Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zainteresowany wzięciem pakiety M z Disney+ i zauważyłem ze jak zaznacze sobie np HBO, Polsat Premium czy eleven to mam je również 6 miesięcy za 0zł. Żeby dalej za nie nie płacić przed ukończeniem trzeba zrezygnować. Czy ktoś może to potwierdzić? I czy faktycznie polecacie wziąć polsat box? Teraz mam canal+ najniższy pakiet i rezygnacja w toku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2022 o 07:59, k05 napisał(a):

Byłem zdziwiony, że wracają do ofert 6 miesięcy za 0zł. Teraz już wiadomo czemu. Podwyżki.

Wychodzi na jedno. 

Przykład pakiet S z Disney+ 18x45:24=33,75zł

Wcześniej gdy był 1 miesiąc gratis

23x35:24=33,54zł. 

😂😂

"Super" ta promocja świąteczna. Nic tylko brać. 

Ogólnie przeklinałem tę ofertę S z Disney+ i na końcu jest jeszcze zapis, że od 25-tego miesiąca cena za pakiet S wzrasta o 10zł, czyli razem już 55zł. 

Kiedyś  świąteczne promocje były tańsze teraz nowa wersja Polsatu to drożej😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, czerstwy napisał(a):

Tanio w Polsacie to już było😂

Pakiet M Sport wychodzi opłacalniej teraz w promocją 6m x0 zł niż wcześniej.. szczególnie gdy d tego dodamy D+ za 10/m a przez pierwsze pół roku za free.. 

 

3 minuty temu, opensource napisał(a):

i nowe kanały 4k Polsatu których nie ma. ;)

 

Te obietnice Polsatu jak i C+ co do swoich kanałów w 4K to jedna wielka ściema... ale np. takie Eleven 4K jest tutaj i tutaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko on liczył pakiet S w którym D+ poszedł z 10 na 15 zł w górę.. a ja piszę o pakiecie M Sport, gdzie dalej D+ jest po 10 zł i przez pierwsze 6m jest za free jak i HBO też jest za free... jak i MR też przez pierwsze 6m jest za free... wszystko zależy co liczysz.. ale od pakietu M Sport nowa oferta wychodzi korzystniej.. 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale porównujemy z tym co było w polsat box a nie w plusie czy gdzie indziej..  i oferta M Sport i wyżej jest obecnie z D+, HBO i MR tańsza w wariancie 6m za free niż to było przed tą promką.. wszystko masz w tej samej cenie co wcześniej plus ekstra 6 miesięcy za free..

Screenshot-2022-11-13-at-21-35-12.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, radziu84 napisał(a):

Jestem zainteresowany wzięciem pakiety M z Disney+ i zauważyłem ze jak zaznacze sobie np HBO, Polsat Premium czy eleven to mam je również 6 miesięcy za 0zł. Żeby dalej za nie nie płacić przed ukończeniem trzeba zrezygnować. Czy ktoś może to potwierdzić? 

Fajnie by było, ale to tak nie działa. W tej sytuacji masz zobowiązanie na HBO, PSP, czy Eleven do końca trwania umowy. 6 miesięcy za darmo, a potem 18 miesięcy płatnych bez możliwości rezygnacji. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zostały podniesione ceny, to może zostanie wprowadzony nowy pakiet! Taki odpowiednik oferty Mini HD. Obecnie różnica pomiędzy najtańszym pakietem Canal+, a najtańszym pakietem Polsat Boxu to już 15 zł na miesiąc, czyli tyle ile płaci się za miesiąc pakietu entry+! Za najtańszy pakiet w Canal + w ciągu 24 miesięcy zapłacimy 360 zł, z kolei za najtańszym pakiet w Polsat BOX przez 24 miesiące zapłacimy 720 zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Toteż ja nadal jadę na starej bezterminowej, chciałem skorzystać z tej "promocji" z zachowaniem mniej-więcej(wychodziło mniej ) z tego co mam i wyszło że przez dwa lata zaoszczędził bym 150zł czyli ok. 6zł na miesiąc więc niech się wa:censored: wraz z marnym D+ który od dawna mam już u siebie za fre.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, OlafS napisał(a):

Toteż ja nadal jadę na starej bezterminowej

im dłużej tym bardziej będzie Ci się opłacało, zwłaszcza jeśli będą kolejne podwyżki. Plusem jest to że oni umowy z tobą nie rozwiążą, a ty z nimi możesz jeśli stwierdzisz że cena jest nieodpowiednia. W moim przypadku umowa jeśli przejdzie na czas nieokreślony, to wzrośnie o 10zł, co dla mnie i tak jest opłacalne. Mnie również gnioty typu D+ nie interesują za żadną cenę.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, OlafS napisał(a):
Toteż ja nadal jadę na starej bezterminowej,
 

 

Ja tak samo od ładnych kilku lat. 59.99 za Familijny MAX HD, HBO, sport hd, film hd, cinemax hd, eleven sports + 2 multiroom. Na smartdomie 3. Zastanawiam się tylko, co jak w końcu mi Evobox padnie.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...