśnie, w której ten wręcz wymusza dymisję. 

 

To są jednak standardy białoruskie wręcz (tylko pałowania brakuje). "Rozumiejąc delikatną sytuację całego przedsięwzięcia"... Co Pan Sosnowski ma na myśli? To jest kpina i totalna kompromitacja tego towarzystwa.

 

Zaszczuwają człowieka tylko za to, że ma własne zdanie. Bo przecież nic nie zrobił złego. Można się z nim nie zgadzać, ale chyba trzeba uszanować jego prawo do własnego prywatnego zdania.

 

"Byłoby wg mnie optymalnie(...)". Doprawdy cudowny język pana Sosnowskiego. Taki szczery. Tak oto właśnie projekt, którego jednym z ojców był właśnie Jedliński, został zawłaszczony przez ekipę, która swego czasu miała zawłaszczoną Trójkę.

 

Teraz zobaczycie, jaka będzie nagonka na Piotra Jedlińskiego. Zaraz Jerzy Sosnowski tradycyjnie odpali swój blog, a Jethon będzie udzielać licznych wywiadów w Wyborczej i Newsweeku, że tak naprawdę Jedliński szkodzi i jest złym człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaszek88 :RPO nie zajmuje się takimi sprawami:

 

Czym zajmuje się RPO

Bada, czy na skutek działania lub zaniechania organów władzy publicznej nie nastąpiło naruszenie prawa, zasad współżycia i  sprawiedliwości społecznej oraz czy nie doszło do aktów dyskryminacji. Monitoruje wdrażanie Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych."

Kto może zwrócić się o pomoc do RPO ?

Każdy polski obywatel lub cudzoziemiec (jeśli znajduje się pod władzą RP), a także grupa obywateli lub organizacja może zwrócić się do Rzecznika o pomoc w ochronie swoich praw naruszonych przez władzę publiczną (sądy, publiczną służbę zdrowia, szkoły i  uczelnie, policję, urząd gminy itd.)

Czym nie zajmuje się RPO

nie rozpatruje sporów między obywatelami, które podlegają rozpoznaniu przez sądy

 

Radio Nowy Świat nie jest władzą publiczną tylko prywatną firmą więc on tu nie ma jurysdykcji ustawowej. Mogą sobie spór rozwiązać polubownie we własnym zakresie albo iść do sądu. W tym przypadku trochę źle, że nagle politycy tak przejeli się "dobrem' tej stacji bo to nigdy nikomu dobrze nie wrózy, mogą się dalej rozwijać albo zbankrutować, będzie zależało to tylko od nich i patronów, słuchaczy. I jak w każdej firmie bedą tarcia, problemy, różnice zdań, pewnie ktoś odejdzie, ktoś nowy przyjdzie do pracy...i to jest naturalne, dziwne gdyby byli monolitem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. 

 

https://www.prawo.pl/kadry/zwolnienie-pracownic-kurii-w-krakowie-interwencja-rpo,478063.html

 

To jeden z przykładów zwrócenia się o dobrowolne wyjaśnienia, choć chodzi o podmiot prywatny. 

 

Cytat

Jednak RPO zwraca uwagę, że odpowiada w Polsce za realizację zasady równego traktowania wprowadzonej ustawą z 3 grudnia 2010 r. „o wdrożeniu niektórych przepisów Unii Europejskiej w zakresie równego traktowania”, a sprawa zwolnionych kobiet zdaje się dotykać tych kwestii niezwykle istotnych z punktu widzenia praw człowieka.
 

Tu jest podobnie. W Radiu Nowy Świat chodzi o pozbawianie prawa do praw konstytucyjnych, takich jak wolność i swoboda wypowiedzi, pod groźbą wyrzucenia z redakcji. Od teraz każdy tam pracujący będzie się bał cokolwiek napisać na swoich prywatnych profilach w mediach społecznościowych, bo może zostanie "poproszony" o odejście.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Osobne pismo rzecznik wystosował też do Kanclerza Archidiecezji Krakowskiej ks. Tomasza Szopy. Wyjaśnił w nim, że zwraca się o dobrowolne wyjaśnienia, bowiem mandat Rzecznika nie pozwala na badania stosunków między podmiotami prywatnymi"

 

Tak, tylko każdy może prosić o dobrowolne wyjaśnienia, i każdy może ich odmówić bez żadnych sankcji, i nadal RPO nie może wpłynąć na podmiot prywatny bo zabrania tego ustawa na podstawie której działa.

Kolejny rozdmuchany "letni" temat bo nic poza virusem sie nie dzieje i kazda okazja dla politykow i portali internetowych jest dobra :shock:

Edytowane przez Sklep Cyfrowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akceptacja społeczna dla takich standardów, jakie zaprezentowali Jethon i Sosnowski w RNŚ powoduje, że Ci ludzie nadal bezkarnie funkcjonują w przestrzeni publicznej, dorabiając sobie nawet legendę prześladowanych ofiar reżimu i bohaterów walki o wolność słowa i prawo do wypowiedzi (ileż razy o tym mówili?). I dopóki taka akceptacja będzie, nic w ich zachowaniu się nie zmieni. Jak się zmieni władza, bez skrupułów wrócą na białych koniach do Trójki, robiąc czystkę personalną pod płaszczykiem odbudowywania wolności mediów oraz urządzając sobie prywatny folwark za cudze pieniądze również tu, na kolejne lata.

