Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się nad przejściem z canal do Polsat box. Z różnych powodów. Prosze o info jaki najniższy pakiet muszę wybrać aby mieć dostęp do ekstraklasy? Wiem że są w Polsacie kanały C+3 i C+4.

Da się zejść do poniżej 50zl? Względnie pół stoweczki. Chodzi o ofertę sat

Edytowane przez kentron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maniek357 napisał:

Raczej oferuje, ale trzeba zadzwonić na infolinię lub udać się do punktu stacjonarnego.

Oczywiście, że oferują. W sierpniu br. podpisałem umowę na pakiet M Sport na moduł CAM CI+ za 50 zł (dostałem zniżkę, bo wziąłem drugi moduł) Na pierwszym miałem pakiet rodzinny hd za 5 zł, a obecnie mam pakiet S za 10 zł. Pakiety na obie umowy podpisałem zdalnie, dzwoniąc na infolinię Polsat Box. Nowy moduł dostałem od ręki bez żadnego ale, mimo że na stronie internetowej widnieje info, że na pakiet M i L nie dają modułów. Otóż dają tylko trzeba powiedzieć wprost, że chcesz moduł, bo w innym przypadku będą dawać dekoder

Edytowane przez mirkoz
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem zdziwiony, że wracają do ofert 6 miesięcy za 0zł. Teraz już wiadomo czemu. Podwyżki.

Wychodzi na jedno. 

Przykład pakiet S z Disney+ 18x45:24=33,75zł

Wcześniej gdy był 1 miesiąc gratis

23x35:24=33,54zł. 

😂😂

"Super" ta promocja świąteczna. Nic tylko brać. 

Ogólnie przeklinałem tę ofertę S z Disney+ i na końcu jest jeszcze zapis, że od 25-tego miesiąca cena za pakiet S wzrasta o 10zł, czyli razem już 55zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna w umowach jest zapis, że po okresie oznaczonym cena wzrasta o 10zł. Inną kwestią jest to, że praktycznie w ogóle tego nie egzekwowali do tej pory i cena zostawała ta sama. Ale zapis jest i mogą zacząć egzekwować w każdym momencie.

 

Ciekawe jak to będzie wyglądać dla obecnych abonentów, czy i ewentualnie kiedy tam też podwyżki wejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...