Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Co lepiej wybrać? EVOBOX PVR czy polsat box 4K ? Chodzi mi głównie o nagrywanie. Czy lepiej na dysk czy w chmurze? Wiem ze w chmurze jest 1000godzin i 30 dni. Czyli te 30dni to liczą sie dla każdego nagrania oddzielnie? Od kazdego operatora bedzie działac telewizja przez internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Ozzy666 Pozwoliłem sobie o to zapytać bo gdy około 10 lat temu przechodziłem do ówczesnego Cyfrowego Polsatu z dawnej Cyfry+ to po okazaniu rachunków za usługi TV SAT od ww. operatora otrzymałem w CP 2 razy więcej miesięcy bez opłat niż wynikało to z oferty standardowej. Dzięki @opensource za odzew :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś przechodził np. z canal+ na kartę na canal+ na umowę, to jest możliwość negocjacji ceny ale to tak tylko informacyjnie, bo wiadomo że pytałeś o całkowicie inny przypadek dotyczący zmiany operatora. Co do oferty Polsat Box to nie tak dawno można było wynegocjować cenę dość dobrą jak na aktualne warunki, bo np. 20zł za pakiet M przez całą umowę ale taka oferta była tylko przy przedłużeniu umowy z operatorem.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2023 o 19:05, czerstwy napisał(a):

W pakiecie S nie ma kanałów 4K?

 

W dniu 17.08.2023 o 18:55, rotalplus napisał(a):

A Love NAture 4K, My Zen 4K, Travel XP 4K czy Museum 4K są przecież od pakietu S... Więc  jak je oglądać bez dekodera 4K?

 

Nie wiem czemu nikt o tym nie napisał ale żaden z tych kanałów nie znajduje się na wykazie pakietów. Wszystkie świecą "w promocji". I druga rzecz: ofertę z wyborem dekodera można zgarnąć w salonie. Za 4k dochodzi dzierżawa 5zł. Widocznie wszystkie deki 4k idą na salony a przez net zbywają nadwyżki magazynowe lajtów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W punktach stacjonarnych oferty są znacznie gorszej jakości niż gdybyś dokonał podpisania poprzez stronę(wczoraj opisałem pewną sytuację jaką byłem świadkiem lecz jest w koszu).

Zaraz i tak pewnie któryś z konsultantów pracujących w Polsacie, a udzielających się na tym forum zaczepi Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty w salonie na pewno mogą być tak dobre jak na stronie tylko w salonach szukają ludzi, których da się naciągnąć na lepszą premię. Właśnie Ci mniej "ogarnięci" chodzą do salonów, a bardziej kumaci sobie wejdą na stronę i skorzystają z danych promocji. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.12.2023 o 21:33, czerstwy napisał(a):

Tak przeglądam sobie ofertę dla nowych i przechodzę do sprzętu a tam Moduł Cam i dwa dekodery  Evobox Lite i Dekoder Evobox lite. 

No właśnie nie ma już możliwości wyboru modułu CAM. Czy w salonach są one dostępne?

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...