Jump to content

Tim_26

Users
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Tim_26

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Jadąc np. krajową 6 pomiędzy Szczecinem a Gdańskiem praktycznie na całej długości możemy odbierać MUX PR za wyjątkiem Słupska i okolic. Tylko tu jest kilkudziesięciokilometrowa dziura. Skoro planują rozwijać sieci wzdłuż głównych ciągów komunikacyjnych, to aż się prosi uruchomić tam jeden nadajnik odpowiedniej mocy i północ kraju będzie pokryta zasięgiem. Ale o czym mowa jak nawet nie ma żadnego harmonogramu uruchamiania kolejnych obiektów nadawczych. Jest za to chaos i zamęt.
 2. To jest jeszcze miejsce na kolejną stację w przyzwoitej jakości? A może obetną bitrate już nadającym na MUXie?
 3. Jaką stację radiową zastąpi Polskie Radio Kierowców na MUXie PR?
 4. Obecnie posiadam Familijny HD za 40 zł z modułem Cam. Do końca umowy zostało 6 m-cy. Rozumiem, że po złożeniu wypowiedzenia można zejść z opłatą do 20 zł/m-c. Mam jednak pytanie, czy jest taka możliwość, aby dobrać pakiet HBO i płacić 40 zł za Familijny HD + HBO GO?
 5. W TuneIn pozmieniali opisy, stronę internetową, twitera itp. Ciekawe dlaczego nie mogli zmienić kontaktu z rozgłośnią no i oczywiści laga stacji?
 6. A kiedy zostanie wprowadzona jakaś ramówka? Obecnie EPG na tym programie jest jeszcze z TOTV. No chyba, że będzie leciała randomowa muzyka bez żadnych pasm.
 7. Naprawdę zacny TOP. Gratulacje. Bardzo miły ukłon w stronę twórców i prowadzących LP3. No i do tego zakończony utworem ABC - The Look Of Love. Brawo.
×
×
 • Create New...