 

Tak na marginesie, wpis Jerzego Sosnowskiego na jego profilu na FB o temacie jednej z jego audycji:

Cytat

 

W kolejnej odsłonie „słownika słów naszych” pora dziś na – wolność słowa. Co jej zagraża od zewnątrz i co jej zagraża od środka? Obawiamy się cenzury, to jasne; ale czy nieodpowiedzialne korzystanie z wolności słowa także nie niszczy możliwości społecznego porozumienia?

Do rozmowy na ten temat przyjął zaproszenie wiceprezes Towarzystwa Dziennikarskiego, Jan Ordyński.

Zapraszam dziś:

Radio Nowy Świat

, Punkt widzenia, godz. 21:00.

 

Wpis sprzed dwóch dni... Człowiek robi audycję o cenzurze i wolności słowa :) I fragment: "czy nieodpowiedzialne korzystanie z wolności słowa także nie niszczy możliwości społecznego porozumienia?" ???

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta rzecz. Słuchacze płacą, słuchacze wymagają. W przeciwieństwie do stacji publicznych, które są finansowane przez wszystkich i w założeniu muszą gwarantować pluralizm (i jak doskonale wiemy, dziś tego nie robią), prywatna stacja może robić co chce i płacić też może kto chce.

Niby oczywiste, ale widzę że dla @jaszek nie do przeżycia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj naiwni Ci co myśleli,że byli pracownicy Trójki walczą o wolność słowa , są przeciwni upolitycznianiu radia. Ani im o wolność słowa nie chodziło ani nie mają nic przeciwko upolitycznianiu anteny. Problem polegał na tym,że to upolitycznienie nie było zgodne z ich linią sympatii politycznych. Dla mnie nic zaskakującego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok

 

Nie poruszyłeś istoty problemu. Samo upolitycznienie to jeszcze nic. Zresztą tylko naiwny mógł się spodziewać, że była redaktor naczelna portalu KOD wytrzyma (choć obiecywane było radio bez polityki, to trzeba podkreślić). Ale skoro już jest polityczne, to niech sobie będzie, bo - jak ktoś słusznie zauważył - jest prywatne i utrzymuje się ze zbiórek słuchaczy.

 

Uporządkujmy jednak chronologicznie bieg wydarzeń, bo wcale nie upolitycznienie jest tu istotą problemu:

 

  • Radio Nowy Świat informuje w serwisach o wydarzeniach wokół osoby posługującej się pseudonimem "Margot", określając go jako aktywista Michał Sz.
  • Słuchacze (aczkolwiek wydaje mi się, że tylko nieliczni aktywiści, a nie liczni słuchacze) protestują i domagają się szantażem wymusić na dziennikarzach i radiu zmianę sposobu określania tejże osoby na "Małgorzatę Sz".
  • Prezes, pomysłodawca i (współ)założyciel stacji staje w obronie swojego prawa do własnego zdania oraz po części niezależności dziennikarzy RNŚ
  • Prezes RNŚ szybko wycofuje się ze swojego wcześniejszego stanowiska, tonuje je i w zasadzie zmienia zdanie. To jednak za mało.
  • Słuchacze (czy na pewno słuchacze?) domagają się dodatkowo przeprosin.
  • RNŚ wydaje oświadczenie, w którym odcina się od własnego prezesa(sic!). Zapowiada zmianę formy określania "Margot" w serwisach, co się faktycznie dzieje(!). Oświadczenie będące wymierzeniem policzka prezesowi i pomysłodawcy RNŚ podpisują m. in. Jethon, Sosnowski, Mann, Chojnacki, Krakowska.
  • Prezes RNŚ jest następnie namawiany do dymisji, m. in. przez Jerzego Sosnowskiego, który określa to jako rozwiązanie "optymalne" z uwagi na "delikatność" projektu
  • Prezes RNŚ w końcu rezygnuje
  • Jethon rozpoczyna tournée po mediach, gdzie w swoim stylu przedstawia własną wersję wydarzeń, sprzeczną z faktami
  • Prezes RNŚ, czując się upokorzony kłamstwami Jethon, przedstawia własną wersję wydarzeń i prezentuje dowody.
  • Jethon, Sosnowski&spółka nabierają wody w usta i starają się sprawę wyciszyć udając, że nic się nie stało żeby nikt nie zauważył, że właśnie zawła[beep]i sobie cudze radio będące czyimś marzeniem.

Sorry, ale jeśli ktoś zamierza tego bronić, to ja nie będę podejmował z takim człowiekiem dyskusji. Bo to jest dla mnie totalne zabetonowanie się we własnym świecie. Człowieka pozbawiono prawa do własnego zdania oraz dano do zrozumienia, że jako prezes radia ma siedzieć cicho w kącie. Bo oto po drugiej stronie wielki Mann, słynny pisarz Sosnowski, czy bohaterka o wolność słowa Jethon, na Chojnackim kończąc, więc nikt im podskakiwał nie będzie.

