Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Przeglądam sobie ofertę CP dla nowych klientów.

Zastanawiam się nad pakietami M i L + Eleven + MR. 

Z tego co widzę to w pakiecie M kanały Nickelodeon i Cinemax są w promocji za 0 na cały okres trwania umowy, czyli 24 miesiące. 
Dodatkowo różnica między M i L to 30 zł, a w kanałach to tylko Comedy Central, reszta bajkowych i przyrodniczych. Filmowe mnie w sumie nie interesują. Mało jak na cenę  100% wyższą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa pakietyzacja jest atrakcyjna jedynie pod względem sportowym, bo za 20zł można mieć wszystkie polsaty sport oczywiście bez premium na których i tak nic specjalnego nie ma poza ligą mistrzów która i tak jest nie często. Dla mnie ok, bo pozostałe kanały z tych pakietów mnie nie interesują.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, maniek357 napisał:

Tak, Eleven na czas nieokreślony kosztuje 15 zł / mies. 

To w sumie srednio sie oplaca, bo normalnie jest to 10 zl/miesiecznie. 

 

A jak z PSP? 

Jest nadal ta opcja, zeby miec za darmo czy tylko dodatkowo za 20 zl/msc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arerox napisał:

Ok. Czyli sie nie oplaca. 

Wychodzi na to, ze najlepiej wszystko co chce wybrac juz na etapie podpisywania umowy zamiast wlaczac jak jest potrzeba. 

Nie do końca. Dla abonentów którzy podpisują nową umowę eleven jako pakiet dodatkowy na włączenie kosztuje 10zł, a Polsat Sport premium 20zł. Czyli wybierasz np. pakiet S i w dowolnym momencie możesz włączyć/wyłączyć np. pakiet eleven za 10zł miesięcznie.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, czerstwy napisał:

Liczyć potraafisz? Już nie wspominam o zabawie w włącznie i wyłączanie.

Nic dodać, nic ująć. Włącz/wyłącz jakby nie liczyć fajna opcja zwłaszcza, że ligi europejskie nie grają pełne 12 miesięcy, liga mistrzów też nie. ;)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w CP opcja bez zobowiazania jest o 5 zeta droższa😉I tu nie działa to tak jak w konkurecji że oglądasz 2 miesice za jedną opłatę.Tu to loteria kiedy włączą często nawet konsultanci nie wiedza czy w ciagu 2 godzin czy z okresem rozliczeniowym. Miłem tak że twierdzili że włączyli a winny jest mój box bo mam w nim moduł.Ja w CP nie praktykuje włącznia opcji bo to nie działa jak w konkurencji czyli złaszam i ciagu kilku czy kilkunastu minut oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na infolinii twierdzą że w danym okresie rozliczeniowym czyli im później w danym okresie rozliczeniowym włączysz tym gorzej, bo płacisz tyle samo, a mniej dni oglądasz. Z tym że ja piszę o umowie na czas określony czyli to co innego niż to o czym piszesz wyżej. Na razie nie miałem potrzeby korzystać z tej opcji więc jak to jest w praktyce, to nie wiem. Nawet jeśli będzie problem z włączeniem przez ICOK, to dla mnie to nie problem skontaktować się z infolinią i zgłosić reklamację.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...