 

Jeśli słuchacze (ci prawdziwi) tego nie oprotestują (bo sytuacja podobna do zdjęcia piosenki Kazika w Trójce), to stworzą precedens, że można bezkarnie cenzurować, ręcznie sterować, a nawet kłamać. Udowodnią, że wcale nie chodziło im o żadną wolność w Trójce (bo to, że nie chodziło o to niektórym pracownikom, którzy przypisali sobie przeróżne legendy, nie ulega wątpliwości), a o zwykłą zmianę kierunku wiatru.

 

A co na to inni? Pan Dorosz, czy Pan Malecki? A może zawsze dowcipny Pan Mann się odezwie? Nic? Cisza? 

 

Bardzo łatwo udawać kogoś innego z buńczucznymi hasłami typu "cenzura", "wolność słowa", "niezależne dziennikarstwo", "demokracja", itp. Tylko w takich właśnie momentach wszystko jest bezlitośnie obnażane. To póki co tyle ode mnie w tej sprawie. Aczkolwiek czuję, że cała sprawa będzie miała dalszy bieg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaszek poruszyłem kwestię wolności słowa i upolitycznienia. Okazało się,że Prezes Radia Nowy Świat musi mieć "odpowiednie" poglądy , bo inaczej nie może być Prezesem, niewykluczone,że nie ma dla niego miejsca. 

@jaszek dla nie rzeczy, o których napisałem były oczywiste, bo gdy pani Jethon zakazała grania piosene Kukiza to reakcji dziennikarzy nie było jak i sympatyków Trójki ,a dla mnie to się niczym nie różniło od sytuacji z Kazikiem.  @jaszek dla mnie słuchacze Trójki (mowa o zorganizowanej grupie protestującej) niczym nie różni się od grupy osób skupionych wokół pani Jethon. Ci co najwięcej krzyczą o cenzurze, wolności słowa to trzeba to odczytywać odwrotnie na zasadzie ta krowa co najwięcej ryczy najmniej mleka daje. 

@jaszek teraz najchętniej słucham jakiś playlist tematycznych, Stars TV itd. Z daleka trzymam się od takiego bagienka czy sekty i generalnie mam gdzieś tego potworka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Cytat

Patrycja Macjon, założycielka fanpage'a "Ratujmy Trójkę" i była członkini zarządu Radia Nowy Świat, odeszła we wtorek z rozgłośni. Z pracownikami pożegnała się w mailu i nagraniu wideo, nie podaje przyczyn swojej decyzji. To druga po Piotrze Jedlińskim osoba z założycieli Radia Nowy Świat żegnająca się ze stacją.

źródło: wirtualnemedia_pl

 

Padają szybciej zanim zdążyli się porządnie zaistnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

RNŚ to przykład jak działa coś, co subiektywnie mogę nazwać jako "neobolszewia intelektualna". Tylko nasze zdanie, nasze widzenie świata jest OK. Innych nie zapraszać nawet do dyskusji. Pomijać , a najlepiej skasować.

Hasła, obietnice , zapowiedzi...owszem paleta, bogata, górnolotna.

A stacja po prostu rozbija się o forsowanie "jedynej racji".  I tylko [beep] wierzy, że to niezależne, apolityczne radio.

Wolność dziennikarska to fikcja. Na żywo, w na oczach fanów  presja pewnych środowisk postawiła do "pionu"  "wolnościowców" z tego radia.  Wyznaczone co i jak należy komentować. Standardy, tzn. intrygi i zaszczuwanie gorsze niż w krytykowanej Trójce.

Radio po kilku miesiącach sukcesu, straciło ludzi-założycieli (wywalonych głośno lub odeszli pod presja), traci sponsorów czyli budżet i zaufanie licznych na starcie fanów.

Może SK zamiast ubolewać nad węgierskim radiem , któremu rząd odebrał koncesję, przybliży  bagienko i jak to rzeczywistość rozmija się z zapowiedziami.

A zaczęło się niewinnie. Od krytyki niejakiego Margot i cała zakłamana machina zaczęła się sypać. Po prostu wygrywa racja jednych, inne racje są niepożądane i wycinane.

A gwiazdy typu Mann patrzą na to cichutko jak poprawność polityczna i presja środowisk zamyka im wolność wypowiedzi. A sprawa odejścia Jedlińskiego to już szambo. Pełne niedomówień, nacisków i zakłamania do tego stopnia, ze zainteresowani 3 razy dziennie zmieniali legendę o powodach decyzji.

 

A ktoś liczył ,że RNŚ będzie Mekką wolność, apolityczności i dobrej kultury. Będzie  nowym światem radia.

A, że na szambie tez czasem co urośnie ..to kiełkuje 357.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pod kątem wpłat na Patronite Radio Nowy Świat ugrzęzło w miejscu a nawet lekko cofnęło się do tyłu bo mają obecnie 658 986 złotych deklarowanych miesięcznych wpłat i 31466 patronów a więc jeżeli dobrze liczę tylko o 154 więcej od Radia 357 który to ma ich 31282 ale ciągle rośnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...